Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Pravila Foruma, obaveštenja, pitanja > Podrška, pitanja i sugestije
Zaboravljena šifra? Registracija

Podrška, pitanja i sugestije Sve sto želite da kažete u vezi samog foruma

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 07-09-2017, 09:51   #16
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,394
Pohvaljen: 2,183
Nivo reputacije: 387
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju
Uobičajeno Re: zajednicki projekat

Ja I zarada?
Ne trudim se I ne planiram zaradu bez znoja I fizickog rada.

Projekat podrzavam kao nesto korisno za forum

Ukoliko planirate neke subvencije za projekat a da je tu ukljucen forum, prvo vam treba odobrenje foruma za koriscenje imena... tacnije forum ne petljati u to (moje licno misljenje)

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-09-2017, 09:54   #17
ezgeta
Senior

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 40
E-cig: kayfuni i modovi
Pohvala: 273
Pohvaljen: 305
Nivo reputacije: 88
ezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosi

Zato ima link isto u prvom postu,zakon o udruženjima i kako imati zajednički račun kao udruženje

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
ezgeta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-09-2017, 09:54   #18
milanez
Senior

Registrovan: Aug 2016
Godine: 39
Pohvala: 665
Pohvaljen: 146
Nivo reputacije: 50
milanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosi

Istina je član @ezgeta me je podržao i naterao da* istrajem sa pozitivnim stavom i malim tipovima kako,iako sam i sam hteo da odustanem
milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-09-2017, 09:55   #19
ezgeta
Senior

ezgeta's avatar

ezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosiezgeta ima čime da se ponosi

@shomy_ksh A što ti voliš da radiš teško,nećeš da zaradi nešto za svoju budućnost,evo imam i za tebe predlog kako do lake zarade

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
Staro 07-09-2017, 10:14   #20
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,394
Pohvaljen: 2,183
Nivo reputacije: 387
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Dobro je meni sve dok bezim ko djavo od krsta od kredita, pozajmica I lakih zarada

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-09-2017, 05:54   #21
ezgeta
Senior

ezgeta's avatar

ok onda necu ni da pokušavam da se objasnim,mislio sam da ti ponudim nešto legalno,bez pozajmica,al laka je para.Ljudi morate da razumete da ja nisam neprijatelj
Staro 08-09-2017, 10:44   #22
ezgeta
Senior

ezgeta's avatar

u ostalom nisam zapoceo ovu temu da bi se ja licno ubeđivao sa ostalim clanovima,dosta mi je toga i na poslu,nego da zagrizemo i organizujemo se.u 1 postu nigde ne pominjem profit,nego druzenje,zajednicke aktivnosti oko zajednickih interesovanje ukratko nesto novo i interesantno.
Staro 08-09-2017, 11:42   #23
klaudesque
Senior

klaudesque's avatar

Registrovan: Jul 2014
E-cig: CLR @ VTCM/NX75
Pohvala: 330
Pohvaljen: 60
Nivo reputacije: 35
klaudesque je poznat svimaklaudesque je poznat svimaklaudesque je poznat svimaklaudesque je poznat svimaklaudesque je poznat svimaklaudesque je poznat svima

Ja sam za, zašto da ne? Mogu i da uradim 3D model (ACAD, SU) i renderinge u vRay-u, ali znam baš ništa oko navoja, tolerancija i tih stvari.

Moraćmo nekako da dodjemo do startne pozicije. Mene bi zanimalo da radimo single coil 22mm RTA što manje visine (max 28 - 29 mm bez drip tipa i 510 navoja) i sa dizajnom koji ne izgleda kao da je ispao iz nečije kutije za alat.

Napraviću ovih dana model (spoljni izgled samo) ako stignem ovih dana. U osnovi, zanima me nešto što bi izgledalo kao Ego One Mega V1 koji je smanjen po visini za 12 mm, može da se skroz rasklapa, ima bazu koja je hibrid baze Serpent Minija i Serpent SMM-a. Punjenje odozgo, nekoliko kombinacija izreza na oblozi stakla (kao prorezi na Mega V1) i to je to. Problem je što ovo verovatno samo ja tražim.
klaudesque nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-09-2017, 22:30   #24
ezgeta
Senior

