Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 26-04-2014, 10:17   #421
hybrid
Senior

hybrid's avatar

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 698
Pohvaljen: 399
Nivo reputacije: 111
hybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Kanger eVod

Na ft-u ima dve verzije:
Kod:
http://www.fasttech.com/products/1411/10004861/1681007
Kod:
http://www.fasttech.com/products/1411/10004861/1673907
Ali ja bih se odlucio za mini pt3 cena je skoro identicna a on mi je najlepsi.I mislim da nece biti nikakav problem premotati ovo i prepraviti ga u single coil.Samo me interesuje da li stare glave pasu na ovo?Negde sam cuo da pasu samo treba staviti jos jednu gumicu iznad cunka zbog visine
hybrid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-04-2014, 13:15   #422
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,602
Pohvaljen: 2,293
Nivo reputacije: 393
Sava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od hybrid Vidi poruku
Na ft-u ima dve verzije:
Kod:
http://www.fasttech.com/products/1411/10004861/1681007
Kod:
http://www.fasttech.com/products/1411/10004861/1673907
Ali ja bih se odlucio za mini pt3 cena je skoro identicna a on mi je najlepsi.I mislim da nece biti nikakav problem premotati ovo i prepraviti ga u single coil.Samo me interesuje da li stare glave pasu na ovo?Negde sam cuo da pasu samo treba staviti jos jednu gumicu iznad cunka zbog visine
Ne pasu , precnik same baze gde se srafi glava je malo veca nego na prethodni model pa nmz da se nasrafi. Mislim da nam eVod zasluzuje novi topic a i sem toga da ne zbunimo nove korisnike sa diskusijom od evoda i evoda 2 + offujemo pa ce cika vesa morati da deluje :P
Sava89 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-04-2014, 08:16   #423
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Pohvala: 1,147
Pohvaljen: 855
Nivo reputacije: 162
BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu
Uobičajeno Kanger EVOD BCC

Stigao jutros sa par grejača. Ništa posebno. Para hladna, TH ne osjetim. Lijepo izgleda i fino čuči na evod vv. Tjeram 1.8 ohm na 4 volta. Tek tad dobijem neku obilniju paru. Dobro za backup.

BrankoBL nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-04-2014, 08:32   #424
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 47
Pohvala: 2,179
Pohvaljen: 3,265
Nivo reputacije: 509
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Verovatno postoji neki problem sa glavom, posto ja na 1,8 oma imam odlicnu aromu i dovoljno pare cak i na 3,5V

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-04-2014, 08:34   #425
dusan7
Senior

dusan7's avatar

Registrovan: Feb 2014
Godine: 28
Pohvala: 160
Pohvaljen: 120
Nivo reputacije: 56
dusan7 ima čime da se ponosidusan7 ima čime da se ponosidusan7 ima čime da se ponosidusan7 ima čime da se ponosidusan7 ima čime da se ponosidusan7 ima čime da se ponosidusan7 ima čime da se ponosidusan7 ima čime da se ponosidusan7 ima čime da se ponosi

Izmeri omazu na glavama ,meni su stizale glave od 2.7 i 3.2 oma a deklarisane kao 1.8 premotaj ti jednu glavu i javi utiske

Sent from my LG-P760 using Tapatalk

KangerTech PT mini 2
dusan7 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-04-2014, 08:46   #426
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

Evo itaste VV kaže da ima 2.2 ohma a na coilu piše da je 1.8 ohm. Nisam znao da je treba i na ovo pripaziti. Hvala momci!
Staro 30-04-2014, 09:03   #427
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 47
Pohvala: 2,179
Pohvaljen: 3,265
Nivo reputacije: 509
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Desavalo se i meni sa glavama za Vapeonly BCC - kupio pakovanje glava 1.8 - prva bila ok, drugu kad sam stavio nigde arome cak i preko 4V i stalno neki ruzan ukus plastike... ja proverim otpor, kad ono 2.5 oma.

