Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision
Zaboravljena šifra? Registracija

NewGreatVision e-feel.net

NewGreatVision

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 01-03-2017, 19:00   #31
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Registrovan: Apr 2012
E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 280
Pohvaljen: 738
Nivo reputacije: 196
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Potrebni testeri za tečnosti

Citat:
Originalna poruka od AntonToni Vidi poruku
Mozda opisi mogu da posluze samo kao nekakve grube smernice informativnog karaktera i nista vise.
Upravo tako. Cak meni opisi vise sluze da odlucim sta ne zelim da probam nego sta zelim jer dok god nije nesto sto ne podnosim ni u jednoj varijanti, sve se moze popariti pa cak i ako mi nije nesto posebno.

Ako u opisu procitam bilo sta od sledeceg - cimet, limun, mentol - ili u opisu stoji i pridev "orasasto", znam da sigurno necu ni probati tecnost. Vise nego dovoljno puta sam se uverio da mi ti ukusi ni najmanje ne prijaju bez obzira da li je rec o domacem miksu, jeftinijoj kineskoj tecnosti ili preskupoj USA.

Mesecar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-03-2017, 01:16   #32
Nexus
Iskusan član

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
E-cig: iPower 80W, Kaja ,Augvape Merlin, Wotofo Lush Plus
Pohvala: 144
Pohvaljen: 67
Nivo reputacije: 18
Nexus je poznat svimaNexus je poznat svimaNexus je poznat svimaNexus je poznat svimaNexus je poznat svimaNexus je poznat svima

Da se razumemo, ja sam se samo šalio. Moj prvi post je bio ozbiljan, a drugi je bio čisto malo da se ljudi oraspolože. Ako se iko našao uvređenim izvinjavam se, nije mi bila namera da podržavam zaveru niti imam tendenciju da se mešam u testiranje.

Ja volim da se šalim i na svoj račun. Eto stavio sam limenu kapu na glavu i samo prelistavam vaše postove da nađem subliminalne poruke u vezi 9/11 i ubistva Kenedija...
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-03-2017, 07:38   #33
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,162
Pohvaljen: 1,341
Nivo reputacije: 207
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Kolega @nexus nikako ne valja nositi limenu kapu na glavi pri razmisljanju i trazenju resenja odredjenih misterioznih dogadjaja zbog nemogucnosti kontrole misli onoga ko limenu kapu nosi i odgovore trazi, i usadjivanja vec pripremljenih misli i odgovora od strane odredjenih grupa i tajnih organizacija u glavu i mozak doticne osobe. A kada dodje leto, limena kapa svakako privlaci gromove.
Naravno da treba u nekom trenutku da se i nasalimo. To prihvacam kao sto i sam volim da se nasalim.

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-03-2017, 11:55   #34
Nexus
Iskusan član

Nexus's avatar

Nexus je poznat svimaNexus je poznat svimaNexus je poznat svimaNexus je poznat svimaNexus je poznat svimaNexus je poznat svima

Kolega @AntoniToni, Metodologija voćena ideologijom pri analizi određenih informacija svakako dovodi do paranoičnih zaključaka i dublje dovodi u zabludu onoga ko metodologiju primenjuje. Prihvatam svoju grešku i kajem se, ali mogu da se kladim da je tu među forumašima barem 1% svemirskih gmizavaca..

Zahvalili :
Staro 02-03-2017, 12:04   #35
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Sada je vec krajnje vreme da se neko javi i resi ovu misteriju i teoriju zavere. Aki ne opet dobo. Bar se lepo zabavljamo dok nas ne "ukinu".

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
Zahvalili :
Staro 02-03-2017, 12:06   #36
Nexus
Iskusan član

Nexus's avatar

Haha, "istina je negde tamo"
Zahvalili :
Staro 02-03-2017, 15:42   #37
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Registrovan: Apr 2012
E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 280
Pohvaljen: 738
Nivo reputacije: 196
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Nexus Vidi poruku
Da se razumemo, ja sam se samo šalio. Moj prvi post je bio ozbiljan, a drugi je bio čisto malo da se ljudi oraspolože. Ako se iko našao uvređenim izvinjavam se, nije mi bila namera da podržavam zaveru niti imam tendenciju da se mešam u testiranje.

Ja volim da se šalim i na svoj račun. Eto stavio sam limenu kapu na glavu i samo prelistavam vaše postove da nađem subliminalne poruke u vezi 9/11 i ubistva Kenedija...
S obzirom koliko si bio uporan, pomislio bi covek da si od onih sto, zargonski receno, "siluju salu".

Mesecar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-03-2017, 08:41   #38
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Pitanje za NGV: da li ovih tecnosti koje smo dobili na probu ima u prosaji u vasim maloprodajnim objektima? Znam da imate Vaporever program ali ne znam za ove tecnosti i arome. Ima tu dosta toga zanimojvog pa se nadam da ce ovo zanimati i druge clanove foruma. Hvala.

Staro 06-03-2017, 11:24   #39
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 99
Pohvaljen: 292
Nivo reputacije: 78
NewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosi

nemamo, zato i testiramo da vidimo da li i sta da stavljamo u prodaju

E-Feel
NewGreatVision nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-03-2017, 11:30   #40
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Hvala jos jednom.

Staro 26-03-2017, 20:17   #41
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Ja sam svoj "domaci zadatak" priveo kraju. Malo se oduzilo u poslednje vreme zbog nedostatka vremena zbog "radne terapije". Kako ostali testeri napreduju? I pitanje za NGV; hoce li se nasi dozivljaji opisanih tecnosti moci pustiti u javnost, da i ostali clanovi foruma vide o kakvim se tecnostima radi a i da mi koji smo tecnosti testirali mozemo da uporedimo nase utiske? Licno mislim da bi ovom forumu mnogo koristilo objavljivanje opisa koje smo dali.

Staro 07-07-2017, 14:44   #42
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

NewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosi

Dobili smo opet ali malu kolicinu aroma i tecnosti za uzorke.

ko želi, do sutra može poslati PP da mu se posalju arome ili tecnosti. PP neka sadrzi adresu korisnika i obavezno telefon. Ovoga puta nije obavezno slanje opisa na PP ni javno ali naravno ko želi može opisati arome gde god i uživati u njima.

E-Feel
Zahvalili :
Staro 07-07-2017, 15:16   #43
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

Ovo je bilo brzo

Arome i tečnosti su podeljene. Izvinjavamo se ostalim članovima koji nisu stigli na vreme da pisu ali nadamo se da će biti uzoraka još. Kao što je navedeno opise je poželjno napisati na forumu ili sajtu, ali ne i obavezno jer nikoga ne uslovljavamo ni "animiramo" da piše

E-Feel
Zahvalili :
Staro 07-07-2017, 16:01   #44
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,388
Pohvaljen: 12,168
Nivo reputacije: 1873
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Da vidite kako je nama po pitanju oglasa 🙋

(moderatori odobravaju iste i stalno neko ne stigne da vidi novo odobren)
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-07-2017, 17:39   #45
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,065
Pohvaljen: 6,291
Nivo reputacije: 930
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Čekajte, za pola sata ste podelili sve samplove, i arome i tečnosti?

Pa koliko mililitara je bilo, ako smem da pitam?

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:17 sati.