Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision
Zaboravljena šifra? Registracija

NewGreatVision e-feel.net

NewGreatVision

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 27-02-2017, 13:03   #16
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 303
Pohvaljen: 636
Nivo reputacije: 173
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Potrebni testeri za tečnosti

Ako ti probas jednu tecnost i napises opis, mozda utices na mene pa umesto da slusam culo ukusa, slusam tvoj opis. A mozda i da ne bi bilo svadje, ja napisem da je tecnost kao caj od tratincica, a ti kazes nije vec je caj od nane pa onda propadne sve i tema dobije 50 strana bez potrebe.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-02-2017, 13:32   #17
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 100
Pohvaljen: 292
Nivo reputacije: 79
NewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosi

upravo tako, nema nikakvog moderisanja vec da bi sto objektivnije opisali tecnosti i ispitali kvalitet.

E-Feel
NewGreatVision nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-02-2017, 15:02   #18
Zvukoljub
Senior

Zvukoljub's avatar

Registrovan: Jun 2012
Godine: 42
E-cig: Kraftшerk
Pohvala: 791
Pohvaljen: 532
Nivo reputacije: 105
Zvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od maestro Vidi poruku
Ako ti probas jednu tecnost i napises opis, mozda utices na mene pa umesto da slusam culo ukusa, slusam tvoj opis. A mozda i da ne bi bilo svadje, ja napisem da je tecnost kao caj od tratincica, a ti kazes nije vec je caj od nane pa onda propadne sve i tema dobije 50 strana bez potrebe.
Nije ovo prvo deljenje tečnosti i aroma za probu na forumu, i ranije su pisane potpuno oprečne recenzije za iste tečnosti. Sve je bilo javno i nije bilo svađe i 50 strana bez potrebe.

koliko ušiju - toliko kanala
Zvukoljub nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-02-2017, 15:12   #19
Nexus
Iskusan član

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
E-cig: iPower 80W, Kaja ,Augvape Merlin, Wotofo Lush Plus
Pohvala: 144
Pohvaljen: 67
Nivo reputacije: 19
Nexus je poznat svimaNexus je poznat svimaNexus je poznat svimaNexus je poznat svimaNexus je poznat svimaNexus je poznat svima

Eh, pa ne mora da znači da je nekakvo moderisanje. Na primer, ja bih prvi digao galamu da neko menja moje iskaze. Time neka se bakću oni koji budu testirali, šta nas briga. To je barem moje mišljenje. A ako su svi oni u dogovoru (zavera), onda mi tu ništa ne možemo
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-02-2017, 15:16   #20
Zvukoljub
Senior

Zvukoljub's avatar

Zvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvalu

Kako god, al i dalje ne kontam. Mora da je do mene.

Staro 27-02-2017, 15:18   #21
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 100
Pohvaljen: 292
Nivo reputacije: 79
NewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosi

Ako korisnik napise da mu se tecnost svidja, a drugome se ne svidja krene prepucavanje ko je u pravu. Onda je ovome sto mu se svidja potplaceno da to kaze, a ove sto se ne svidja ima nesto protiv prodavnice i tako dalje...
bice sve ispisano javno kada dodje to toga ali prvo objektivno da sagledamo tecnosti.

E-Feel
NewGreatVision nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-02-2017, 15:40   #22
Zvukoljub
Senior

Zvukoljub's avatar

Kao što rekoh, ovo nije prvo deljenje tečnosti zarad opisivanja na forumu, a potpuno je očekivano (čak poželjno) da se pojavljuju različiti opisi. Ne sećam se da je bilo posebnih prepucavanja, jer je forumašima uglavnom jasno da se percepcija ukusa može razlikovati od osobe do osobe, pa dopuštaju da neko drugi drugačije doživljava istu tečnost. Stoga, postoji opasnost da se objektivno sagledavanje i objedinjavanje oprečnih utisaka svede na "upadljivo suv i debeo".

