Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 20-03-2014, 11:32   #331
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,616
Pohvaljen: 6,175
Nivo reputacije: 998
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju
Uobičajeno Re: Kanger eVod

Bice da su grejaci na previse oma.

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-03-2014, 11:42   #332
Gorki
Veteran

Gorki's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 3,261
Pohvaljen: 3,583
Nivo reputacije: 558
Gorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputaciju

Ne koristim Umbrlla proizvode, ali koliko znam sve sto prodaju su kopije Joyetech-a, KangerTech-a, itd...

Da me ne shvatis pogreshno, i kod originalnih proizvoda ti se moze desiti da naletis na neku problematichnu, jer ipak je sve to iz Kine, ali je mnogo mnogo vise zalbi na Umbrellu, neko na neki Kanger proizvod...

Citat:
Originalna poruka od zogu Vidi poruku
Bice da su grejaci na previse oma.
Palo mi je to na pamet, ali chovek kaze da su mu performanse bile odlichne, i da se posle jednog dana sve promenilo, i oseca se na zagorelo.
Ili tecjnost ne natapa grejac kako treba (gustina juice-a ili silikonski poklopac), ili je grejac prljav, ili je neka tecnost koja mnogo brzo prlja, ili losh kvalitet klira. Nesto je od toga...

It's tulip time in Holland. Two lips are calling me.
Gorki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-03-2014, 12:11   #333
strale016
Iskusan član

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 38
Pohvaljen: 32
Nivo reputacije: 30
strale016 je na dobrom putustrale016 je na dobrom putustrale016 je na dobrom putustrale016 je na dobrom putu

Gorki vise sam ti nego zahvalan na odgovorima!

Juce je bilo neverovatno dobro velika kolicina dima ukus kakav treba, ceo dan bez analogne cigarete. Sve tako je bilo ok bez problema do zadnjeg dima sinoc, stavio sam bateriju na punjacu i jutros dopunio atomizer ( 4 punjenje od juce) i druga prica, manje pare zagoreli ukus tu je, da li ima neke veze sto je atomizer stajao celu noc . Inace dnevno isparim 2-3 punjenja.

Koristim MAX BLEND 9mg i cini mi se da kad sam pre kupovao imala svetliju boju a sada je tecnost dosta tamnija mozda to, na proslom atomizeru desavalo se i sa drugim tecnostima Ritch Liqua koju sam kupio da li ce na njoj biti zagorelog ukusa i bilo je. Pa rekoh ajde kupicu i ovaj EVO vidim svi ga hvale.

Aj sad neki moj trip da objasnim. Kad povucem jace zagorelog ukusa manje ima kad vucem dosta sporije vise se oseca zagorelo.

Da dodam... kad otvorim oni konci grejaca su super natopljeni.
strale016 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-03-2014, 12:30   #334
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,597
Pohvaljen: 4,609
Nivo reputacije: 758
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Čisti pre svakog punjenja, pa javi šta se dešava...

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-03-2014, 12:31   #335
SickMF
Senior

SickMF's avatar

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 130
Pohvaljen: 317
Nivo reputacije: 87
SickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosi

Upravo sam na sličnom Kinezu rešio isti problem, kratko i jako nema zagorakisa, a pri regularnom cimanju (dugo i polako) gadna zagoretina.
Rešio sam tako što sam 2 X 2 mm fibera namotao preko tanke šivaće igle 6 namotaja 0.18 mm NiCr žice i dobio 1.8 oma. Svi problemi nestali.

Vision spinner, Joyetech 1000 T2 USB Pass, Evod
SickMF nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-03-2014, 12:35   #336
strale016
Iskusan član

strale016 je na dobrom putustrale016 je na dobrom putustrale016 je na dobrom putustrale016 je na dobrom putu

Pre i posle punjenja obavezno sve prebrisem cak mi i onaj u radnji rekao extra odrzavas!

Citat:
Originalna poruka od SickMF Vidi poruku
Upravo sam na sličnom Kinezu rešio isti problem, kratko i jako nema zagorakisa, a pri regularnom cimanju (dugo i polako) gadna zagoretina.
Rešio sam tako što sam 2 X 2 mm fibera namotao preko tanke šivaće igle 6 namotaja 0.18 mm NiCr žice i dobio 1.8 oma. Svi problemi nestali.
Eeeeee jos samo kad bi nekako videli u slici step by step kako si uspeo to da odradis to bi bilo idealno!
Staro 20-03-2014, 12:44   #337
Gorki
Veteran

Gorki's avatar

Gorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputaciju

Nemam vremena nashiroko da ti objashnjavam ali logika je sledeca:

Ako se silikonski cepic na glavi, pomeren na dole vise nego sto treba, dolazi manje techniosti na grejac, manje je pare, i osecas zagoreli ukus...

Ako se silikonski cepic na glavi, pomeren na gore vise nego sto treba, fiber se previse natapa, grejac ne moze da postigne da ispari to sto treba, nema zagorelog ukusa, nema onog zvuka cvrcanja i pucketanja koji pominjes vec "grgotanja" od previse juice-a, i opet je manje pare...

Ako je silikonski cepic postavljen kako treba, a grejac se isprlja, performanse su kompletno smanjene (aroma, th, para), i oseca se blago zagoreo ukus. Vreme za ciscenje...

