Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-08-2019, 09:26   #181
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Expromizer v4
Pohvala: 483
Pohvaljen: 493
Nivo reputacije: 95
Cookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Preporuka za M2L RTA

Teško ga je nabaviti, ali bih preporučio Squape Emotion. Sa insertima za vazduh prečnika 1.3 i 1.6mm, i We deckom daje odličnu aromu.
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-09-2019, 23:58   #182
miljushm
Iskusan član

miljushm's avatar

Registrovan: Aug 2019
E-cig: Punk 86W/Galaxies MTL RTA
Pohvala: 60
Pohvaljen: 79
Nivo reputacije: 18
miljushm je poznat svimamiljushm je poznat svimamiljushm je poznat svimamiljushm je poznat svimamiljushm je poznat svimamiljushm je poznat svimamiljushm je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od ECSmoki Vidi poruku
Ja sam pre desetak dana uzeo srebrni Berserker mini na simply eliquid uk, a vidim da imaju i veliki Berserker u svim bojama:

Kod:
https://www.simplyeliquid.co.uk/product/vandy-vape-berserker-mtl-rta-tank-2/
Cena je Ł26.99, a uz kod "summer20" dobija se popust od 20%.

Kakva su iskustva sa ovom prodavnicom? Vidim da imaju PayPal. To je uvek plus.
Salju iz UK? Ono sto me najvise brine je nasa carina. Iz Kine do sad nisam imao problema sa modovima i atomizerima. Do sad nista nije otvarano. Zanima me dal su nekom otvarali i carinili s obzirom da ide iz Britanije.
Najverovatnije cu poruciti bersa V1 24mm odavde posto ga nigde drugde nema. Svi na kineskim sajtovima su u duginim bojama. A u domacim prodavnicama nema na stanju. Ovi jedini na celom internetu imaju SS boju.
Jednostavno moram i ja da probam bersa posle toliko procitanih pozitivnih postova o ovom atomizeru.
miljushm nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-09-2019, 00:01   #183
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 689
Pohvaljen: 915
Nivo reputacije: 163
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

ima na vaprio sajtu stigne za 3 dana, ja uzela SS boju

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-09-2019, 00:11   #184
miljushm
Iskusan član

miljushm's avatar

miljushm je poznat svimamiljushm je poznat svimamiljushm je poznat svimamiljushm je poznat svimamiljushm je poznat svimamiljushm je poznat svimamiljushm je poznat svima

Hvala puno za info. Napravio nalog. Sutra porucujem. Sa postarinom izadje povoljnije nego kod britanaca sa kuponom
Nisi morala carinu da placas?
Staro 23-09-2019, 00:12   #185
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 689
Pohvaljen: 915
Nivo reputacije: 163
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

ništa prošlo odmah

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-09-2019, 00:20   #186
miljushm
Iskusan član

miljushm's avatar

Da ne bude cisti off:
Galaxies mtl rta odlican atomizer. Ja ga koristim sa bubble tankom. Staje oko 5ml tecnosti. Punim ga odozdo. Taman bacim oko na stanje grejaca, vate, i mogu da naspem sigurno 1 ml vise tecnosti nego standarcnim punjenjem odozgo.
Nije mi se desavalo al drugaru hoce da pusti malo tecnosti na AF kad puni odozgo pa ne bih da rizikujem.
Preporuka za crnu boju. SS na tri primerka koja sam video tockici za vazduh su bas labavi i stalno se pomeraju, na novim atomizerima u koje nikad nije sipana tecnost i na koriscenim. Moj crni nema taj problem, naprotiv. Jednom kad se podesi vazduh nema vise pomeranja osim ako necete da ostanete bez nokta. Verovatno ima veze sa farbom.
Jedino sto me nervira je veciti kondenz ispod drip tipa al u radu ne smeta tako da ocistim jednom dnevno i sve ql.
Zahvalili :
Staro 05-01-2020, 20:30   #187
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 46
E-cig: Armour PRO= iNtake
Pohvala: 546
Pohvaljen: 602
Nivo reputacije: 158
nikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalu

Moze predlog za klona sa FT. Nesto blize RDL a da se dobro nosi i sa MTL ? Da ne bude cistokrvni MTL. Prvenstveno koristim duvanske arome i nesto malo ostale.
Sobzirom da su klonovi sa FT gledao sledece :

- ST Doggystyle 2k18
- VXV Soulmate
- Baserker Mini

I nekako najinteresatniji 415 MTL ?

Trenutno koristim Ammit, KF v5 i retko kad Intake Dual RTA

Ω + V + W =

nikouro je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-01-2020, 20:40   #188
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 376
Pohvaljen: 466
Nivo reputacije: 98
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Baci pogled na Doggy-a V3.Mislim da se vodi pod imenom Doggystyle Bastard V3.Koliko sam video rupa ispod grejača je malo veća i više je za RDL.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-01-2020, 21:12   #189
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

nikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalunikouro je za svaku pohvalu

Gledam i citam recenzije i za v2 i v3 ... i oni su u igri al mi nesto ... nesto ne ... ne znam

Ω + V + W =

Staro 05-01-2020, 21:22   #190
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 376
Pohvaljen: 466
Nivo reputacije: 98
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Kažu za Gata RTA i MD RTA da mogu raditi kao MTL i RDL.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-01-2020, 21:30   #191
mmladen
Senior

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 62
Pohvaljen: 347
Nivo reputacije: 59
mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi

od tvog izbora soulmate je najkomotniji (bers je tesan a doggy 2k18 mi nije legao, nije los ali...)...mada je meni i 415 perfektan ali ga koristim kao mtl, nisam "otvarao" vazduh...a mozes da se otvoris i uzmes brunhildu mtl...odlicna za mtl i odlicna za restriktivni DL

soulmate ima manu sto je 24mm pa ne moze na malu cevku...a 415 je prelep i dobar (kad se zameni drip tip)
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-01-2020, 21:57   #192
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

Na modovima koje imam nije problem 24mm ...
Pogledacu koju recenziju za MD RTA i ponovo pogledati za ostale

Ω + V + W =

Staro 05-01-2020, 22:01   #193
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 602
Pohvaljen: 616
Nivo reputacije: 141
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu

Bajka V7 ili V8

Inače taj soulmate Na 3fvape 9.99$

Sent from my XT1650 using Tapatalk
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-01-2020, 22:30   #194
mmladen
Senior

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 62
Pohvaljen: 347
Nivo reputacije: 59
mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi

na ft-u ga ja uzeo za manje od 8$
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-01-2020, 07:33   #195
radna skela
Veteran

radna skela's avatar

Registrovan: Jun 2016
E-cig: Istick 60 + kaya
Pohvala: 1,000
Pohvaljen: 728
Nivo reputacije: 172
radna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvalu

Slažem se sa @danone

Da bi zlo napredovalo, dobri ljudi trebaju samo – ne činiti ništa."
Edmund Burke
radna skela nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 09:15 sati.