Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 05-06-2019, 21:33   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 587
Pohvaljen: 1,310
Nivo reputacije: 244
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Vapefly holic rda

Vapefly holic mtl rda dolazi u sledecim bojama:

- Gold
- Black
- Gunmetal
- Rainbow
- Stainless

Specification:

- Diameter: 22.20mm
- Height with drip tip: 41.7mm
- Material: SS
- Drip tip material: PMMA
- Capacity: 1ml

In the package:

- Vapefly Holic MTL RDA
- Beauty Ring
- Screwdrivers
- Pre-Build 1.0ohm Ni80 26ga Coils
- Airflow Control Set
- Spare Parts Bag
- BF Pin
- O-rings&Screws
- Manual

Vapefly holic stize u prilicno lepom pakovanju gde se dobijaju grejaci i vata sto je vrlo lepo. Kvalitet izrade atomizera je sasvim okej, a navoji su sasvim solidni. Sa donje strane atomizera se nalaze standardne gravure i ovde se nalazi pozlacen 510 pin koji prilicno strci, a u pakovanju se dobija i bf pin tako da ovaj atomizer mozete da koristite i sa obicnim modovima i sa squonk modovima.

Sa gornje strane atomizera je 510 drip tip, drip tip ima prilicno fin oblik i meni je prilicno udoban za koriscenje. Ovde postoji jedna mana koja ce verujem mnogima smetati, a to je da ovde drugi 510 drip tipovi uglavnom ne pasu, od drip tipova koje ja imam samo jedan pase kako treba, to jest, donji deo drip tipa koji stize je kratak i kraci od ostalih drip tipova. Meni ovo ne smeta jer mi se svidja drip tip iz pakovanja ali imajte u vidu da ako vam se ne svidi drip tip moracete da prepravljate drugi drip tip kako bi ga stavili na atomizer. Ispod drip tipa se nalazi deo koji odvodi toplotu, tako da drip tip nece previse da se greje sto je vrlo dobro.

Komora i top cap kod ovog atomziera su iz jednog dela. Sa unutrasnje strane komore se nalazi vrlo lep konus, a kada se stavi komora na atomizer komora je veoma mala sto je vrlo dobro za aromu.
Sa spoljne strane komore se nalaze rupice za protok vazduha. Sa jedne strane se nalaze 6 rupica za protok vazduha, dok se sa druge strane nalaze 3 rupice za protok vazduha. Tako da sto se tice protoka vazduha, mozete da podesite otvorenu samo jednu rupicu sa jedne strane ili mozete da otvorite po jednu rupicu sa svake strane ili da koristite samo vazduh ispod grejaca. Na ovom atomizeru imamo stoper, tako da nece biti problema kada zelite da skinete atomizer sa moda.

Na bazi se nalaze dva o ringa koji drze komoru. Na sredini baze sa svake strane se nalazi po jedna rupica za vazduh, tu ce vazduh prolaziti i ici ka gore. Na decku se nalaze ukupno 3 rupice za protok vazduha, jedna rupica se nalazi ispod grejaca i imamo po jednu rupicu sa svake strane grejaca. Sto se tice podesavanja vazduha, ovde se moze podesavati vazduh koji dolazi sa strane grejaca, na decku se nalaze dva srafica koja mozete da okrecete i tako podesavate vazduh sa svake strane grejaca posebno, tako da mozete smanjivati ili podesavati vazduh sa strane koliko hocete, a mozete i zatvoriti vazduh kompletno sa strane grejaca. Sto se postavljanja grejaca tice, grejac se postavlja prilicno lako, takodje sa svake strane baze se nalazi deo gde mozete da naslonite alat za postavljanje grejaca i samim tim lakse pozicionirate grejac. Vata se takodje veoma lako postavlja, samo je vrlo bitno da slotove za vatu popunite kako bi para sto manje kruzila i time obezbedili bolju aromu.

Kako atomizer radi i moje misljenje:

Dakle, holic mtl rda mozete koristiti kao driper, to jest, mozete koristiti ovaj atomizer sa obicnim modovima, tako da svaki put skidate top cap i kapljete tecnost, kapacitet je oko 1ml sto je sasvim okej za mtl driper. Takodje uz ovaj atomizer dolazi bf pin pa mozete koristiti atomizer sa squonk modovima sto se meni licno vise svidja. Drip tip na ovom atomizeru je za mene odlican, ali imajte u vidi da cete tesko naci drip tip koji pase ovde.
Uz atomizer stize vata i dobijaju se grejaci tako da mozete da koristite atomizer odmah ukoliko nemate vatu ili grejac. Grejac se postavlja veoma lako ali kao sto sam rekao vrlo je bitno da lepo vatom popunite slotove. Ja sam na ovom atomizeru koristio razne grejace, precnika 2 i 2.5mm. Meni se najvise svidja kako radi ovaj atomizer sa 0.35 kantalom na 2.5mm, ja ovako dobijam najbolje rezultate. Vazduh moze prilicno lepo da se podesi, postoji dosta opcija sto se tice protoka vazduha i vazduh moze da bude prilicno tesan tako da ce ovo biti odlicno za one koji vole tesan protok vazduha. Ja licno najvise volim da koristim atomizer sa zatvorenim rupicama sa strane grejaca, to jest volim da koristim atomizer samo sa vazduhom odozdo, dok sa spoljne strane otvorim samo jednu srednju rupicu. Kolicina pare je dobra i throat hit je takodje prilicno dobar. Aroma vrlo dobra, atomizer vrlo lepo radi sa duvanskim tecnostima, tacnije druge tecnosti nisam ni koristio, ali duvani koje sam koristio rade vrlo dobro.
Holic rda je mogu da kazem vrlo dobar driper, radi vrlo lepo i mogu da kazem bolje od svih mtl dripera koje sam probao, ima gomila mogucnosti sto se podesavanja vazduha tice pa ukoliko volite da koristite dripere za mtl, a ne smeta vam drip tip koji stize na atomizeru, atomizer ima preporuku.

Mane:

- Skoro ni jedan drip tip ne pase na atomizeru

Dobre strane:

- Solidan kvalitet izrade
- Vrlo dobar protok vazduha
- Vazduh moze odlicno da se podesava
- Grejaci u pakovanju
- Vata u pakovanju
- Grejac se lako postavlja
- Prilicno dobra aroma
- Bf pin u pakovanju
- Postoji stoper na komori
- Drip tip iz pakovanja je dobar

Kod:
https://www.efun.top/vapefly-holic-mtl-bf-rda-22-2mm.html
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:40 sati.