Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 01-09-2015, 00:51   #661
Marko021
Senior

Marko021's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 37
E-cig: SubTank Mini, PT2, iStik30W
Pohvala: 201
Pohvaljen: 177
Nivo reputacije: 52
Marko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosiMarko021 ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Flavour Art arome

Nisam muckao tecnosti ranije pa nisam pratio arome. Znao sam i znam osnove i kako sta, znam otprilike koje marke su kakve i to, al druze stvarno ne znam koja aroma je kakvog ukusa. Da sam pratio ovu temu od pocetka naravno da ne bi bilo potrebe da uopste i pitam
Ono sto sam ja muckao od aroma je ono sto sam ranije kupovao : jagoda, ry4 i to je to, to znam sta je i kraj
Nema sta da mi verujes ili ne, prosto nisam pratio ove sekcije i to je to. Sve sto ja znam i sto sam znao oko FA aroma je da se svi dave u Shade i da je FA najbolji (tako kazu) i da ga sad ima i kod nas. Eto, to je to

Uzdravlje!

PS. Uzmi i u obzir da sam ja clan od ove godine, iako jesam pratio neke delove foruma i ranije.

motam, muckam, mesam, sipam i presipam i
Marko021 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-09-2015, 06:57   #662
zunomiljan
Veteran

zunomiljan's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 631
Pohvaljen: 726
Nivo reputacije: 147
zunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvalu

Custard mene podseca na neki puding od vanile

Nema potpisa, kriza, i na tome stedim
zunomiljan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-09-2015, 07:43   #663
drako
Senior

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 403
Pohvaljen: 568
Nivo reputacije: 109
drako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvalu

Elem, zeznuo sam se pa šurjaka navukao na parenje a on se zalepio za FA ko da su mu iz oka ispali.
Da učinim čoveku pristao sam da kupimo 4 FA arome koje se mogu kupiti kod nas.
E sad, ovih dana ću verovatno dobiti šećer od kombinacije RY double I lešnika (dva u jedan) pa bih bar jednu od ove 4 arome da nabodem da imaju malo duvanskijeg šmeka (ljutine, gorčine kako god).
Braćo I prijatelji savetima pomagajte
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-09-2015, 07:53   #664
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 2,583
Pohvaljen: 767
Nivo reputacije: 165
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

dodaj malo tpa cubano type,ali samo malo

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-09-2015, 08:02   #665
drako
Senior

drako's avatar

drako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvalu

Gojkov, mislio sam na Fa aromu, da uzmem jednu koja nije toliko sladunjava, da povremeno presečem.
Staro 01-09-2015, 08:49   #666
hybrid
Senior

hybrid's avatar

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 648
Pohvaljen: 378
Nivo reputacije: 97
hybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosi

Perque black,virdzinija
hybrid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-09-2015, 09:19   #667
gojkov
Veteran

Godine: 50
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 2,583
Pohvaljen: 767
Nivo reputacije: 165
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

virdyinija,cowboy blend

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-09-2015, 09:42   #668
drako
Senior

drako's avatar

Zahvaljujem, osobito jerbo su dostupne.
Staro 01-09-2015, 09:45   #669
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 469
Pohvaljen: 822
Nivo reputacije: 197
Freshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvalu

Предлог за Soho је 20 посто да се дозира, какав је на 10? Јел ће бити 3 посто ок за Custard?

• Southside Vape •
Freshflash nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-09-2015, 09:51   #670
hybrid
Senior

hybrid's avatar

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 648
Pohvaljen: 378
Nivo reputacije: 97
hybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosi

Ja pravim na 10%,na 20% nisam ni isprobao
hybrid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-09-2015, 11:04   #671
_Vlad_
Iskusan član

_Vlad_'s avatar

Registrovan: Jul 2015
Pohvala: 88
Pohvaljen: 105
Nivo reputacije: 29
_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi_Vlad_ ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Freshflash Vidi poruku
Предлог за Soho је 20 посто да се дозира, какав је на 10? Јел ће бити 3 посто ок за Custard?

• Southside Vape •
Soho na forumima predlazu kako ko, na 10%-11%-15%.

_Vlad_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-09-2015, 11:19   #672
zunomiljan
Veteran

zunomiljan's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 631
Pohvaljen: 726
Nivo reputacije: 147
zunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Freshflash Vidi poruku

• Southside Vape •
Ne bi isao preko 2% custard, a preporucuju vec od 1%. Na dva posto je odmah parljiv, ali mi je 3 dan vec bila dosta jaka aroma.
Soho sam probao prvi put na 10%i bilo je ok, sad sam napravio na 15% pa cemo da vidimo, cekam da odstoji bar 24h😄😄😄

Nema potpisa, kriza, i na tome stedim
zunomiljan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-09-2015, 11:22   #673
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Freshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvalu

Пошто ја волим да сачекам да микс одлежи бићу опрезније...

• Southside Vape •
Staro 01-09-2015, 11:27   #674
Katy
Juice Master

Katy's avatar

Pohvala: 2,375
Pohvaljen: 2,023
Nivo reputacije: 347
Katy ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputaciju

VC svako dozira bas razlicito, ali to je u principu vrlo koncentrovana aroma i ja mislim da je neki raspon izmedju 2 i 4% sasvim dovoljno, mada kazem ima i onih koji vole i mnogo jace doziranje, najbolje je da pocnes od manjeg procenta pa da nadjes sebi odgovarajucu meru!

SOHO na 10% je sasvim ok, za vecinski PG i ne treba vise dozirati, a licno za baze sa vecinskim VG-om ja bih preporucila 15%, ja ga tako spremam i meni najvise odgovara upravo taj procenat!

Katy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-09-2015, 11:47   #675
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Са Capella VC-ом сам ишао на 3,5 посто и била је горкуњава течност после месец дана па сам је секо за трећину са базом и од тада ради посо.

Ставићу FA Custard на 2 посто а FA Soho на 10 у 50/50 пг вг. Видећемо...

• Southside Vape •
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Tagovi
arome, flavour art, flavourart

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:07 sati.