Vidi sta je od ovoga uzrok problema....

Edit:
Citat:
Originalna poruka od strale016 Vidi poruku
Pre i posle punjenja obavezno sve prebrisem cak mi i onaj u radnji rekao extra odrzavas!
Moj tip je da si prilikom brisanja pomerio silikonski poklopac malo na dole i da nema dovoljno juice-a na grejachu pa osecas zagoreli ukus, ili da si samo brisao a nisi uradio dry burn, i osecash zagorelo jer je vreme za ciscenje...

Edit2:
Citat:
Aj sad neki moj trip da objasnim. Kad povucem jace zagorelog ukusa manje ima kad vucem dosta sporije vise se oseca zagorelo.
Da dodam... kad otvorim oni konci grejaca su super natopljeni.
Razmisli o ovome sto si napisao, provalices sta je problem...

Zahvalili :
Staro 20-03-2014, 12:59   #338
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,533
Pohvaljen: 2,115
Nivo reputacije: 411
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Citat:
Ako briskanje spada u ciscenje grejaca onda ja , nego lepo ti da provedes neko vreme na citanju tema o odrzavanju i ciscenju evod-a pa onda kreni sa pisanjem problema a i tom prodavcu isto savetujem

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-03-2014, 13:00   #339
strale016
Iskusan član

Objasnjenje vise nego dovoljno, hvala veliko probacu pa javljam kad otkrijem uzrok.
Staro 20-03-2014, 17:17   #340
SickMF
Senior

SickMF's avatar

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 130
Pohvaljen: 317
Nivo reputacije: 87
SickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosi

Citat:
Eeeeee jos samo kad bi nekako videli u slici step by step kako si uspeo to da odradis to bi bilo idealno!
Eeeee, kad` bi odgledao bar jedan od nebrojenih video uputstava na forumu i "diljem" net-a, bilo bi još idealnije

Vision spinner, Joyetech 1000 T2 USB Pass, Evod
SickMF nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-03-2014, 18:58   #341
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,567
Pohvaljen: 2,410
Nivo reputacije: 420
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
To što kažeš je tačno ali tajanstvena curenja su od drugih stvari Barem koliko ja pratim ovu temu.

A sto je ovo komplikovano:-(

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-03-2014, 20:34   #342
McIron
Veteran

McIron's avatar

Registrovan: Nov 2012
E-cig: ProVari procyon, SX Mini Ml Class, SXMini M Class
Pohvala: 732
Pohvaljen: 1,061
Nivo reputacije: 189
McIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Gorki Vidi poruku
Nemam vremena nashiroko da ti objashnjavam ali logika je sledeca:

Ako se silikonski cepic na glavi, pomeren na dole vise nego sto treba, dolazi manje techniosti na grejac, manje je pare, i osecas zagoreli ukus...

Ako se silikonski cepic na glavi, pomeren na gore vise nego sto treba, fiber se previse natapa, grejac ne moze da postigne da ispari to sto treba, nema zagorelog ukusa, nema onog zvuka cvrcanja i pucketanja koji pominjes vec "grgotanja" od previse juice-a, i opet je manje pare...

Ako je silikonski cepic postavljen kako treba, a grejac se isprlja, performanse su kompletno smanjene (aroma, th, para), i oseca se blago zagoreo ukus. Vreme za ciscenje...
Kolega,
profilisani silikonski o ring na cevčici uvek stoji u istom položaju kada se sastavi tank sa bazom, prosto je nemoguće staviti ga u nepravilan položaj. Na njega naleže cevčica sa tanka i stavlja ga na svoje mesto.
Kada je evod u pitanju, fiber od 2 mm bez ikakvih dodataka strukova odozgo daje najbolje rezultate i nema ni curenja niti dry hitova i kada se taj o ring stavi tačno ostaje dovolno prostora da fitilj povlači dovoljnu količinu iz tanka.
McIron nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-03-2014, 20:40   #343
strale016
Iskusan član

Da ali ovo je umbrelin EVOD tj A2

Spoiler:
Obrisan nepotreban citat. Strale nemoj da citiras post koji neposredno prethodi tvom
Staro 20-03-2014, 20:51   #344
McIron
Veteran

McIron's avatar

Registrovan: Nov 2012
E-cig: ProVari procyon, SX Mini Ml Class, SXMini M Class
Pohvala: 732
Pohvaljen: 1,061
Nivo reputacije: 189
McIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputaciju

Ok, pomislih da je reč o Kangerovom modelu
Umbrela je uvela inovacije novim Nemačkim proizvodom koji je apsolutni hit na tržistu i to na originalan način - od zagora do curenja i negde između, ali samo u slučajevima kada se potrefi da gumica slučajno legne tamo gde treba.
McIron nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-03-2014, 00:07   #345
Gorki
Veteran

Gorki's avatar

@McIron

Sad tek vidim koliko sam prso...
Postavih coveku video kako da cisti evod, a posle par sati nastavljam opusteno da mu pisem o cc-u.
Ako se uskoro ne naspavam kako treba, bice ku ku...

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Tagovi
atomizer, evod, kanger

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 11:26 sati.