Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 29-05-2014, 10:18   #451
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 45
Pohvala: 1,714
Pohvaljen: 1,287
Nivo reputacije: 217
ljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputaciju
Uobičajeno Re: Kanger eVod

Jok,original je Kanger.Ali Evod jednostyavno ne treba stezati previse.I zbog gore pomenutog a i zbog mogucnosti pucanja kod usnika
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-05-2014, 13:53   #452
gjankovec
Moder

gjankovec's avatar

Registrovan: Apr 2014
Godine: 34
Pohvala: 117
Pohvaljen: 207
Nivo reputacije: 56
gjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosi

Pre par dana sam dobio na poklon "Inhalikin" Evod i motao sam grejac sa vatom i iskreno ubija dobio sam 1.6 ohm i ubija na mesto. mozda zato sto mi je prvi grejac sa vatom pa mi prija promena, mozda je sve to sada u mojoj glavi...
Intenzivnija aroma, oseca se u grlu cist VG bez PG-a tecnost takozvani "udar u grlo", a para cepa.
koristio sam neku cekas zicu 0.1 mm ali sam 4 niti upreo i dobio otprilike 0.38-0.42 mm motao 9 namptaja na burgiju fi 2.5 i meni je to extra. m0ozda sam napravio neki micro coil...
gjankovec nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-05-2014, 18:14   #453
Estariol
Veteran

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 42
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose
Pohvala: 3,841
Pohvaljen: 1,381
Nivo reputacije: 316
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Kad upredeš dve ili više žica, računa se površina poprečnog preseka svake, sabira i potom se iz dobijene cifre računa koji presek jedne strune si zamenio upredanjem više niti.

Inače, imam gremline u Evodu, 2 dana ne curi, kucnuo sam u drvo...

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-06-2014, 16:07   #454
SickMF
Senior

SickMF's avatar

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 130
Pohvaljen: 317
Nivo reputacije: 87
SickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosi

Probao sam setup s vatom, ja zadovoljan. Pošto nemam deblji kantal od 0.18, nisam išao na motanje preko burgije od 2 mm, nego preko igle od 1.2 mm, tako da sam sa 6 namotaja dobio 1.8 ohma. Zato je i vata nešto tanja, ali pare gomila, ukusa takođe. Takođe nisam stegao navoje pincetom i zažario brenerom, nego sam ih samo rukom malo stegao i približio dok je grejač bio na igli. Sledeći projekat kad mi stigne 0.20 kantal, setup po PS-u, da vidim razliku.
Malo se zezam dok po c-hell-ovom savetu ne pređem na nešto ozbiljnije.
Eto, tek da se zna da može i tako na brzaka, a usput mislim da je sa zdravstvenog gledišta taj fiber najslabija karika kod vapinga, pa bih ga najradije izbegao u budućnosti.
A da, probao sam i sa taste vatom, tanak struk odozgo, ali nema nekog posebnog benefita, a deluje mi da je protok vazduha malo slabiji, pa sam ga batalio.
Potrošnja drastično skočila, al` bole mene...

Vision spinner, Joyetech 1000 T2 USB Pass, Evod
SickMF nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-06-2014, 08:54   #455
janez86
Aktivan član

Godine: 33
Pohvala: 3
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 24
janez86 je na dobrom putu

Danas mi je stigao vision v-tox, isti je kao i eVod.

Na osnovi nisu izbusene rupe za vazduh. Kako da resim taj problem? Cime da probusim rupe? I da li mozda odgovara osnova od t3s koja ima posebno da se kupi?

Priznaju mi zamenu, a da ja platim postarinu, sto me izadje kao nov klir.,.
janez86 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-06-2014, 09:09   #456
Impuls
Senior

Impuls's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 55
Pohvala: 908
Pohvaljen: 963
Nivo reputacije: 164
Impuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvalu

@SickMF dok ti ne stigne 0.2, upredi dva puta 0.18 pa to smotaj na 1.3 Ohma, da vi's pareeee...
Impuls nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-06-2014, 10:15   #457
alansi
Veteran

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 65
Pohvala: 1,469
Pohvaljen: 3,184
Nivo reputacije: 514
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od janez86 Vidi poruku
Danas mi je stigao vision v-tox, isti je kao i eVod.

Na osnovi nisu izbusene rupe za vazduh. Kako da resim taj problem? Cime da probusim rupe? I da li mozda odgovara osnova od t3s koja ima posebno da se kupi?

