Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 20-09-2012, 13:00   #31
PøisøN
Veteran

PøisøN's avatar

Registrovan: Jul 2012
Godine: 43
Pohvala: 1,423
Pohvaljen: 752
Nivo reputacije: 144
PøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Jos malo anti ecig "propagande"

Citat:
Originalna poruka od Sh@rance Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od PøisøN Vidi poruku
Citat:
Ali i sa druge strane iz ovih cigara takodje ne izlazi Zdravlje kako se promovise ovde na forumu. Samo je pitanje sta je stetnije i koliko.
Pa jel sad napisa nebulle da pred njegovim ocima iz e-cig izlazi VISE zdravlja nego iz analogne cigarete.
Plus sto svako od nas oseca to isto. Vise ili manje, ali svako sigurno oseca.
Da nije tako - obaj Forum bi zvrjao prazan.
Decko je napisao post pre mene tacnje pisali smo izgleda u isto vreme. Poslao je post dok sam ja kucao ovaj.
Iz e cigarete ne izlazi Zdravlje nikako, ako ti je nikotin zdrav onda ok
Nema katrana i 300 cuda kao u analognim, ali ima para koja se dobija sagorevanjem.
Elem gledam po sebi nepusim analogne vise od mesec dana i osecam se kao NOV.
Ja mislim da shvatam da si ti za umerenost, mislim da shvatam i da si mozda za svoj prestanak pusenja/parenja i slicnih takvih "poroka".. mislim da su zato pojedini tvoji tekstovi odraz ubeljivanja kojim ubedjujes sebe da istrajes u svojim namerama/zeljama, sto je sasvim legitiman nacin.
Mislim i da se treba drzati odredjene teme (uz neminovne varijacije).. pa cu zato reci samo da u ovom slucaju ne pravis razliku izmedju pojmova Zdravo (koji ja nisam nigde upotrebio, niti se negde upotrebljava, niti bi trebalo) i Zdravije, kao i da je rec o Sagorevanju, a ne Isparavanju, oko nasih grejaca bi bile gomile pepela. Kada e-tecnost sagoreva, to svi dobro osetimo, a imamo i nazive - Dry-hit (slucano) i Dry-burn (namerno) i niko to ne inhalira.

Vapor running through my veins
PøisøN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-09-2012, 13:05   #32
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Vratite Guruu potpis !!!
Pohvala: 4,597
Pohvaljen: 6,124
Nivo reputacije: 984
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Ja ne pusim analogne od Oktobra, skoro godinu dana, ali do uskrsa sam palio po 3-4 dnevno i osecam se isto, jedino sto mi je glas postao promukao.
Dok sam pusio 3 pakle dnevno 140km bajsem do Iriskog i nazad bez problema.
Sada isto tako, iste prosecne brzine.
Jedino mi stan ne smrdi, meni je lakse kada putujem i imam vise para.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-09-2012, 13:24   #33
Sh@rance
Iskusan član

Sh@rance's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 39
Pohvala: 35
Pohvaljen: 45
Nivo reputacije: 28
Sh@rance je na dobrom putuSh@rance je na dobrom putuSh@rance je na dobrom putuSh@rance je na dobrom putuSh@rance je na dobrom putu

Nismo se dobro razumeli al nema veze.
Hteo sam da pitam dali e tecnost ostecuje neki organ i koliko je stetan dali postoje neka relana istrazivanja. To sto kazu da para oduzima kiseonik to zna i moj klinac od 7 godina. Postoji li jos neka istrazivanja po pitanju toga.
Evo ti jedan primer maslinovo ulje je zdravo ali koliko bi ono bili zdravo kada bi se pusilo u e cigari. Ne znam dali me shvatas sta hocu da kazem i pitam.
Osecam ja vrlo dobro razliku od kada sam prestao da koristim obicne cigarete kao nov sam. Za analogne se dobro zna kakve su.
Ja sam korisnik e cigareta isto kao i svi vi pa ma koliko ko trosio 0.5ml i 3ml dnevno. I drugo ja cigare nisam bacio zbog neke uplasenosti ili Zdravstvenih problema nego zbog finansija

Joyetech eGo-C 650 mAh
Joyetech eGo-C Twist 1000 mAh
eGo 2.4ml CC kliromizer
Sh@rance nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-09-2012, 15:30   #34
bdm
Aktivan član

Pohvala: 4
Pohvaljen: 11
Nivo reputacije: 0
bdm je na dobrom putubdm je na dobrom putu

Citat:
Hteo sam da pitam dali e tecnost ostecuje neki organ i koliko je stetan dali postoje neka relana istrazivanja. To sto kazu da para oduzima kiseonik to zna i moj klinac od 7 godina. Postoji li jos neka istrazivanja po pitanju toga.
Evo ti jedan primer maslinovo ulje je zdravo ali koliko bi ono bili zdravo kada bi se pusilo u e cigari. Ne znam dali me shvatas sta hocu da kazem i pitam.
Osecam ja vrlo dobro razliku od kada sam prestao da koristim obicne cigarete kao nov sam. Za analogne se dobro zna kakve su.
Ja sam korisnik e cigareta isto kao i svi vi pa ma koliko ko trosio 0.5ml i 3ml dnevno. I drugo ja cigare nisam bacio zbog neke uplasenosti ili Zdravstvenih problema nego zbog finansija
Druže, ti malo tvrdiš, malo pitaš, teško znati sa tobom na čemu je čovek.

