Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme
Zaboravljena šifra? Registracija

Zatvorena tema

Alati za teme Način prikaza
Staro 21-07-2019, 10:27   #1126
Pablito
Senior

Pablito's avatar

Registrovan: Jan 2018
E-cig: Istick pico 75w;smok 220
Pohvala: 500
Pohvaljen: 476
Nivo reputacije: 85
Pablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Moj ljubimac

Svaki veterinar ako neces da paris predlozice sterilizaciju(u mom slucaju zenka amstf) ali posto cu je pariti bar jednom (sampioni roditelji) i poklonicu stence a posle cu da vidim sta cu i dal cu da je sterilisem. Veterinar inace prijatelj moj dobar kaze da je bolje sterilisati zenke da ne bi imale laznu trudnocu,rak itd.
Inace pre par godina mi je jedna zenka uginula bas od raka..
Sto se tice kafilerija znam odlicno kako "zive" tamo psi i bolje ne pariti psa sto kaze Mejden 20 dana nine problem,nego posle ne znas sta ces sa stencima i odu u azil.. Meni je moja Nika kao trece dete,znaci treba voditi racuna i nece da ostane skotna..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Pablito nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 21-07-2019, 12:33   #1127
JasminaM
Senior

JasminaM's avatar

Registrovan: Dec 2018
E-cig: Ehpro, Cooper, doggy
Pohvala: 229
Pohvaljen: 128
Nivo reputacije: 32
JasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosi

@milena t
Ne treba bezati od odgovornosti
Bilo pas ili macka
Pa zar da zive meseca zatvoreni u garazi??
Ili dok ih setas, da je zaskoci druga lutalica i opet 6 stenaca
Trebalo bi da ozbiljnije shvatis 'imati psa', da ne pominjem zdravlje kod kujasto bi rekao Pablito, podlozne su piometri itd..

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
JasminaM nije na Forumu   top
Staro 21-07-2019, 13:59   #1128
Milena T
Senior

Milena T's avatar

Registrovan: Jan 2016
E-cig: Ijoy Etop
Pohvala: 1,274
Pohvaljen: 439
Nivo reputacije: 84
Milena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosi

Preko 20 godina imam pse,a ovo mi je prva kuja u zivotu tako da vrlo dobro znam kako je imati pse i sta to znaci.Necu se vise oglasavati na ovu temu.

Milena T nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 22-07-2019, 21:13   #1129
radna skela
Veteran

radna skela's avatar

Registrovan: Jun 2016
E-cig: joytech ego twist + evod
Pohvala: 624
Pohvaljen: 471
Nivo reputacije: 132
radna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosi

moj macak blesav na gazdu
radna skela nije na Forumu   top
Staro 22-07-2019, 21:57   #1130
Draganchica
Senior

Draganchica's avatar

Registrovan: Feb 2015
Pohvala: 2,959
Pohvaljen: 868
Nivo reputacije: 147
Draganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvalu

@Milena T ne beži od odgovornosti, lepo je objasnila šta se i kako desilo. Nije u redu da je osudjujete... kao da joj nije dovoljno njenih muka. Iskreno joj je žao što su bebe završile gde ne treba. Lako je nama (tu računam i sebe) kojima su psi u stanu pa možemo da iskontrolisemo kad je ženka u teranju a to je samo 2-3 dana u principu, jer samo par dana ženka želi da se pari a ne svih 20 ili 30 dana.
Imam rasnu ženku i posle jednog ili dva okota će biti sterilisana isključivo zbog njenog zdravlja.

Послато са SM-J320FN помоћу Тапатока

Draganchica nije na Forumu   top
Staro 22-07-2019, 22:09   #1131
Mejden
Senior

Mejden's avatar

E-cig: armour pro
Pohvala: 189
Pohvaljen: 127
Nivo reputacije: 31
Mejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosiMejden ima čime da se ponosi

Nije tačno! Ženka luči sokove minimum 15 dana, i to miriše mužjacima, oni osećaju i u stanju su da kad osete miris ženkinih sokova ili izlučevina da se veru po drveću sano da dodju do nje da joj pruže, a u sebi apsolutno zadovoljstvo. Tako da to ne stoji što tu kažeš. Mužjaci bi za onu stvar glavu dali!!!

Imperare sibi maximum imperium est
Mejden nije na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 22-07-2019, 23:10   #1132
Draganchica
Senior

Draganchica's avatar

Draganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvalu

Šta nije tačno? Pročitaj još jednom šta sam napisala

Zahvalili :
Staro 22-07-2019, 23:28   #1133
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 232
Pohvaljen: 364
Nivo reputacije: 78
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Tačno je da mužjaci kidišu po 15-20 dana,minimum.Meni su pre dve godine pokidali tek postavljenu,novu žičanu ogradu da bi došli do one stvari.Skaču,preskaču,lome,kidaju,nema toga što bi ih sprečilo da odrade stvar.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   top
Staro 23-07-2019, 00:12   #1134
Milena T
Senior

Milena T's avatar

Milena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosiMilena T ima čime da se ponosi

@Dragancica pusti nek osudjuju zabole me mnogo ja svoje pse necu da sterilisem jer zelim da imam stence ubuduce i ne zelim da se vise nikome pravdam ni za sta...
P.s.ne mogu da nadjem posao i tesko sve finansijski izdrzavam.

Staro 23-07-2019, 08:45   #1135
prika
Veteran

prika's avatar

Registrovan: Jul 2014
E-cig: menja se cesto
Pohvala: 590
Pohvaljen: 857
Nivo reputacije: 167
prika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvalu

Ja sve ovo citam I nemogu da verujem o cemu vi ljudi polemisete bitna je ljubav prema zivotinjama neslusajte uvek te strucnjake neka sve ide prirodno nema sta nisam imao od zivotinja pse,macke,papagaje,jedno vreme Sam imao I majmuna kapucin,divljeg goluba Sam pripitomio,srnu,I nikada nisam imao problem ni sa jednom zivotinjom niti su mi trebali saveti skolovanih naucnika samo ljubav prema zivotinjama ko ih drzi bez ljubavi I iz nekog trenda e to je problem

Послато са Galaxy Nexus уз помоћ Тапатока
prika je na Forumu   top
Zahvalili :
Staro 23-07-2019, 13:02   #1136
JasminaM
Senior

JasminaM's avatar

E-cig: Ehpro, Cooper, doggy
Pohvala: 229
Pohvaljen: 128
Nivo reputacije: 32
JasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosi

Nama je lako da iskontrolisemo jer su u stanu a njoj nije lako?
20god ima pse i ne zna da zenku moze zaskociti bilo koji avlijaner, i za 20god ne zna sta je azil?
Ovo se zove srpski neodgovornost.

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
Ps. Nije na nama da odredimo ko ce stancovati pse, ali neko ko nema novca ni uslova?
Jadan stancerski pas
JasminaM nije na Forumu   top
Staro 23-07-2019, 13:19   #1137
Milena T
Senior

Milena T's avatar

Jasmina molim te civilizovano da prekines da me prozivas na temi.Ne zelim vise ni u kakve diskusije da ulazim s tobom jer ne zelim da postanem bezobrazna.

Zahvalili :
Staro 23-07-2019, 13:31   #1138
Draganchica
Senior

Draganchica's avatar

Ma da...
Pozdrav od Mini koju njena vlasnica ne neguje, ne voli i ne vodi sa sobom gde god krene

Zatvorena tema

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 09:15 sati.