Priznaju mi zamenu, a da ja platim postarinu, sto me izadje kao nov klir.,.
Kde si nabavio taj V-Tox? Kada sam vračao robu, uvek su mi vračali poštarinu ili na Py-Pal ili u obliku Gift kupona, čak i Kinezi. Nemoj još bušiti, nego budi ustrajan sa reklamacijom.

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-06-2014, 10:23   #458
Estariol
Veteran

Estariol's avatar

Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

@SickMF
Ako odlučiš da bušiš: Ima da se kupe tanke burgije, 1.2, 1.3mm pa probaj kod nekoga na stubnoj bušilici da mu šibneš jednu rupu, al ne sili il puca burgija, i dobro uhvati bazu da ne pobegne. Elektroničari koji sami prave svoje štampane ploče bi takođe trebalo da imaju opremu za bušenje rupa reda 1mm ali ne znam da li te burgije mogu da se nose sa materijalom baze, jel beše mesing?
@gomiletina i @scooter bi znali da kažu više o tome, siguran sam.

Staro 05-06-2014, 10:58   #459
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,616
Pohvaljen: 6,175
Nivo reputacije: 998
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Ovde sam ja kupovao burgije, ima od 0.5 pa na 0.1 mm. Buse i prohrom, cena je za 10 komada. Na dnu stranice su te male.
Kod:
http://www.odigledolokomotive.rs/proizvodi/burgije-za-metal-hs-338/

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-06-2014, 11:58   #460
janez86
Aktivan član

Godine: 33
Pohvala: 3
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 24
janez86 je na dobrom putu

Hvala na pomoci, uspeo sam da dobijem reklamaciju, salju danas o svom trosku novi v-tox...

Inace firma je iz beograda...

V-tox ima stakleni klir sa metalnom zastitom i 4 prozora, sto me je stvarno odusevilo.
janez86 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-06-2014, 19:12   #461
alansi
Veteran

alansi's avatar

alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

V-Tox nema stakla - to je plastika.

Staro 06-06-2014, 18:09   #462
SickMF
Senior

SickMF's avatar

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 130
Pohvaljen: 317
Nivo reputacije: 87
SickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosi

@Estariol, hvala ti, ali bušiće @janez86, on je izneo taj problem

Citat:
Originalna poruka od Impuls Vidi poruku
@SickMF dok ti ne stigne 0.2, upredi dva puta 0.18 pa to smotaj na 1.3 Ohma, da vi's pareeee...
Upravo sam o tome razmišljao, ali imam obilje 0.16 kantala, pa sam mislio s njim. Koliko "gusto" da upredem, ako je uopšte bitno i ako kapiraš šta pitam? Znaš ono, sitna spirala...? I da li onda da idem na micro coil ili onako seljački iz mog prethodnog posta? Na kom naponu ide Vision spinner na tih 1.3 ohma?

Inače, za probleme curenja evoda, zanimljivo rešenje:
Kod:
http://godofsteam.wordpress.com/2013/07/12/how-to-fix-kanger-evod-leakinggurgling-issues/

Vision spinner, Joyetech 1000 T2 USB Pass, Evod
SickMF nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-06-2014, 22:04   #463
Estariol
Veteran

Estariol's avatar

Probao, spržio tečnost do fibera, nema curenja. RADI!

Staro 23-06-2014, 23:22   #464
gjankovec
Moder

gjankovec's avatar

Godine: 34
Pohvala: 117
Pohvaljen: 207
Nivo reputacije: 56
gjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosigjankovec ima čime da se ponosi
Uobičajeno Kanger eVod

Ja sam danas sklepao paralel coil na mom evodu i dobio 1.2 ohma, ali nisam zadovoljan:
1. Trosi bateriju ko ludo
2. Buduci da je malo mesto gde moze da se stavi coil nemam odgovarajuci dovod vazduha.
3. Aroma se ne oseca tako dobro kao na 1.8 ohma pa naviše.

Doduse nisam imao ni jedan zagoreo udrac, a pario sam ko lud, jedan udah za drugim...
Kantal 0.22 motano na burgiji od 2 mm, ne znam tacno koliko namotaja.

Sve u svemu nisam zadovoljan, samo sam bacio kantal.

Probah onomad i vertical coil ali mi nesto nije uspelo... Mozda neko ima iskustvo sa ovim...

Per aspera ad astra.
gjankovec nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-06-2014, 05:53   #465
alansi
Veteran

alansi's avatar

Napravi setap pomoču rose igle (1,3 mm) i bit če dovoljno mesta i za vazduh...

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Tagovi
atomizer, evod, kanger

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 11:15 sati.