Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 05-09-2019, 19:13   #196
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,597
Pohvaljen: 4,609
Nivo reputacije: 758
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju
Uobičajeno Re: S čime početi

Citat:
Originalna poruka od dragon Vidi poruku
Brate to je tacno ali imam utisak da se pocetnicima to ne objasni

Niko nekaze da je skupoca u pitanju vec komantarisu da d2l nije za pocetnike

Ako bih se o tome govorilo i pisalo ja se nebih bunio

Znam ja zasto se tu pari m2l i razumem, i zato bih voleo da se to objasni pocetnicima
Svako bi trebalo da koristi ecig baš onako kako mu odgovara, bez uticaja i mnogo soljenja pameti od strane bilo koga. Neke tehničke stvari bi morale da se predoče potencijalnom vaperu, a u izbor tečnosti i opreme se ne treba mnogo mešati, dati osnovne karakteristike ako te neko pita i kraj priče. Naravno, ako znaš o čemu pričaš, dešavalo se i dešava se da neko preporučuje opremu koju je samo gledao na plaćenoj recenziji, a to je preduslov za za***.
Ne postoji univerzalna oprema za početak, nekome će eGo baterija biti oprema do groba, a neko će se naći tek za godinu dana. Sreća pa su prodavnice diljem sveta snabdevene, a ni ove kod nas ne zaostaju, jedino su malo jači sa cenama, ali najvažnije je da se ispuni cilj, a to je bacanje pljuga for good.

Sent from my SM-A305F using Tapatalk

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-09-2019, 19:17   #197
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
E-cig: hastur mini!
Pohvala: 1,834
Pohvaljen: 669
Nivo reputacije: 186
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

nista me za ove tri godine nije sredilo kao hastur mini sa 0,6mm af insertom
bio sam kao miran sa dvarvom ,klonom,razmisljao o originalu al o tome kako se dolazi do njega necu da duzim ,uglavnom zackoljice u vezi nabavke original dvarwa .hastur mini thanks !

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Rock on neo rockers, rock on
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-09-2019, 19:32   #198
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,174
Pohvaljen: 892
Nivo reputacije: 205
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Citat:
Svako bi trebalo da koristi ecig baš onako kako mu odgovara, bez uticaja i mnogo soljenja pameti od strane bilo koga. Neke tehničke stvari bi morale da se predoče potencijalnom vaperu, a u izbor tečnosti i opreme se ne treba mnogo mešati, dati osnovne karakteristike ako te neko pita i kraj priče

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-09-2019, 19:56   #199
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 509
Pohvaljen: 580
Nivo reputacije: 111
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

najbolja solucija u celoj priči je da ako neko u vašem okruženju želi da pređe na parenje da mu date svašta nešto da proba i vidi da li je i koji je stil parenja bolji/lepši za njega. što se tiče početnika, da nađu nekog kod koga mogu da probaju ako nisu sigurni. prvi put kad sam parila davne 2010. probala sam sve što se u to vreme nudilo (mtl) bilo je neuspešno tj vraćala sam se cigaretama, onda sam 2013. rešila da još jednom probam uspelo je na 3 meseca (mtl) i opet sam se vratila cigareta. na kraju sam 2015. morala da pređem na e cig još jednom ali to je bilo uslovljeno poslom jer ja ne mogu bez nikotina i kad sam morala parila sam kad nisam morala pušila sam (opet mtl) sve do 2018. kad sam rešila još jednom da uđem u svet e cig ali ovaj put dtl i to je bilo to. nisam pomislila na cigaretu od tog dana. dala mami, njoj se nije svidelo i dalje joj se ne sviđa, dobila d19 i evo i dalje pari, ćale probao dtl bacio paklu sutradan i evo ga i dalje pari mesecima kasnije isključivo dtl. a ja, pa ja parim sve ali dtl me skinuo sa cigareta a sad dtl parim samo kad mi dođe, mtl mi je glavni. poenta ovog dugog posta je da smo svi drugačiji i da je najbolji način isprobati od nekog za početak ako se već premišljate šta bi vam više odgovaralo. ako se ne premišljate i treba vam taj osećaj cigarete onda mtl a posle će lako da se dokupi nešto za uživanje u dtl

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-09-2019, 20:22   #200
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1,658
Pohvaljen: 2,025
Nivo reputacije: 286
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