ezgeta's avatar

slusaj u nacelu kao pocetna tacka je dovoljno,ne znam jer si procitao kako se radi neki projekat u 7 faZA,napisao sam ranije.sto se tice 3d modelovanja i navoja nemoj da si u frci oko toga,imam ja fanuc knjigu sa tolerancijama.inace sam od 3d modelovanja do same izrade sve radio,setape masina i samu izradu,cak sam i radio na kontroli kvaliteta zavrsnih proizvoda,znaci i ako zapne oko modelovanja tu sam a posle kad izvucemo g kodove mogu da popnem na cnc glodalicu ili strug i da napravim.kad u cad budemo imali 3d model,lako cemo da ga razvucemo skupimo ili doradimo,samo iskreno mislio sam da ce vise ljudi da se angazuje.
Zahvalili :
Staro 09-09-2017, 15:00   #25
ezgeta
Senior

ezgeta's avatar

za sada smo se samo ja i kinkel sastali,diskutovali malo o mogucem projektu i odma su se rodile sjajne ideje
Zahvalili :
Staro 12-09-2017, 21:20   #26
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Registrovan: Apr 2012
E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 280
Pohvaljen: 739
Nivo reputacije: 197
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Meni samo nije jasno sta je cilj? Ili ne umem da citam.

Tema je otvorena sa namerom da se napravi atomizer "for life" od najkvalitetnijih materijala, prakticno za ljude sa foruma u njihovoj kooperaciji, a stiglo se do "atomizer ne mora da radi, poenta je izvuci pare iz EU fondova".

Pa eto, pojasnjenje bi bas dobro doslo.

Mesecar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-09-2017, 22:42   #27
ezgeta
Senior

ezgeta's avatar

moja prvobitna ideja je bas to bila sto si1shvatio,a doslo se do profitabilnog projekta jer su se interesovali samo za pare,a ne koliko bi super bilo da se upustimo u ovu avanturu,pa sam im plasirao i ideju kako da zarade pare ako zele samo to.a u principu nije se stiglo nigde ,a i verovato nece nigde.bitnije je izgleda ljudima da se brinu o tudjim a ne o svojim interesima i sta mogu da nauce iz cele price.ja sam samo sa 1 postom i prvobitnom idejom ati for life hteo da zagolicam mastu,al izgleda se zagolicalo nesto sasvim 10.i dalje je bitnije ljudima da shvate u cemu je fora,koje u opšte nema,nego da se organizuju.jedino smo se ja i kinkel sa kojim bi uradili 3d nasli i diskutovali na 1temu,a ne o parama.tema je sama skrenula na drugu str..to ti je kao kad bi se cudio zasto neko ima 10 macaka u stanu,ovde je u pitanju ljubav prema necem drugom u pitanju.nadam se da ti je sad sve jasno.ja i kinkel nadam se nastavljamo da lagano radimo na projektu,ko hoce dobro dosao.pa kad zavrsimo zavrsimo
Staro 13-09-2017, 06:48   #28
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,672
Pohvaljen: 1,484
Nivo reputacije: 267
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju

Lepa ideja.Sto se vazduha tice,zasto ne napraviti zamenjive reducire sa navojem pa neka menja ko sta hoce?Bez reducira neki komotni d2l pa reduciri sa manjim otvorima za restriktivni d2l i m2l.Takodje moze i deck da bude zamenjiv za vece,manje grejace,dual ili singl coil...Napravi se jedan atomizer sa milion opcija...E to bi bio hit

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-09-2017, 09:54   #29
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,726
Pohvaljen: 12,704
Nivo reputacije: 1968
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

I reducire za komoru, i reducire za dimnjak 😂😂😂

EDIT

i više vrsta konusa (zbog Beta)
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-09-2017, 11:11   #30
ezgeta
Senior

ezgeta's avatar

za reducire je bolje bez navoja sa zarezima sa strane da bi bili kompatibilni sa sto vise razlicitih fi,a bilo bi komplikovano razbusivati svakakve na fi adaptera,a jos komplikovanije napraviti navoj na fi 4,3,2 mm.eventualno 3d model,pa na 3d stampac za svaki pojedinacno.samo kakva plastika
a reduciri za komoru(skracena komora) i dimnjak funkcionisu fenomenalno,koliko god moze zapremina komore da se smanji ,a dimnjak produzi..ma koliko su se clanovi u predhodnim postovima doista potrudili da me ubede(hvala svima na predlozima) da je problem sto gubim th kod mene jeste fizicke prirode,ja sam uspeo da ga resim na ovaj nacin reducir za dimnjak takodje funkcionise,ma koliko delovalo smesno,al radi posao u pojedinim slucajevima,u zavisnosti koliko zapremina komore to dozvoljava.za konuse nisam skapirao.kome god sam nesto modifikovao do sad nije se zalio,nego samo traze jos.,sto se moze videti iz pojedinih komentara
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Pravila Foruma, obaveštenja, pitanja > Podrška, pitanja i sugestije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 14:53 sati.