Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 08-05-2014, 21:29   #436
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,602
Pohvaljen: 2,293
Nivo reputacije: 393
Sava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputaciju
Uobičajeno Re: Kanger eVod

I ja ga cekam , al ocekujem da ce biti slican kao pt3 mini , meni pt3 mini na 3.3v daje hladnu paru kao eVod sem sto ima vise pare i bolja aroma , na 3.7 daje mlaku paru jedno 30% hladniju od T2 i jos vise pare i jacu aromu takodje TH , sa 4.2v je topao skoro ako ne i isto kao i T2 em jos vise pare / th / arome , sa 4.5vec topliji od T2 a na 4.8v mi zagoreva i usija se dole na bazi takodje i driptip xD , inace 1.6oma glava. Kako god sve pohvale za njega i sumnjam da ce eVod glass BDC biti losiji , jedva cekam da stigne , ubija kako izgleda!
Sava89 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-05-2014, 22:09   #437
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Pohvala: 1,147
Pohvaljen: 855
Nivo reputacije: 162
BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

I ja se nadam da bi trebao biti ok. Koliko se sjećam u njega idu isti grijači kao u mini pt3. Ništa, testiranje slijedi.
BrankoBL nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-05-2014, 22:26   #438
Estariol
Veteran

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 42
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose
Pohvala: 3,841
Pohvaljen: 1,381
Nivo reputacije: 316
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

@sava.shan
Sa kojom baterijom pržiš 1.6oma na iznad 3.5V?

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-05-2014, 00:24   #439
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Sava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputacijuSava89 ima reputaciju

Imam neki kinesku no name bateriju sa 3 rezima od 3.3v / 3.7v i 4.2v a preko 4.2v sam isao sa drugarovom twist, trebalo bi do subote da testiram i sa watazom i vv al na modu samo da stigne baterija Q.Q , inace evo ti mini recenzije od @finder takodje przio pt3 mini na navedene voltaze samo sto on ima neuporedivo bolju opremu od mene xD

Evo finderove mini recenzije = http://www.e-cigserbia.com/showpost....7&postcount=38

Evo i moja mini recenzija takodje posle nekog vremena koriscenja.
http://www.e-cigserbia.com/showpost....1&postcount=50

U sustini cini mi se da se oboje slazemo da je mnogo dobar

Takodje sam ga probao i sa fatom , tu tek ubija sa dual coil , mada mislim da je i single coil dovoljan sa vatom :p
Staro 09-05-2014, 01:06   #440
Estariol
Veteran

Estariol's avatar

Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Svaka čast na utiscima i recenzijama, nego sam te pitao jer je limit tih baterija 2.5A, a to dobijaš već na 4V. Nije dobro za bilo koje ego-like baterije da ih stavljaš na opterećenje preko 10W. Sa nekim modom da, ali sa običnima izbegavaj. Ako se ne varam, može elektronika da rikne, ako ne i sama baterija.

Staro 09-05-2014, 02:26   #441
Sava89
Veteran

Sava89's avatar

Ma ko je sisa nek crkne , ionako je neka no name , sto se tice limita svestan sam toga al opet moram da koristim max da bi nesto osetio na T2 recimo , pt3mini uglavnom koristim na 3.7v dok na 4.2v izuva kako lepo radi , sem toga cekam bateriju za mod da doleti nadam se do subote pa da uzivam kao covek jer je elektronika u ovoj mojoj bateriji dosta losa , pod losa mislim na los pulse , nije nesto posebno dobra tu i joy i spinner je gaze u svakom smislu , mada za pocetak kad sam je uzeo bila mi extra, sad se nacitao svega i svacega za ovih 2-3 meseca i mora mod da radi posao ( iako je mod eVic , takodje 2.5A) lol , a zatim mehanika, kad sam kod eVic njega sam uzeo iako ima 2.5A limit jer ne verujem da mi treba jace za klirove koje koristim, sem toga ako je eVic uspeo da zadovolji Smiljketa koj ima provari pored njega nevidim razlog da i mene ne zadovolji.
Staro 28-05-2014, 07:30   #442
Estariol
Veteran

Estariol's avatar

Pitanje za iskusne:
kako rešavate ono čuveno tajanstveno curenje Evoda? Da li je dovoljno zameniti ona dva fibera od po 1mm ili ima još neka caka? Probao sam da ih zamenim sa jednim od 2mm ali ga guši, pare skoro i nema...