Što se istraživanja o organima tiče, ako ti teško da isčitaš forum, upali Google, ne troši mnogo
bdm nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-09-2012, 15:55   #35
PøisøN
Veteran

PøisøN's avatar

PøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvaluPøisøN je za svaku pohvalu

Citat:
.. ako se nismo razumeli - ok
Sto se ostalog sto te zanima tice.. onaj tvoj Logitech MX Revolution mis od 12.000 dinara, kao glavni feature ima mogucnost skrolovanja i navigacije na velikim web stranama, pa sam ja stekao utisak da ti dosta vremena provodis na netu.. u istrazivanju, saznavanju.. itd.
Mala sala, ali hocu reci - ima valjda otvorena i pisana Tema na tu temu ovde na Forumu, da ne gledam sad ja.. ili da je otvoris, pa da se preselimo tamo.
Ne mislim nista lose ovim sto sam rekao

EDIT: bdm me malo pretekao dok sam razmisljao sta (a i kako) da napisem..

Staro 20-09-2012, 15:55   #36
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,993
Pohvaljen: 1,183
Nivo reputacije: 393
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Tekstovi tipa dokazano da e cig shete. bez ikakvog detaljnog obaveshtenja neverujem!
kad bude pisalo dr zika je radio test na pacovima kozama tad i tad tu i tu, sve crno na belo i dolazao to i to, onda cu da shvatim ozbiljnije text, sve ostalo je klasicno laprdanje!

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-09-2012, 21:10   #37
PøisøN
Veteran

PøisøN's avatar

Anti - anti e-cigarete propagande..
.. neko gledao neko mozda nije.

Ne umem bolje

edit by V : Sređeno

Staro 22-09-2012, 10:10   #38
PøisøN
Veteran

PøisøN's avatar

Citat:
ps. Dodatak - Za nas interesantno oko 14-tog minuta.. koga smara da sagleda pricu tipa - 14 min Protiv pusenja - 1 min Za parenje

Staro 04-10-2012, 20:43   #39
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Pohvala: 1,770
Pohvaljen: 1,025
Nivo reputacije: 172
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

Evo još jednog šturog i nedefinisanog teksta protiv e cig

Kod:
http://www.24sata.rs/specijal/zivot/vest/ostavite-cigarete-uz-pomoc-grupne-terapije/57772.phtml
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-10-2012, 21:41   #40
PøisøN
Veteran

PøisøN's avatar

Citat:
Originalna poruka od uketic-paric Vidi poruku
Evo još jednog šturog i nedefinisanog teksta protiv e cig

Kod:
http://www.24sata.rs/specijal/zivot/vest/ostavite-cigarete-uz-pomoc-grupne-terapije/57772.phtml
Ovde je poenta, rekao bih, da je protiv efikasnosti e-cig u nameri odvikavanja (prestanka) pusenja. Tj. u tim "grupnim terapijama" se "podize svest" pusaca kako je cigareta, a prvensrveno nikotin jedino odgovoran za njihovu ovisnost.. ili tako nesto na tu varijaciju. A na kraju je cilj - od pusaca - postati ne pusac.. u svakom pogledu. E-cig je tada, pored i ostalih "pomagama" - samo produzavanje "agonije".

Mada, sad kad po drugi put procitam.. Ipak je spominje jedino zdravstveni "problem" sa e-cig kao argument.

Staro 04-10-2012, 21:52   #41
liberprint
Senior

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 311
Pohvaljen: 522
liberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvalu

Ko moze da prestane sa pusenjem bilo cega, to je najbolje pod uslovom da to bude bez posledica. Ali ko sa prestankom pusenja navuce 50kg viska koji su vece zlo nego cigarete ili ko bude toliko nervozan da mu je nemoguce prici, elektronka je idealno resenje.
liberprint nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-10-2012, 00:11   #42
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Stručnjaci su otkrili veliku istinu: kako i zašto e-cigarete eksplodiraju korisniku u ustima!
Za ulogu u ovom klipu nisu mogli da se odluče od gomile sagovornika kojima se baš to desilo, pa su upotrebili animaciju:

Nema dalje
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-10-2012, 00:16   #43
lazar
Senior

lazar's avatar

Pohvala: 222
Pohvaljen: 56
Nivo reputacije: 44
lazar je poznat svimalazar je poznat svimalazar je poznat svimalazar je poznat svimalazar je poznat svimalazar je poznat svima

Po ovom satu,izgleda da je ameri pune po nedelju dana

16.08.2012
lazar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-10-2012, 15:04   #44
Rokavec
Iskusan član

Rokavec's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 31
Pohvala: 21
Pohvaljen: 13
Nivo reputacije: 30
Rokavec je na dobrom putuRokavec je na dobrom putu

Citat:

Ne umem bolje

edit by V : Sređeno
Ovaj čika je na našoj strani... ja mu verujem, deluje mi baš iskreno i obrazovano .. a ova "Kristina Graciou" je 99,99% dobila neke silne novce od filip morisa i britiš american tabaco-a

Poslednja obična cigareta zapaljena 26.9.2012 oko 17h

Rokavec nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-11-2012, 13:08   #45
zogu
Moder

zogu's avatar

E-cig: Vratite Guruu potpis !!!
Pohvala: 4,597
Pohvaljen: 6,124
Nivo reputacije: 984
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju
Uobičajeno malo pro ecig "propagande"

Pouzdan izvor 24sata.rs
Priložene Slike
File Type: jpg rpec.jpg (27.2 KB, 153 pregleda)

Doggy and Pico

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:32 sati.