Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 05-08-2019, 20:28   #106
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 674
Pohvaljen: 874
Nivo reputacije: 196
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Savet za letovanje

Citat:
Originalna poruka od jav74 Vidi poruku
Kad ja,rodjena Novljanka to kazem znaci da imam razlog...Grad je postao ruina...ne ulaze se godinama nista...sve se ulaze u Budvu...plaze prljave,konobari neljubazni(nekada su ovdje radili samo profesionalni konobari sa bijelom salvetom preko ruke)ljubazni,brzi,profesionalni...Meni se smucilo,sta vise reci
Posla jedan dan u Budvu ,odusevila se.Ovaj grad je nekad imao dusu,ali nazalost,ovdje je sad jako malo Novljana.pojedose nas ovi sa strane...
Ja cu na ljetovanje negdje drugdje,prvi put u zivotu...
Godinama svakog ljeta radim svuda po CG primorju i tvrdim da je Budva ubjedljivo najveca seljana. Smucio ti se H Novi zato sto tamo zivis, sve znam koliko je dosljaka ali i dalje je Novi daleko kulturniji i normalniji od Budve.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-08-2019, 20:44   #107
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 235
Pohvaljen: 367
Nivo reputacije: 78
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Zadimljivač,znam da vi Podgoričani se ne slažete baš naj bolje sa Cetinjanima,ali moraš priznati da je na Cetinje lepo za posetiti.Vazduh fenomenalan i ima šta za videti.Treba posetiti Kraljevsko pozorište Zetski dom,letnja pozornica,orlov krš,Njeguši...

AG no1
Mad AG je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-08-2019, 20:50   #108
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Ja se fantasticno slazem sa Cetinjanima, imam bas masu dobrih prijatelja tamo, cesto sam tamo i imam bas mnogo dobro misljenje o tom mjestu.

Staro 05-08-2019, 20:56   #109
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 235
Pohvaljen: 367
Nivo reputacije: 78
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Kažu da je opšte poznata netrpeljivost između ta dva grada.Ja 2009 sam otišao dole na mesec dana i ostao tamo da živim i radim skoro 7 godina.Imam jako pozitivna iskustva sa ljudima dole.

AG no1
Mad AG je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-08-2019, 05:45   #110
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,566
Pohvaljen: 2,409
Nivo reputacije: 420
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Zadimljivac Prostora Vidi poruku
Godinama svakog ljeta radim svuda po CG primorju i tvrdim da je Budva ubjedljivo najveca seljana. Smucio ti se H Novi zato sto tamo zivis, sve znam koliko je dosljaka ali i dalje je Novi daleko kulturniji i normalniji od Budve.

HN se u “seljanu”pretvorio

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-08-2019, 10:38   #111
Zadimljivac Prostora
Veteran

Jeste Igalo i taj dio, ali H Novi nije uopste.

Staro 07-08-2019, 16:10   #112
Attila
Moderator

Attila's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 40
E-cig: Provari P3
Pohvala: 5,048
Pohvaljen: 2,319
Nivo reputacije: 377
Attila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputaciju

Posle 900km iz Horgoša stignem ja u Grčku iz jednog cuga, stao samo u Makedoniji da dopunim gorivo, I krećem za Grčku Stavros I ae zalutam ja u Nea Vrasnu, bogami kečiga, lepo, sve ok,plaža ok, smeštaj!? Ma nigde nemaaa mestaaa sve zauzeto, e jbg ae ondak za Stavros pa da gledam tamo, taman krenuli kad ono natpis Ima sobe Haj brzo gledaj valja ma valja 30 EU na dan može. Sve u svemu sad vas kontam Asprovalta levo Stavros desno sve je tu.

Sent from my G3221 using Tapatalk

What it takes, who I am, where I've been belong
You can't be something you're not
Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Known from the dawn of time
Attila nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-08-2019, 16:36   #113
Pablito
Senior

Pablito's avatar

Registrovan: Jan 2018
E-cig: Istick pico 75w;smok 220
Pohvala: 503
Pohvaljen: 483
Nivo reputacije: 86
Pablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosi

Tako je @Attila samo biras dal ces levo ili desno.. Leglo ladno ,uzivajte i nemoj mnogo na sunce ahaha.. Pozdrav

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Pablito nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-08-2019, 12:10   #114
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 477
Pohvaljen: 606
Nivo reputacije: 119
rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu

i ja tu možda km južnije

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-08-2019, 21:29   #115
Attila
Moderator

Attila's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 40
E-cig: Provari P3
Pohvala: 5,048
Pohvaljen: 2,319
Nivo reputacije: 377
Attila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputaciju

@Pablito bio do Stavros a uveče prešli tamo najviše zbog luna parka tamo što ima, a u gradu gužve naroda samo tako. Jes lepo I sve ok. Al kontam tamo sad bolje ko želi provod. Nea vrasna preporuka od mene za porodično letovanje. Mirno lepo opušteno.

What it takes, who I am, where I've been belong
You can't be something you're not
Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Known from the dawn of time
Attila nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-08-2019, 00:20   #116
Neubivljiv
Nov član

Neubivljiv's avatar

Registrovan: Aug 2019
Pohvala: 4
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 1
Neubivljiv je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Attila Vidi poruku
Izabrao mesto, Grčka Stavros, sedam u auto I paljba za koji dan. Bez unapred ugovorenog smeštaja neka budne kako bidne

Bio sam sa detetom prošle godine. Iznajmili smo skuter i prešli preko 600km. Bili smo do Asprovalte (samo par km) i Nea Vrasne. Ali nismo se mnogo zadržavali. Uglavnom smo išli avanturistički i tražili lepe plaže.
Ovo su neke plaže koje smo obišli -

Kod:
 https://www.google.com/maps/dir/Villa+Diamando,+Paleologou,+Greece/Totos+Beach+Bar,+Stagira-Akanthos,+Greece/40.5796813,23.8075672/'40.573312,23.819161'/@40.6207224,23.7398078,13478m/data=!3m1!1e3!4m19!4m18!1m5!1m1!1s0x14a8e1d7bff89f89:0x4c35d148d7881d8a!2m2!1d23.7052965!2d40.6636689!1m5!1m1!1s0x14a8de6671efe4c5:0xb2c21995cdc5fc93!2m2!1d23.8008891!2d40.5822395!1m0!1m3!2m2!1d23.819161!2d40.573312!3e0?hl=en

Plaže su prelepe, uglavnom peščane, more kristalno čisto, tirkizno plave boje; neuporedivo lepše plaže od gradskih, a nisu daleko (10-15km).

Ove godine smo bili u Turskoj - Kušadasi i bilo je ekstra.

Admin poruka
DIREKTNI LINKOVI ZABRANJENI. STAVLJAJ LINKOVE U KÔD I SLIKE U IMG CODE

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=10965

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=15715
Neubivljiv nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-08-2019, 11:53   #117
Pablito
Senior

Pablito's avatar

Registrovan: Jan 2018
E-cig: Istick pico 75w;smok 220
Pohvala: 503
Pohvaljen: 483
Nivo reputacije: 86
Pablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosi

@Attila znaci ni Stavros nije vise porodican tj vise je za omladinu eto vidis nisam bio bogami 10g ali sam Grcku prosao celu i prelepa je a narocito ostrva ali to je vec za mladje i treba dosta para a za te pare cak i manje moze da se ode na Balearska ostrva i vrh je narocito Majorka..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Pablito nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 18:29 sati.