Staro 28-05-2014, 12:57   #443
Sloba
Senior

Sloba's avatar

Pohvala: 425
Pohvaljen: 90
Nivo reputacije: 68
Sloba je poznat svimaSloba je poznat svimaSloba je poznat svimaSloba je poznat svimaSloba je poznat svimaSloba je poznat svimaSloba je poznat svimaSloba je poznat svima

Mozda je gumica na glavi problem. Ako je gumica problem, tu zna da propisa...

Sloba nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-05-2014, 14:37   #444
Estariol
Veteran

Estariol's avatar

Ne znam, sve sam pregledao, sve na mestu, kako spržim pola klira počinje da curi, do toliko sve ok. Ranije je počinjao da curi kad ostane tečnosti na oko 1/5 do 1/4 klira, to mi nije frka, ovako moram ga punim na pola klira, što i nije problem ali nije ni da radi kako treba.

Staro 28-05-2014, 19:13   #445
SickMF
Senior

SickMF's avatar

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 130
Pohvaljen: 317
Nivo reputacije: 87
SickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosi

Tu beše onaj fazon... odvrneš donji deo malo, pa ga zavrneš ("izjednačenje pritiska"). Okreneš naopako, tresneš dva puta u maramicu da izvineš, obrišeš drip iznutra i posle toga ne curi. Meni radi posao.

Vision spinner, Joyetech 1000 T2 USB Pass, Evod
SickMF nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-05-2014, 20:33   #446
Estariol
Veteran

Estariol's avatar

Probaću, evo upravo je procureo ponovo, na pola klira.
EDIT
Mrka kapa, posle dva cima opet grglja i curi...

Staro 28-05-2014, 22:06   #447
SickMF
Senior

SickMF's avatar

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 130
Pohvaljen: 317
Nivo reputacije: 87
SickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosi

Vidim da se žališ da ga 2mm guši, a po temi čitam da ljudima tako radi odlično, znači dvojka bez gornjeg fibera. Tu negde imaš grešku verovatno. Da li si dobro nabio čunak preko grejača posle motanja? Ako stoji malo krivo, može da utiče na dihtovanje, pretpostavljam...

Vision spinner, Joyetech 1000 T2 USB Pass, Evod
SickMF nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-05-2014, 22:31   #448
Estariol
Veteran

Estariol's avatar

Nismo se razumeli, gušio ga taste wick preko grejača od 2mm umesto 2x1mm. Nisam nikad probao bez tih fibera al oću. Gledao sam i čunak, sve leži kako treba. Dobio sam neku ideju, sutra javim.

Staro 29-05-2014, 09:47   #449
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 45
Pohvala: 1,714
Pohvaljen: 1,287
Nivo reputacije: 217
ljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputaciju

Meni se to desavalo kada prejako stegnem kril,jednostavno se kantal sa fiberom u grejacu zakrene i dolazi do tog problema,tecnost ne sagoreva,ima je previse curi i grgolji...
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-05-2014, 10:14   #450
strale016
Iskusan član

Pohvala: 38
Pohvaljen: 32
Nivo reputacije: 30
strale016 je na dobrom putustrale016 je na dobrom putustrale016 je na dobrom putustrale016 je na dobrom putu

Da ga nisi kupio u Umreli?
strale016 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Tagovi
atomizer, evod, kanger

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 11:24 sati.