Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 17-01-2016, 21:39   #646
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,466
Pohvaljen: 4,426
Nivo reputacije: 727
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju
Uobičajeno Re: Jos malo anti ecig "propagande"

Citat:
Originalna poruka od Marko021 Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od jokjuar Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od Marko021 Vidi poruku
Poenta je da su sve "baterije" podlozne "kvarovima". Nema to veze sa iStick-om. Ukucaj u google bilo koji uredjaj i dodaj "explodes" i naci ces vest o tome. iStick je zbog svoje cene i dimenzije veoma popularna spravica i mnogo je ljudi ima pa je samim tim i sansa da se nekom nesto desi veca. Da je provarija prodato kolko i iSticka verovatno bi bilo i vesti kako je nekom provari eksplodirao negde...
Ima na ECF-u dosta primera autoopaljivanja kod Provarija, samo kod njih postoji ona extended garancija i zamene ti elektroniku u njihovom servisu.

Nije se igrati sa baterijama, pogotovo ovim koje mi koristimo.

Sent from goHlub pismonoša...
Dobro, stvarno nisam znao (nisam zalazio u to, cena mi u startu ubila sav interes ) za provarije, mislio sam da su kvalitetniji.

Inace mislim da nisu ni same baterije krivci kolko elektronika koja regulise punjenje. Baterije koje mi uglavnom koristimo su 18650 (a ta je i u iSticku) LiPo ili LiIon i one se koriste u mnogo uredjaja. Recimo sastavni su deo baterije mnogih modela laptopa. Moj drugar rastura te baterije i vadi 18650 celije i koristi u baterijskim lampama i sl.

U svakom slucaju, DESAVA SE da nesto podje naopako i tu slabo sta mozes da uradis, ali ono sto mozes je da ne drzis bateriju da ti se puni pored glave. Sve i da je 100% sigurno da nece da eksplodira, izduvni gasovi mogu biti stetni (mislim jesu stetni za udisanje, ne znam koliko ali svakako ne bih spavao u njima ).
Uglavnom su problemi bili sa atomizerima i prosutoj tečnosti ili vodi unutar moda, ali realno za te pare bi trebalo da bude bar vodootporan

Sent from goHlub pismonoša...

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-03-2017, 15:38   #647
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,411
Pohvaljen: 12,194
Nivo reputacije: 1877
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-03-2017, 19:10   #648
PřisřN
Veteran

PřisřN's avatar

Registrovan: Jul 2012
Godine: 43
Pohvala: 1,425
Pohvaljen: 752
Nivo reputacije: 144
PřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvalu

Da, da.. Verge je baš ispao jeftin sa tim videom. Matt je imao dobar odgovor.
A i komentari su bili dobri.
Šta je bilo posle.. ne znam.
Verge je otišao u unsubscribe..
(i onako su plaćen kanal/sajt)
PřisřN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-03-2017, 01:36   #649
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 37
E-cig: SubTank Mini, PT2, iStik30W
Pohvala: 202
Pohvaljen: 177
Nivo reputacije: 53
Marko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosi

meni je i Matt u unsubscribe jer se osim 2ml per puff atomizerima nista ne moze videti na njegovom kanalu.

motam, muckam, mesam, sipam i presipam i
Marko021 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-03-2017, 01:50   #650
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Zahvalili :
Staro 05-04-2017, 09:32   #651
placebo
Veteran

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 429
Pohvaljen: 772
Nivo reputacije: 140
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Po mom misljenju on je najobjektivniji od poznatih YouTubera. Odgovara mi njegov ton i ispostavilo se da imamo slican ukus.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-04-2017, 11:31   #652
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Marko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosi

na srecu pa nije jedini 100 ljudi 100 cudi...Meni je Busardo bolji jer je M2L korisnik, kao i ja.

Zahvalili :
Staro 05-04-2017, 11:56   #653
placebo
Veteran

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 429
Pohvaljen: 772
Nivo reputacije: 140
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Volim Busarda i nije mi dosadan, ali je po meni, pristrasan i polako mi postaje ljigav. Odgledam zbog tehnickih detalja i aktivizma, kako za ecig tako i za mtl korisnike, ali zakljucak na osnovu testa moram da donesem sam. Njegov palac, gore ili dole, ne znaci nista, meni kao korisniku. Kangertechu, Joyetechu, Aspireu i ostalim vecim Kineskim proizvodjacima, i licno Busardu, svakako.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-04-2017, 12:07   #654
Marko021
Senior

Marko021's avatar

slazem se za thumbs koje daje, ali ne gledam zbog toga. On je prakticno jedini (za koga znam) da testira dugmice, kaci sprave na osciloskop i td. Takodje pominje i probleme na koje nailazi pri testiranju necega, bilo da je mod, atty ili nesto trece. Kao veliki thumbsup od mene ima zbog toga sto ne pari u kameru non stop, vec samo kad treba.
E sad, ne znam cemu je pristrasan, nisam primetio nista posebno, osim da gotivi kayfun-ove, osim ovog poslednjeg gde ih je pomalo napusio za "izdaju"

Staro 05-04-2017, 12:11   #655
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:24 sati.