Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision
Zaboravljena šifra? Registracija

NewGreatVision e-feel.net

NewGreatVision

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-10-2012, 12:07   #16
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,993
Pohvaljen: 1,183
Nivo reputacije: 393
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju
Uobičajeno Re: Obaveštenja....

hahahah zashta umbrela da dobije nagradu za najvecu prevaru godine

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-10-2012, 12:11   #17
liberprint
Senior

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 311
Pohvaljen: 522
Nivo reputacije: 0
liberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvalu

Pa dobro jbg, umbrella mozda nema kvalitet ali ima izbor.
liberprint nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-10-2012, 12:46   #18
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 30
Pohvala: 133
Pohvaljen: 6,355
Nivo reputacije: 856
Betrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od liberprint Vidi poruku
Pa dobro jbg, umbrella mozda nema kvalitet ali ima izbor.

I na standu na sajmu su spustili cene tecnosti i to na fine cifre.
Ali da ne idem u off, cestitam na "priznanju"!

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Betrayer nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-10-2012, 12:46   #19
vlaves2000
Senior

Registrovan: Jun 2012
Godine: 44
Pohvala: 26
Pohvaljen: 42
vlaves2000 je na dobrom putuvlaves2000 je na dobrom putuvlaves2000 je na dobrom putuvlaves2000 je na dobrom putuvlaves2000 je na dobrom putu

doslo je vreme da samo najbolji dobiju nagradu, cestitam na osvojenom priznanju!!!
vlaves2000 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-10-2012, 13:04   #20
dejdza
Iskusan član

Pohvala: 218
Pohvaljen: 46
Nivo reputacije: 33
dejdza je na dobrom putudejdza je na dobrom putudejdza je na dobrom putudejdza je na dobrom putudejdza je na dobrom putu

mozda neki link da se procita nesto o tome ,,,,
dejdza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-10-2012, 13:22   #21
NikolaP
Senior

NikolaP's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 145
Pohvaljen: 326
Nivo reputacije: 84
NikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosi
Uobičajeno

Uzgred.... Medalje/nagrade na sajmovima se kupuju. Postoji cenovnik, platis profakturu i dobijes nagradu. Radio sam dosta sajmova u prethodnoj firmi i znam kako ide. Jednom smo "dobili" nagradu za specijalno vozilo a da vozilo nije ni bilo izlozeno (nismo ga stigli uvesti).

Sent from my Nokia 5110 using Tapatalk

Caravela mod, KFL, Immortalizer, Boge LR
NikolaP nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-10-2012, 13:48   #22
Zeljko_Kostic
Iskusan član

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 66
Pohvaljen: 117
Zeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosi

Neka misli ko sta hoce,NGV je dobio posebnu nagradu za elektronske cigarete i to na sajmu medicine i stomatologije,pored jedinog pravog konkurenta (kisobrandzije) koji su jedva bili primetni na sajmu....
Cestitam od sveg srca i zelim jos puno nagrada i priznanja koje ce sigurno zasluziti...
Zeljko_Kostic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-10-2012, 13:51   #23
lazar
Senior

lazar's avatar

Registrovan: Aug 2012
Pohvala: 222
Pohvaljen: 56
Nivo reputacije: 44
lazar je poznat svimalazar je poznat svimalazar je poznat svimalazar je poznat svimalazar je poznat svimalazar je poznat svima

Molim vas nemojte se vise svadjati u temama gde za to nije mesto,mislim da smo svi vec shvatili ko koga godivi a koga ne.

16.08.2012
lazar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-10-2012, 14:34   #24
vlaves2000
Senior

Godine: 44
Pohvala: 26
Pohvaljen: 42
vlaves2000 je na dobrom putuvlaves2000 je na dobrom putuvlaves2000 je na dobrom putuvlaves2000 je na dobrom putuvlaves2000 je na dobrom putu

Na 37. Međunarodnom sajmu medicine i stomatologije u petak (12. oktobra 2012. godine) dodeljene su plakete najboljim izlagačima u različitim medicinskim oblastima.

Žiri je odlučio da se u oblasti dentala plaketa "Medident" dodeli izlagaču "Siorius Dental" Zemun za valo lampu za fotopolimerizaciju, saopštila je pres služba Beogradskog sajma.

U oblasti ultrazvučne i ostale opreme plaketa je dodeljena izlagaču "AB TRADE" Beograd za prikazane ultrazvučne aparate koji prate najnovija dostignuća u toj oblasti, a u oblastima farmaceutske industrije i prateće opreme plaketu je dobio "Medical Dental Mikrotech" Niš za plazmu obogaćenu trombocitima za regeneraciju tkiva.

U oblasti prateće opreme plaketa "Medident" je dodeljena izlagaču "Niki" iz Beograda za uređaj za uništavanje igala od nerđajućeg čelika i aluminijuma - Šarps terminator.

Priznanja su pored ostalih dobili i "Neodent" Beograd, za novu revolucionarnu kategoriju kompozita Veriste Flow-Kerr, "Galenika" za sistem kompozitnih materijala Festy, "New Great Vision" za elektronsku cigaretu, "Derma Medica" iz Sremske Mitrovice, za digitalni sistem za videodermoskopiju "Vidix" i "Vetmetal" za proizvod za izradu metal-keramičke nadoknade "Heraceram".

