Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 03-07-2018, 21:28   #121
drako
Veteran

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 652
Pohvaljen: 929
Nivo reputacije: 169
drako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Dvarw MTL RTA

Dvarw je skoro pa idealan atomizer, a glavni nedostatak mu je neverovatna ruznoca.
Sve ostalo je na njemu odlicno, od jednostavnog dosipanja tecnosti, preko razlicitih rezultata razlicitim postavljanjem vate, pa do vrlo malih dimenzija obzirom na kapacitet, jer, verovali ili ne, dvarw sa tankom od 5 ml je iste visine kao prime od 2 ml.
E sad, u zavisnosti kako se vata postavi, dvarw moze da radi priblizno kfl-u, a moze i taifunu.
Ako se postavi poput vodopada, ili cirilicnog p, dobija se jaci th i malo izrazeniji ukus, posebno sa duvanima. Ako se postavi kao za subtank, onda bude meksa i socnija, ali sa slabijim th-om. Za perfektne rezultate potrebno je malo obratiti paznju na setup, ali ce dvarw raditi kako god ga setupujete.
I ono sto je posebno zanimljivo, nema curenja, nema kondenzacije.
Porucio sam neki dan i tzv verziju 2 i ako bude kao i verzija 1, verovatno cu pojuriti originalnu izvedbu ovog atomizera, jer sam prezadovoljan kako radi.
Ps, primerak od 12 i nesto $ na ftu je mnogo bolje uradjen od izvikanog coopervapea, bar po onome sto sam ja video, cuo a i koristio.
drako je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-07-2018, 22:15   #122
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,217
Pohvaljen: 1,377
Nivo reputacije: 259
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Ma to sto je ruzan moze mu se oprostiti samo ako radi dobro, po meni taj dizajn mu i nije najveci minus, afc mu mnogo fali, kakav god setup da mu napravim konstantno nesto fali nisam se na takav vape navikao pa i prodao dvarw. Sta znam, 10-ak dolara nije puno pa svako moze da ga proba ali nije neko cudo, mozda nekad resim da ga uzmem ponovo pa da mu dam jos jednu sansu, koji sku @drako je bolji od coopervape?

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-07-2018, 06:43   #123
drako
Veteran

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 652
Pohvaljen: 929
Nivo reputacije: 169
drako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvalu

Meni nedostatak AFC nije mana, naprotiv.
I ostale atomizere koje koristim, koristim sa uvek isto podesenim AFC, a na ovom mi je reducir od 1.2 mm savrseno legao.
Mislim da je u pitanju SKU 9646050 ali su nesto menjali cene, pa ne smem da tvrdim, jer znam da je kostao 12.8 i nesto dolara, sa tankom od 3.5 ml.
drako je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-07-2018, 08:12   #124
ncholass
Iskusan član

ncholass's avatar

Registrovan: Feb 2017
Pohvala: 116
Pohvaljen: 134
Nivo reputacije: 27
ncholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosincholass ima čime da se ponosi

Potvrdjujem za ovaj sku odlican je sa reduktorom 1.2, navoji perfektni kao i ceo klon.

Sent from my mind using Tapatalk
ncholass nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-07-2018, 09:55   #125
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,217
Pohvaljen: 1,377
Nivo reputacije: 259
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

@drako ma razumem te ja ali dvarw ima nekako ostar vazduh, ne znam kako da objasnim, skroz bi drugacije bilo da ima recimo jednu rupu od 1.6mm spolja, unutra 1.2 i milina.

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-07-2018, 10:18   #126
Čedomir
Senior

Čedomir's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 50
E-cig: Hotcig DX75 Primo SE
Pohvala: 139
Pohvaljen: 301
Nivo reputacije: 59
Čedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosi

Sve ste u pravu,al toliko je dobar za te pare da je bruka. Uzeh jos jednog da se igram.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Čedomir nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-07-2018, 18:51   #127
Čedomir
Senior

Čedomir's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 50
E-cig: Hotcig DX75 Primo SE
Pohvala: 139
Pohvaljen: 301
Nivo reputacije: 59
Čedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosi

Dve su sestre dve sudbine vrele. Nisam mogao da odlucim da li više volim otvoren ili zatvoren,pa sam kupio još jedan. Mir u kući. ��

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

EDIT by Estariol
KORISTI TASTER ZA EDITOVANJE POSTA, IMAŠ 15 MINUTA PRE ISTEKA OPCIJE!
Čedomir nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-08-2018, 00:57   #128
vap
Senior

vap's avatar

Registrovan: May 2017
E-cig: sve po redu
Pohvala: 1,260
Pohvaljen: 444
Nivo reputacije: 69
vap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosivap ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od raw2sienna Vidi poruku
jel poručio neko crni Dvarw?

Kod:
https://www.fasttech.com/products/3042/10051660/9654667
SS316, ima V2 komoru i 4/5 reducira?..na slikama od srebrnog ih nema
Stigao sa ukupno 6 reducira. Nema greske.
vap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-08-2018, 09:22   #129
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 10,140
Pohvaljen: 14,643
Nivo reputacije: 2331
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-08-2018, 14:55   #130
Jagodinac
Moderator

Jagodinac's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Eleaf iStick Pico 75W
Pohvala: 810
Pohvaljen: 418
Nivo reputacije: 90
Jagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosi

Da li je neko naručio SKU 9652194? V2 varijanta.

Imam pitanje za sve vas koji imate dwarw - da li ste skinuli ovaj njegov standardni drip tip i koji ste stavili?

Jagodinac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-08-2018, 15:01   #131
BoT_SD
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 46
Pohvala: 321
Pohvaljen: 967
Nivo reputacije: 184
BoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvalu

Njegov drip tip jeste ružan, ali pruža odličan ugodjaj.
Ja uglavnom koristim ovaj:

Kod:
https://www.fasttech.com/p/4151401
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-08-2018, 19:46   #132
nikolic015
Senior

nikolic015's avatar

Registrovan: Dec 2016
Pohvala: 90
Pohvaljen: 274
Nivo reputacije: 50
nikolic015 ima čime da se ponosinikolic015 ima čime da se ponosinikolic015 ima čime da se ponosinikolic015 ima čime da se ponosinikolic015 ima čime da se ponosinikolic015 ima čime da se ponosinikolic015 ima čime da se ponosinikolic015 ima čime da se ponosinikolic015 ima čime da se ponosinikolic015 ima čime da se ponosinikolic015 ima čime da se ponosi

2 x SKU: 9652194 i Sky,sve ostalo se naslo u fioci,a probalo se mnooooogo!!
nikolic015 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-08-2018, 21:57   #133
Danone
Senior

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 311
Pohvaljen: 355
Nivo reputacije: 80
Danone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosiDanone ima čime da se ponosi

Sta je Sky? Skyline?
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 06:26 sati.