Staro 28-02-2017, 11:18   #23
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,201
Pohvaljen: 1,357
Nivo reputacije: 211
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Bio je i pojedinac koji nikako nije mogao ili nije hteo da shvati razlicitosti u percepciji istih ukusa od strane razlicitih osoba. I onda je to u pojedinim temama o dozivljaju pojedinih aroma dovodilo do nepotrebnih i nekonstruktivnih suprotstavljanja razlicitih misljenja koja opet sa druge strane nisu donosila nikakvu korist samom forumu a i unosila su i dosta konfuzije medju clanove koji su se jos uvek trudili da se pronadju u nekim aromama i ukusima.
Ovako je verovatno bolje za samog distributera, a nadam se da ce se vremenom "steci uslovi" da se komentari i opisi testiranih tecnosti napisu i u delu foruma namenjenom za to. Naravno u onom obliku u kome su ih autori napisali.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-02-2017, 20:37   #24
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 43
E-cig: iKuun i200+Melo4,Barlog70w+Kayfun v5, iJust2 mini
Pohvala: 480
Pohvaljen: 491
Nivo reputacije: 125
nikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosi

"Prepucavanje" krenulo i pre zvanicnog pisanja i opisivanja. Jedva cekam opise tecnosti

Послато са PSP3452DUO уз помоћ Тапатока

Ω + V + W =

nikouro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-03-2017, 01:37   #25
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 303
Pohvaljen: 636
Nivo reputacije: 173
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Nece to skoro, dobili smo po kilo, svako. Makar kod mene ima da ne moram sledeca 2 meseca nista da miksujem (protekcija batooo) niti da koristim ono sto sam ranije smutio. Vucem vala dok mi ne pozli, a kako je krenulo, mogu vam reci da ovi Cajnezi obecavaju.

P.S. Al' sam sad bacio rovca, a, a, a?
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-03-2017, 02:35   #26
Nexus
Iskusan član

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
E-cig: iPower 80W, Kaja ,Augvape Merlin, Wotofo Lush Plus
Pohvala: 144
Pohvaljen: 67
Nivo reputacije: 19
Nexus je poznat svimaNexus je poznat svimaNexus je poznat svimaNexus je poznat svimaNexus je poznat svimaNexus je poznat svima

@maestro Imam osećaj kad bude završeno testiranje, komentari za tečnosti će biti k'o kada botovi opsednu Blic povodom vesti o Onom o Kome se ne priča .
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-03-2017, 08:55   #27
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Ustanes ujutro, popijes kafu,oporavis malo receptore, otvoris novu bocicu sa novom tecnosti i krenes da probas. I tako kako probas odmah i pises. Drugi dan druga tecnost. I polako to ide.

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
Zahvalili :
Staro 01-03-2017, 12:07   #28
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,807
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Pre svake nove tečnosti popijte jednu jaku limunadu sa sto manje šećera
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-03-2017, 19:03   #29
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Registrovan: Apr 2012
E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 280
Pohvaljen: 739
Nivo reputacije: 197
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Ne razumem zasto unapred nepoverenje i sumnja? Meni je veoma logicno ovo sto je AntonioToni napisao za uticanje na trazenje neke arome, note itd. ukoliko ti neko drugi kaze kako njemu deluje. Pa koliko puta se desilo da ja slusajuci druge, ili neko ko je procitao neki moj opis, kupi neku tecnost sa velikim ocekivanjima i onda se razocara jer nije nasao "to nesto" sto ja jesam.

Osim ako neko ne sumnja da se ljudi ovde "prodaju" za tecnost pa ce za kilo tecnosti da prihvate da promene misljenje/opis. Ja ne zelim u to da verujem.

Ponovicu nesto sto sam do sada napisao bezbroj puta na bezbroj tema - vaperi sa foruma su zrno peska u pustinji. Mi smo promil u odnosu na korisnike ecig u Srbiji, koje ne zanimaju forumi, tutorijali, recenzije, razna coilovanja itd. Koji kupe opremu da se skinu sa pljuga i dalje koriscenje se svodi na to da s vremena na vreme udju u radnju da kupe tecnost i glave, i to je sve.

Bas ta vecina i jeste ciljna grupa svake radnje pa i ove. Vecina ljudi sa ovog foruma ili miskuje ili narucuje strane tecnosti. Ovde se moze naci minimalan broj onih koji kupuju tecnosti u domacim radnjama. Mozda eventualno baze i arome ali gotove tecnosti tesko.