Udruženje za tržišne komunikacije Srbije dodelilo je priznanja za uspešan promotivni nastup sledećim kompanijama: Dom zdravlja "Vizim", "Akord-Dental", "Dental Medical", Dom zdravlja "Clinicanova", "Orto Dent", "Tehnodent", "Dentaleks Forte", "MEDIPRO International", "Vetmetal" i "Mikodental".

izvor. ekapija.com/website/sr/page/642999
vlaves2000 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-10-2012, 14:49   #25
DHM011
Senior

Pohvala: 373
Pohvaljen: 153
Nivo reputacije: 52
DHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosi

za koju cigaretu su dobili nagradu,neko je testirao pa su odlucili koja je najbolja ?
DHM011 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-10-2012, 15:02   #26
duracos
Moder

duracos's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 676
Pohvaljen: 425
Nivo reputacije: 123
duracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od vlaves2000 Vidi poruku
Na 37. Međunarodnom sajmu medicine i stomatologije u petak (12. oktobra 2012. godine) dodeljene su plakete najboljim izlagačima u različitim medicinskim oblastima.

Žiri je odlučio da se u oblasti dentala plaketa "Medident" dodeli izlagaču "Siorius Dental" Zemun za valo lampu za fotopolimerizaciju, saopštila je pres služba Beogradskog sajma.

U oblasti ultrazvučne i ostale opreme plaketa je dodeljena izlagaču "AB TRADE" Beograd za prikazane ultrazvučne aparate koji prate najnovija dostignuća u toj oblasti, a u oblastima farmaceutske industrije i prateće opreme plaketu je dobio "Medical Dental Mikrotech" Niš za plazmu obogaćenu trombocitima za regeneraciju tkiva.

U oblasti prateće opreme plaketa "Medident" je dodeljena izlagaču "Niki" iz Beograda za uređaj za uništavanje igala od nerđajućeg čelika i aluminijuma - Šarps terminator.

Priznanja su pored ostalih dobili i "Neodent" Beograd, za novu revolucionarnu kategoriju kompozita Veriste Flow-Kerr, "Galenika" za sistem kompozitnih materijala Festy, "New Great Vision" za elektronsku cigaretu, "Derma Medica" iz Sremske Mitrovice, za digitalni sistem za videodermoskopiju "Vidix" i "Vetmetal" za proizvod za izradu metal-keramičke nadoknade "Heraceram".

Udruženje za tržišne komunikacije Srbije dodelilo je priznanja za uspešan promotivni nastup sledećim kompanijama: Dom zdravlja "Vizim", "Akord-Dental", "Dental Medical", Dom zdravlja "Clinicanova", "Orto Dent", "Tehnodent", "Dentaleks Forte", "MEDIPRO International", "Vetmetal" i "Mikodental".

izvor. ekapija.com/website/sr/page/642999
Znaci nije neka sitna riba u pitanju...koja vodi firmu....to je jasno

Pulsar..forever...
>>>Mala crna gumica iz Kineskog paljaca, nema slike paljaca.<<<
duracos nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-10-2012, 20:52   #27
vladavip
Senior

vladavip's avatar

Registrovan: Sep 2012
Pohvala: 223
Pohvaljen: 88
Nivo reputacije: 45
vladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svima

Sa proširenjem ponude kako zamišljaju i ostvaruju, prete da postanu vodeća firma na ovim prostorima. Nije sitna riba, ni boranija. Ponuditi bat. modove u ovo vreme kod nas na tržište je veoma smeo poslovni poduhvat. Siguran sam da su dobro razmislili i osmotrili tržiste, jer koliko sam ja upućen, a pitao sam po Kini,
za ozbiljniju kupovinu sa boljim cenama, ne kupuje se ispod 100 komada modova.
E sad zamisli naše tržište zato još jednom
vladavip nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-10-2012, 08:23   #28
liberprint
Senior

Pohvala: 311
Pohvaljen: 522
liberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od vladavip Vidi poruku
Sa proširenjem ponude kako zamišljaju i ostvaruju, prete da postanu vodeća firma na ovim prostorima. Nije sitna riba, ni boranija. Ponuditi bat. modove u ovo vreme kod nas na tržište je veoma smeo poslovni poduhvat. Siguran sam da su dobro razmislili i osmotrili tržiste, jer koliko sam ja upućen, a pitao sam po Kini,
Ono sto mi se svidja kod njih je pre svega korektan odnos prema kupcima i pozitivne namere. Razlog mog favorizovanja NGV je prvenstveno to sto sam upoznat sa tim koliki trud ulazu kako bi njihov kupac bio zadovoljan i da je vrlo cesto zarada periferna stvar, pa takvi zasluzuju uspeh. Ljudi koji stoje iza ove firme su pre svega dobri ljudi i zbog toga imaju moje postovanje, sve ostalo je nebitno.
liberprint nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-10-2012, 11:03   #29
AtilaHan
Veteran

AtilaHan's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 525
Pohvaljen: 651
Nivo reputacije: 177
AtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od vladavip Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od liberprint Vidi poruku
Ono sto mi se svidja kod njih je pre svega korektan odnos prema kupcima i pozitivne namere. Razlog mog favorizovanja NGV je prvenstveno to sto sam upoznat sa tim koliki trud ulazu kako bi njihov kupac bio zadovoljan i da je vrlo cesto zarada periferna stvar, pa takvi zasluzuju uspeh. Ljudi koji stoje iza ove firme su pre svega dobri ljudi i zbog toga imaju moje postovanje, sve ostalo je nebitno.
Pa to zvuči zaista dobro. Znači u pitanju je grupa smelih altruista čiji poslovni cilj je "pozitivna nula"? Koliko da pretekne za hleb i mleko... Šalu na stranu, dobro je održavati korektne veze sa svojim klijentima i izaći u susret kupcu čak ponekad i na svoju štetu, a kao "zalog za budućnost". Krajnji cilj je naravno zadržati mušteriju jer, kako ono kažu: "mušterija je uvek u pravu".

AtilaHan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-10-2012, 15:39   #30
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,993
Pohvaljen: 1,183
Nivo reputacije: 393
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Cestitke za nagradu

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:23 sati.