Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 19-03-2019, 10:40   #211
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Berserker, Blitzen
Pohvala: 199
Pohvaljen: 214
Nivo reputacije: 44
Cookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Vandy Vape Berserker V1.5

Otprilike je isti. Jedino ako nekom odgovara 22mm zbog moda.

Inače, ja te grejače koristim na starom Bersu nekih 10-tak dana. Daju odličnu aromu na nekih 15-17W.
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-03-2019, 10:58   #212
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 843
Pohvaljen: 394
Nivo reputacije: 86
Gaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosiGaga Kanasta ima čime da se ponosi

Aroma je odlična ali je sa manjim tankom na v1 meni lično pretopla para.Na ovoj 1.5 verziji ne želim ni da pokušavam.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-03-2019, 11:02   #213
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Berserker, Blitzen
Pohvala: 199
Pohvaljen: 214
Nivo reputacije: 44
Cookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosi

Zaboravio sam da napišem da koristim samo veliki tank. Preporučujem svima da probaju.
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-03-2019, 12:01   #214
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1,449
Pohvaljen: 1,771
Nivo reputacije: 250
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

neznam kako ce se pokazati ovaj tank
ja sigurno ne volim ovaj nacin na koji Alex pravi grejac
da objasnim zasto nevolim i sta moze da bude problem
pogledaj te slike i procitajte na kraju sta sam napisao

na prvoj slici se vidi da se grejac ne greje jednako isto
na drugoj je on progrebao grejac nezno i pocinje da bude bolje
na trecoj slici sve lepo izgleda grejac se greje u sredini i siri pri krajevima
e sad je pitanje sta se desava kada se ovaj grejac ohladio, da li se greje kao na slici broj 1 ili broj 3
moja testiranja su pokazale da da se grejac ne greje uvek kao na sllisi broj 3 vec nesto izmedju slike 1 i 3
svaki grejac kada se zagreje zari se u sredini jer je tu zica bila i najtoplija ali kada se grejac ohladio to vise nije isto
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-03-2019, 12:14   #215
Boban
Aktivan član

Registrovan: Sep 2018
Godine: 42
E-cig: uglavnom MTL
Pohvala: 13
Pohvaljen: 6
Nivo reputacije: 3
Boban je na dobrom putu

To sto je prešao preko grejača služi da odvoji sve namotaje, to svako ko pravi grejač radi, baš da bi svi namotaji bili (makar malo) razdvojeni, da se grejač zagreva ravnomerno.
To ne zavisi od atomizera, bez brige, samo "češljaj" grejače pre upotrebe, radiće ti dobro, kao na slici 3

Послато са LG-K350 уз помоћ Тапатока
Boban nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-03-2019, 12:27   #216
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1,449
Pohvaljen: 1,771
Nivo reputacije: 250
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

@Boban to sto si napisao i objasnio zvuci logicno, ali u praksi se ne desava uvek da se grejac zari kao na slici broj 3
kada se grejac ohladio sve se moze promeniti, a i kada se vata provuce dolazi do drugacijih promena
kada pravim grejac ako se odmah ne greje kao sto treba u cesljanje nisam zadovoljan, vec sam pomenuo razloge
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-03-2019, 12:27   #217
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 45
E-cig: istick30....
Pohvala: 2,942
Pohvaljen: 2,690
Nivo reputacije: 489
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

@Boban a koliko si puta probao da ostaviš grejač da se ohladi i ponovo probaš da li se greje ravnomerno?
Edit
Pretekao me dragon.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-03-2019, 12:55   #218
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: Ranger DNA75C/Ehpro Morph
Pohvala: 784
Pohvaljen: 608
Nivo reputacije: 144
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Hladna voda na grejač, pa će biti jasno

Dj_ je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-03-2019, 12:58   #219
Boban
Aktivan član

Registrovan: Sep 2018
Godine: 42
E-cig: uglavnom MTL
Pohvala: 13
Pohvaljen: 6
Nivo reputacije: 3
Boban je na dobrom putu

Pa probaš nekoliko puta dry burn ako nisi siguran, preporucujem pravljenje spaced grejača ako je baš problem.
Ja npr. kad hoću baš contact grejač, malo "valjam" namotaje na već napravljenom grejaču, gore dole, između dry burnova, i uvek mi greje ravnomerno, i obična žica i fused clapton, i pre postavljanja vate i kad menjam vatu na istom grejaču.
Mora malo da se oblikuje, pomera, "izvalja" grejač na decku, pre dry burna, treba malo i veštine sa pincetom/alatom kojim radiš...
Ti grejači sa slike su super, već su napravljeni, trebaš samo da ga dobro postaviš

Послато са LG-K350 уз помоћ Тапатока
Boban nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:13 sati.