E zbog prethodnog pasusa mislim da prodavcu uopste nije namera da "steluje" necije misljenje o tecnostima zarad prezentacije istih "zrncetu peska" vec vise utisak vapera koji su probali sve i svasta, mnogo vise od lokalne ponude, te mogu da im kazu kakve su tecnosti kako bi prodavac u odnosu na to doneo poslovnu odluku o tome da li da ih plasira domacim korisnicima ili ne (vecini o kojoj sam pricao).

Neverovatno je kako ponekad sebe stavimo u centar neke price a da ni ne primetimo da uopste nismo bitni ili ciljani u nekoj prici. I to ne mislim kao prozivku ili kritiku, i meni se desavalo, vec samo iznosim cinjenicno stanje... ili da ne preterujem sada, on sto ja mislim da je cinjenicno stanje.

Nego, ajde pisite kakve su tecnosti, sta ste se zatvorili kao sekta!

Edit: Zaboravih, na temu opisa tecnosti - jednom sam dobio na probu/testiranje odredjenu kolicinu razlicitih tecnosti od jednog prodavca. Nije raspisan "konkurs" na forumu, dobio sam privatno, van ove price. Posto sam ja veoma tezak za tecnosti i mnogo vise para dajem na njih nego na opremu, blago receno tecnosti su mi bile potpuno bezveze. Nisu mi se uopste dopale i nisu ostavile ama bas nikakav utisak osim da ih nikada ne bih koristio. I sta sam uradio? Pa posto je to bio "privatan" aranzman, van foruma, ponudio sam dve opcije - da napisem sasvim iskreno misljenje ili da ne napisem nista jer znam da sam, kao sto vec rekoh, tezak za tecnosti i sto mozda neko drugi ima potpuno drugacije misljenje i utisak (kao sto jeste jedan kolega sa foruma, ako procita setice se price, ima par godina). Ostalo je na tome da nista ne napisem. Poenta - da sam ista napisao bilo bi samo onako kako sam ih doziveo, ni milimetar doterano niti popustljivo. Da se sve to desilo i da je dogovoreno na forumu, ne bih imao izbora osim da napisem kako jeste. Srecom pa nije bila forumska prica.

Mesecar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-03-2017, 19:54   #30
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Ja sam se ,recimo u jednoj drugoj temi trudio da sto realnije opisem licno samo moj dozivljaj pojedinih aroma koje sam dobio na probu, ne od distributera, nego od clanova ovog foruma. Bez da sam osecao neku potrebu da sam nekome nesto duzan i da nekome cinim uslugu. Trudio sam se to da opisem onako kako je meni licno "leglo" i kako sam ja to sve osetio. I dalje se trudim da tako i nastavim. Bez obzira sto sam pravim tecnosti volim ponekad da probam i nesto novo i od aroma i od gotovih tecnosti. I uvek se vodim time da je razlicitost dozivljaja istih ukusa jedna velika varijabila sa mnogo poznatih i nepoznatih tacaka i veoma velikih i malih razlika koje ipak culo ukusa pojedinca cine specificnim. Nesto u ukusima postoji kao nesto sto se ne menja i po cemu su pojedini ukusi specificni i svrstani u odredjene grupe. U tim grupama svako od nas neke sitne detalje dozivljava na samo njemu svojstven nacin i upravo ti detalji cine i te razlike u ukusima o kojima ne bi trebalo polemisati. Mogu da navedem primer iz licnog iskustva gde sam u vecini duvanskih aroma jednog proizvodjaca osecao biber. Naravno, nikada svoj dozivljaj i opis nisam smatrao merodavnim niti ispravnim sa tacke gledista nekog drugog korisnika. Mozda opisi mogu da posluze samo kao nekakve grube smernice informativnog karaktera i nista vise. Koliko puta procitamo i opis samog proizvodjaca pa tek kada nesto probamo vidimo da i nije bas kako je opisano. Moje licno misljenje je da pravu sliku neke arome ne mozemo da steknemo bez da istu probamo.

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:25 sati.