Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-01-2019, 18:46   #1
mmladen
Iskusan član

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 42
Pohvaljen: 199
Nivo reputacije: 35
mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi
Uobičajeno Oumier Bombus RTA

Stigao pre dva dana

Na sajtu proizvodjaca su detaljne slike pa ih ne bih dizao na forum. I sta sve stize uz atomizer.

Tank lepo radi, vazduh kad je skroz afc otvoren je dobar, kad se malo pritegne sisti.

Pamuk kroz grejac tesno i rascesljati sto vise (i kad pomislis da si dovoljno stanjio, jos stanjuj) jer su rupe za natapanje relativno male.

Nisam probavao sa "prostijim" zicama, slicno mi radi i sa fused clatponom 3*26+38 i sa alienom . kantal zica, 2,5mm, 4 razmaknuta navoja (jer ima problem sa natapanjem), oko 0,35oma i na 40W radi dobro. Mozda neki brzi 5-ti dugi vape postane malo suv.

Aroma je dobra (vrlo dobra), kako god da sam ga napravio nikad nikad nije curnuo. Trosi ulje prilicno, vise od ocekivanog al za to ne marim.

A ispao me skoro dzaba, oko 13$.

Admin poruka
Ubačena veća slika

mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-01-2019, 11:26   #2
mmladen
Iskusan član

mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Oumier Bombus RTA

Da nastavim gde sam stao nakon nekih 10-tak dana koriscenja.

Posto svi hvale ofrf Gear da je super ja moram ovaj tank da ishvalim.

Konacno sam nasao tank koji daje odlicnu (perfektnu) aromu, da je vazduh kad je skroz otvoren tih (kad se smanji vazduh postaje bucniji) a nema ga previse, meni taman.
Para je gusta, puna i jako, jako meka (meksa nego na blitzenu). Da ne osetim aromu i toplotu mislio bih da samo vazduh uvlacim...throat hit, nema ga ali to mi i odgovara u vecini situacija. Kad hocu da me udari u grlo uzmem core rta.

Zica u njemu je Ni80, vapor storm, 3mm, razmaknuta, 0,34oma i na 40W savrseno radi.

Dodatne slike cu dodati kad ga budem ponovo rasturao...

Sve u svemu, odusevljen.

Posto je single coil, u poredjenju sa Merlin mini tankom, najmanje za klasu bolji.
Zahvalili :
Staro 06-02-2019, 18:48   #3
mmladen
Iskusan član

da dodam slike deck-a....naravno da sam zaboravio da slikam kad sam stavio pamuk....
zica je alien kanthal 32 AWG / 0.2mm dia. / 0.3mm*0.8mm flat size, na 3mm, 0,5oma

vidi se kako su male rupe za natapanje pa treba bas stanjiti pamuk.
Zahvalili :
Staro 23-02-2019, 21:05   #4
mmladen
Iskusan član

Konacno su se pojavili merodavni review-i na youtube-u.

Pogledao kako je vaping with vic vikovao, uradio isto i eliminisan potencijalni dry hit.

Vratio fused clapton i mogu da dignem na 50W a pre mi je uz dosta stanjivanja pamuka 40W bila gornja granica na 0,33oma.
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:49 sati.