@jokjuar tako je slazem se
da dodam ovo, nepotrebno je imati skupu opremu skuplja oprema neznaci da ces dobiti bolju aromu
bilo koji tank da imamo bio on skup ili jeftin ako je u njemu los grejac to nece da valja
ko zeli da ustedi nek nauci kako se prave dobri grejaci vata posravlja na kojim snagama da koristi to sta je napravio ima da uziva
a moze za male pare da se kupi neki solidan rta
ne gledaj te recencije gde vas mamkaju lazu da kupite nesto novo kao da je to nesto najbolje
znaci naucite da pravite drejace, grejaci su stvar od kojih aroma zavisi
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-09-2019, 08:45   #201
cula
Aktivan član

Registrovan: Aug 2019
E-cig: Swag 80w Kayfun Prime
Pohvala: 36
Pohvaljen: 14
Nivo reputacije: 3
cula je na dobrom putucula je na dobrom putu

E ovako moje dosadasnje iskustvo, kad se pojavim sa ovom laboratorijom u ruci, svi me pitaju sta ti je to, dobiju malu prezentaciju ko hoce da slusa, probu i to je to.
Sve je do ukusa tecnosti, ako im se tecnost svidja ima sanse da pocnu da pare.

Evo sestra i drugarica, ima jos primera ali da ne smaram.
Smejale mi se nedelju dana, probale parliament, kazu bljak fuj, sve sam im lepo podesio da bude podnosljivo za njih... dok nisam dosao sa golden buzer toncnoscu, kako se okrenem one povlace da ne vidim. Znaci svidja im se.
Nedelju dana posle evo porucujem vapoo vinici 2kom i golden buzer tecnost prelaze na parenje.
I to je to, ako je čulo ukusa/mirisa zadovoljeno nije bitan ni th, kolicina pare/dima, ni forma uredjaja, prelazi se preko svega.
Tako da je za pocetnnike/korisnike analognih najbitnije da tecnost bude po njihovom ukusu.

Sto se tice mene, sve je ok, parim i uzivam, pravljenje setupa mi je smesno, igram se, probam tecnosti otkrivam ukuse.
Juce sam probao dtl na freemax gem i mogu da kazem da je dobro bolje je od mtl ali cini mi se da kida tecnost.
I jos jedna stvar koja je meni zasmetala je da me pece jezik (a imam geografski jezik pa i to doprinosi) od tople pare, ali i to je verovatno dok se ne naviknem
cula nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-09-2019, 09:51   #202
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Umesto Voopoo Vinci, Smok RPM 40
Više mogućnosti, M2L, DL
[Nord glave su dobre, reparacija laka]
PS:
Imaš izuzetno dobrih DL RBA atomizera koji ne troše toliko.
Freemax Gemm je baš ' prejak ' s tim grejačima:
Zahvalili :
Staro 08-09-2019, 10:15   #203
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,024
Pohvaljen: 532
Nivo reputacije: 109
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Vinci je kompatibilan sa svim Voopoo pnp grijačima,6 različitih varijanti,od 0,3 dtl do 1,2ohm mtl.Jedino šzo u pakovanju ne dolazi 1,2ohm grijač.
Gaga Kanasta je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-09-2019, 10:35   #204
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Citat:
Više mogućnosti
2 ketridža
Grejači:
SMOK-Nord-Replacement-Coil-5pcs_005547a25d11_1.jpgSMOK-RPM-40-Replacement-Coil-5pcs_006465c77bdc_1.jpg

Sent from my S60 using Tapatalk
Zahvalili :
Staro 08-09-2019, 11:05   #205
Hobbes
Iskusan član

Registrovan: Feb 2016
Pohvala: 158
Pohvaljen: 246
Nivo reputacije: 47
Hobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosi

Izlazi i RBA glava

Hobbes nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-09-2019, 11:33   #206
cula
Aktivan član

Registrovan: Aug 2019
E-cig: Swag 80w Kayfun Prime
Pohvala: 36
Pohvaljen: 14
Nivo reputacije: 3
cula je na dobrom putucula je na dobrom putu

Zanimljivo, znaci moze i vinci, pokazacu im i ovaj slicni su.
Vinci im se svideo na izgled, a freemax gem sam dobio na poklon nisam birao.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
cula nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-09-2019, 13:47   #207
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Isti su skoro
Pitanje ko je koga kopirao

Smok RPM 40 release date : 12. August
Voopoo Vinci release date : 22. August
Staro 08-09-2019, 13:48   #208
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 509
Pohvaljen: 580
Nivo reputacije: 111
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

čija je ovo rba glava? smok ili voopoo

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-09-2019, 13:50   #209
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Smok

Tu su najdetaljnije slike za sada:
Kod:
https://ecigarettes.ca/products/smok-rpm-40-rba
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 09:14 sati.