Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-08-2017, 11:07   #1381
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 299
Pohvaljen: 606
Nivo reputacije: 165
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Flavour Art arome

Kako bez slatkoce? Pecen jeste, ali koliko meni moj jezik kaze, gorak nije.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-08-2017, 22:38   #1382
Danone
Aktivan član

Registrovan: Jun 2017
E-cig: Hcigar vt75 nano + Merlin,Doggy,Pico
Pohvala: 27
Pohvaljen: 30
Nivo reputacije: 8
Danone je na dobrom putuDanone je na dobrom putuDanone je na dobrom putuDanone je na dobrom putu

Ja ga poredim sa KTS lesnikom koji je vise ukus (a i miris) napolitanke sa lesnikom sto meni uopste ne odgovara jer je preslatko za moj ukus..Doabr je kao dodatak duvanskim ali za samostalno parenje nikako

FA lesnik uopste nije takav..Miris i ukus przenog lesnika..Istina ima malo slatkoce u pozadini ali ni priblizno presladak
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-08-2017, 21:28   #1383
Danone
Aktivan član

Danone je na dobrom putuDanone je na dobrom putuDanone je na dobrom putuDanone je na dobrom putu

Moze li neka preporuka za FA duvansku aromu?

Ne mora da bude ni jaka ni bas skroz cistokrvana duvanka aroma a ali da je duvan dominantam bez preterane slatkoce

Nesto kao Scamel recimo ili fabricka RL cuban cigar koja mi je omiljena

Mozda Cuban supreme?
Staro 22-08-2017, 06:59   #1384
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,085
Pohvaljen: 1,527
Nivo reputacije: 290
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Moze Cuban supreme i Soho obavezno ,slican je kao s camel meni mozda i bolji.
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-08-2017, 14:09   #1385
Danone
Aktivan član

Hvala

Cuban i Soho PORUCENI pa javljam utiske
Staro 04-09-2017, 09:22   #1386
BigBud
Senior

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 389
Pohvaljen: 397
Nivo reputacije: 98
BigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosi

Da li je neko PROBAO Catalan Cream u solo varijanti i ako jeste, na kakvoj bazi je muckao, koliko % je stavljao, koliko je tecnost odlezala i da li je gotova tecnost odgovarala opisu?

Neaktivan
BigBud nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-09-2017, 10:13   #1387
drap
Veteran

drap's avatar

Registrovan: Jul 2015
E-cig: Lots of fucking leaking sh*t
Pohvala: 157
Pohvaljen: 410
Nivo reputacije: 101
drap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosi

Catalan Cream je dodatak, aroma za upotrebu u receptima, u principu nije predvidjena za samostalnu upotrebu. Moze kao osnovna aroma ali uz dodatak jos neke, a moze i kao "manjinski" dodatak drugim aromama, da bi se postigao odredjeni efekat.

Isto vazi uglavnom i za sve arome koje u imenu imaju "Cream", Viennna Cream, Fresh Cream, Whipped Cream, Bavarian Cream itd itd...

Ima izuzetaka naravno, na primer Irish Cream je samostalna aroma (...ali je bolja uz neki dodatak).

(testiranje potpisa-brojaca u toku - sincemylastcigarette.com ne radi vise kako treba)
drap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-09-2017, 10:33   #1388
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,380
Pohvaljen: 12,147
Nivo reputacije: 1869
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

drape... Osim ajriša i catalan donekle i vienna su jaki... Vienna (meni) baš jaka...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-09-2017, 10:49   #1389
BigBud
Senior

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 389
Pohvaljen: 397
Nivo reputacije: 98
BigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosi

Pitam zato sto mi je aroma misterija : recimo da opis odgovara mirisu iz bocice medjutim gotova tecnost veze s` mozgom nema. Mozda neki suvi krem ali ostalog iz opisa nema ni u tragovima bar sto se mojih receptora tice. Generalni utisak arome je kao da parim kuvanu motku.

Neaktivan
BigBud nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-09-2017, 11:06   #1390
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,380
Pohvaljen: 12,147
Nivo reputacije: 1869
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Malo vanile rešava stvar... 30% sa katalanom dosta...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-09-2017, 17:24   #1391
placebo
Veteran

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 428
Pohvaljen: 770
Nivo reputacije: 140
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Srdjan_R Vidi poruku
Da li je neko kombinovao Fresh Cream sa Lesnikom ili drugom FA aromom i u kojim proporcijama je najbolje? "Mozda' malo laicko pitanje
Fresh Cream je meni bas mleko za kafu. Koristim max 1% za mlecni ukus. Dobar je u kombinaciji sa Vienna Cream, Cookie, Meringue, Marshmallow. Po meni nije za FA Lesnik, ako je taj lesnik glavna nota.

E sad ako zelis recimo da mesas lesnik i cookie, onda moze malo i fresh cream-a.

Probaj Torrone ima isti ukus lesnika kao Hazel Grove, ali sladji i ima neki krem, nugat i slicno.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-09-2017, 11:28   #1392
vukpavlovic74
Senior

vukpavlovic74's avatar

Registrovan: Dec 2016
E-cig: pico, istick, ubertoot, avocado, kfl
Pohvala: 82
Pohvaljen: 146
Nivo reputacije: 35
vukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosi

Video sam na umbrella sajtu preporuku za Soho aromu 20% i pomislio da je u pitanju greška...medjutim odem na flavourart sajt i vidim isti procenat...probao sam da nađem u pretrazi nešto o tome ali slabo...jel neko miksovao solo ovu aromu i koji su utisci?
vukpavlovic74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-09-2017, 11:46   #1393
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Pravio sam Soho od 3 do 20% i uvek je dobar Zadrzao sam se na 5% samo zbog racunice na 200ml.
Zahvalili :
Staro 11-09-2017, 12:28   #1394
vukpavlovic74
Senior

vukpavlovic74's avatar

Registrovan: Dec 2016
E-cig: pico, istick, ubertoot, avocado, kfl
Pohvala: 82
Pohvaljen: 146
Nivo reputacije: 35
vukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosivukpavlovic74 ima čime da se ponosi

Da li je drastična razlika u ukusu između 5 i 20%? Neki kažu da pravi ukus poprimi tek sa 20 %...postoji li razlika u kvalitetu tj ukusu na 5 i 20 % ilii je samo razlika u intenzitetu?

Ček malo, pa 5% bi bilo bočica na 100 ml, zašto na 200ml?
vukpavlovic74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-09-2017, 12:31   #1395
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Menja se ukus naravno .Probaj u bocici od 10 ml umuti na 20% pa vidi kakvo je.Meni se svidela u svakom doziranju .
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Tagovi
arome, flavour art, flavourart

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:39 sati.