Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 26-06-2019, 16:25   #1
mmladen
Iskusan član

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 44
Pohvaljen: 199
Nivo reputacije: 36
mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi
Uobičajeno By-Ka V8 (klon YFTK KA V8)

Stigla mi danas bajka v8 i odmah sam je stavio u pogon.

Kvalitet izrade vise nego dobar, na slici cete videti sta se sve dobija u kompletu....

Samo se ne vide rezervni o-ringovi i inserti za vazduh (dolaze 3 komada, nisam u mogucnosti da ih premerim ali negde sam nasao da su 1,4 i 1,7 i 2,3 ali se ogradjujem sto se tice tacnosti podataka). Znam da dvarw sa 1,4 insertom mi je slican kao i By-KA sa najmanjim. Ostale inserte nisam probao.

Ubacio sa kantal, 28AWG, 6 namotaja na 2,5mm (nekih 1,2oma) i provukao tesno pamuk. Prvobitno sam ostavio dosta pamuka da napunim "bunar" (kao sto ih imaju RDA tankovi) ali onda jako lose natapa i pamuk bude suv. Posle sam skratio pamuk da bude kao kod dvarw-a, samo da dodiruje rupice za natapanje (koje su izuzetno male) i sad nemam problem. Malo teze se namesta pamuk jer se sve ima osecaj da ce tecnost da uleti u komoru i da bude poplava ali nisam dotle dosao (bar za sad).

Sama izrada tanka je odlicna (vrhunska). Tank ima Juice flow control, afc ring je dobar i nije labav, navoji su odlicni...Jedino mi se drip tip ne svidja jer mu je unutrasnji precnih veci nego sto meni odgovara.

Vazduh je dobar, nema cudnih zvukova, para je gusta i ima je vise nego dovoljno. Sto se tice arome mislim da je ovo tank prvenstveno za sto cistije duvanske tecnosti....cak vise nego galaxies rta...

Ista tecnost u spici i u bajki skroz drugacije izgleda. Neki mix koji sam pravio od prvensteno RY4 i dodao burley i virginia arome na spici preovladava RY4 kojeg i ima najvise...u bajka v8 najizrazenija je virginia i to onako skoro pa gorka da je aroma.

Probacu sa jos nekim aromama pa cu imati neki konacan sud.

Za sad sam vrlo zadovoljan.

I evo kako na mega twist-u izgleda...

mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-07-2019, 12:08   #2
mmladen
Iskusan član

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 44
Pohvaljen: 199
Nivo reputacije: 36
mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: By-Ka V8 (klon YFTK KA V8)

Utisci nakon dve nedelje koriscenja.

Vrlo sam zadovoljan. Po savetu sam grejac malo podigao i aroma je sad odlicna, nista ne naglasava niti izostavlja....Throat hit je jak, jaci nego na bilo kom drugom RTA koji imam...stavio sam veliki tank od 5ml pa verovatno zbog toga (duzi "dimnjak") dobijam jak TH.

Inace, najtisi tank koji sam koristio i vrlo lep protok vazduha. Cak mi se i drip tip sad svidja...treba vremena da se covek navikne...
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:10 sati.