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-04-2014, 16:48   #428
Jusjak
Aktivan član

Pohvala: 17
Pohvaljen: 52
Nivo reputacije: 30
Jusjak je na dobrom putuJusjak je na dobrom putuJusjak je na dobrom putuJusjak je na dobrom putuJusjak je na dobrom putuJusjak je na dobrom putu

Imam Evod 1 sa jednim kalemom. Prvi put sam sada premotao glavu sa kantalom 0.16mm oko fibera 2mm, otpor oko 2.4 oma. Stavio fiber 2mm iznad glave. Otpor meren instrumentom kada je sve sklopljeno pokazuje OK vrednost. Problem je taj sto tecnost kao da kuva (tj. vise kuva nego sto isparava) i menja ukus prema zagoretini, narocito posle nekoliko uzastopnih uvlacenja. Prvo uvlacenje kada se klir malo ohladi obicno bude OK. Nije mi jasno sta se dogadja. Da li neko ima ideju? Probano na dve razlicite ego baterije i na mojem mehanickom modu iz ove teme:
http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=7112

Moja greska: nije proban na tom meh. modu nego na jednom drugom koji nisam predstavio, ali nebitno za ovu pricu. Radi se o baterijama od RC letelica tako da baterije drze napon.
Jusjak nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-04-2014, 16:50   #429
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Sava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputaciju

Nemaš dovoljan dovod tečnosti verovatno , skini gornji fiber od 2mm i stavi od 1mm ako nemaš uzmi taj od 2mm pa ga rastavi na pola.

To bi bilo prvo što mi pada na pamet.

Sent from my HTC One using Tapatalk
Staro 30-04-2014, 19:04   #430
Jusjak
Aktivan član

Pohvala: 17
Pohvaljen: 52
Nivo reputacije: 30
Jusjak je na dobrom putuJusjak je na dobrom putuJusjak je na dobrom putuJusjak je na dobrom putuJusjak je na dobrom putuJusjak je na dobrom putu

Uradio sam to i kao da je malo bolje, mada ga i dalje ima kada se klir zagreje, tj. posle uzastopnih uvlacenja. Moze da bude i da je do tecnosti, od promene grejaca probao samo sa jednom tecnoscu Juicy peach. Videcu kada promenim tecnost. U svakom slucaju, hvala na sugestiji.
Jusjak nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-04-2014, 19:52   #431
nemirko
Veteran

nemirko's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 41
Pohvala: 1,065
Pohvaljen: 647
Nivo reputacije: 168
nemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalu

Sipaj tecnost sa manje VG-a (redju) i stanji gornji fiber

i can't keep calm i'm nemirko
nemirko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-04-2014, 23:45   #432
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Citat:
Originalna poruka od Jusjak Vidi poruku
Uradio sam to i kao da je malo bolje, mada ga i dalje ima kada se klir zagreje, tj. posle uzastopnih uvlacenja. Moze da bude i da je do tecnosti, od promene grejaca probao samo sa jednom tecnoscu Juicy peach. Videcu kada promenim tecnost. U svakom slucaju, hvala na sugestiji.
Onda i dalje imas previše fibera za tvoju voltazu , koliko ti oma ima ta glava što je koristiš i sa koliko volti je przis ?

U suštini ovo se dešava trenutno pa imaš izgorelo:

Par povlačenja uredu recimo 3 u četvrtom već zagorelo jer ti je previše fibera preko grejaca pa ne stigne tečnost da dodje na vreme da ne bi bilo zagorelo.

Da imaš zagorelo već od prvog povlačenja bi značilo da koristiš previše snage.

Skini još malo fibera recimo pola od te polovine ili ga skini skroz. Ili probaj sa manjom voltazom. Nema šta drugo da bude.

Sent from my HTC One using Tapatalk
Staro 02-05-2014, 11:28   #433
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,579
Pohvaljen: 3,342
Nivo reputacije: 430
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Ima nekih razlika izmedju tim Evodima sa FT ( več je neko pisao o tome u FT postovima....kao crni i plavi su OK jer imaju 3 simetričke rupe za zrak a neki drugi su falš
Kod:
http://www.fasttech.com/reviews/1360900/15423
...ja dobio pre neko vreme 2 srebrna i ne valjaju (2 rupe za zrak) - premotao glavu MC 1.8 Ohma sa vatom i ne valja...probaču glavu od starog evoda da stavim....
Gurao sam crnog jedno 3 meseca ...dok nije propuštao plastic tank je radio ko magarče..
Sve to se o Evodu 1 sa FT - non authentic.....

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-05-2014, 19:20   #434
sstancic
Senior

sstancic's avatar

Registrovan: Apr 2014
Godine: 35
Pohvala: 2,541
Pohvaljen: 877
Nivo reputacije: 142
sstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalu

Koristio sam ovaj klir jedan dan,i nista vise, za moj ukus malo hladnu paru daje, inace jako dobar klir.
sstancic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-05-2014, 19:26   #435
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Ja sam danima pokušavao iz sve snage da ga koristim al nije to to. Čekam Kanger Evod glass BDC da vidim kakav je on. Ni blizu mini pt 2 ili 3.
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Tagovi
atomizer, evod, kanger

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 11:17 sati.