Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 19-10-2018, 10:24   #16
Indoctrinator
Nov član

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 2
Pohvaljen: 4
Nivo reputacije: 22
Indoctrinator je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Vapefly Galaxies MTL RTA

Koristim ga vec evo sedam dana i prvi utisci su dosta pozitivni. Zamenio je Hastur MTL i cini mi se da je bolji od njega. Ne znam sta mi bi pa narucih zlatnu varijantu, pa mu lepota bas i nije jaca strana. Posto je u Betovoj recenziji bilo pomena da mu vise leze duvanske arome a ja sam ga koristio samo na neduvanskim meni je ovo dosta dobro, ne bi ga ja tako ogranicavao. Lako se cisti i montira grejac i cini mi se da ako se grejac malo vise podigne da daje bolju paru, na standardnom setupu Kantal 0,4mm; 2,5mm precnika pri otporu od 0,7-1om. Para nije previse suva ni pretopla, sto se mene tice bas onako kako volim. Aroma dobra tu je negde kao Hastur ako ne i bolja.

Sam dek je odlicno uradjen, precizno i prelepo kao da gledas mehanizam nekog sata, navoj na top capu bi mogao biti bolji malo mi treba vremena da nacentriram i zavrnem. Ima spit of -a i to bi mu generalno bila i najveca zamerka, narocito kod lancanog vejpa. I na kraju nesercni mehanizam za protok vazduha, meni se stalno pomera na rupici III i IV posto je taj nekako na spoljnoj strani moda pa moram stalno da ga vracam na zeljenu poziciju. Za protok vazduha koristim najveci elipsasti insert i na atomizeru rupic II i IV i to po meni daje neki idealan protok vazduha, mada i na manjim otvorima nije lose, to je ipak stvar licnih preferencija.

Sve u svemu sve preporuke, nedostatci su samo tehnicke prirode koji se mogu tolerisati zarad dobrog vejpa :-)
Indoctrinator nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-10-2018, 08:13   #17
WINNER
Aktivan član

Registrovan: Jul 2017
Pohvala: 26
Pohvaljen: 1
Nivo reputacije: 9
WINNER je na dobrom putu

Koju zicu je najbolje uzeti za ovaj atty?
Valja li ova Vandy Vape 316L Stainless Steel Superfine MTL Fused Clapton Heating Wire ili ipak bolje neshto drugo,prashtajte,oko zica bash pojma nemam josh uvijek.
WINNER nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-10-2018, 08:40   #18
BoT_SD
Veteran

Godine: 47
Pohvala: 431
Pohvaljen: 1,177
Nivo reputacije: 223
BoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputaciju

Stvar ličnih afiniteta. Imam utisak da većina korisnika kod nas za MTL koristi običnu kantal žicu ili pak malo redje SS316, ali solo varijanta, nikakvi kleptoni, alieni i slično...
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-10-2018, 08:58   #19
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 48
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 592
Pohvaljen: 3,241
Nivo reputacije: 599
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Baš kao što kolega @BoT_SD kaže.
100 ljudi, 100 ćudi. Obzirom da je ovo MTL atomizer, trebalo bi koristiti klasične žice, 0.32 ili 0.30 kantal, prečnik grejača 2 ili 2.5mm, 6-7 namotaja. Prečnik grejača i broj namotaja prilagoditi adapteru za vazduh koji se koristi.
Konkretno ja koristim onaj sa "duguljastim" otvorom (kao kod kayfun prime), 6 namotaja kantal 0.3 oko 2mm.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-10-2018, 09:02   #20
WINNER
Aktivan član

WINNER je na dobrom putu

Ok,hvala vam obojici,josh mi recite kako stoji atomizer na Joyetechov evic vtc mini?
Koristim trenutno na oba minija ove doggyje,ali su mi malo dosadili ili ne osjecam aromu kako treba,zato mi se uzima ovaj Galaxies,a svi ga hvalite
Staro 21-10-2018, 09:39   #21
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 674
Pohvaljen: 874
Nivo reputacije: 196
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Malo je veci od Doggy-a, nije bas medju najljepsim atomizerima, tockici za podesavanje vazduha znaju da budu malo iritantni, ali sve mu je oprosteno kako dobro radi. Od kad sam ga uzeo postao mi je broj 1 atomizer.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-10-2018, 10:07   #22
mmladen
Iskusan član

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 42
Pohvaljen: 199
Nivo reputacije: 35
mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi

Kad stavis bubble tank onda se tockici ne mogu pomerati sami od sebe ni slucajno jer su zasticeni.

Ja sam probao i 28AWG kantal a trenutno mi je Vandy Vape superfine MTL kantal 32x2+38.

Dobro i jedno i drugo jedino treba za VV veca snaga nego za obicnu zicu (iako je otpor veci).
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-10-2018, 11:20   #23
BoT_SD
Veteran

Godine: 47
Pohvala: 431
Pohvaljen: 1,177
Nivo reputacije: 223
BoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputaciju

Kod mene je u pitanju crni primerak, točkići se jako teško okreću!
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-10-2018, 14:39   #24
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Expromizer v4
Pohvala: 350
Pohvaljen: 365
Nivo reputacije: 72
Cookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosi

Kod mog SS, kupljenog u domaćoj prodavnici, se isto teško okreću. Nema tu velike potrebe za cimanjem tih točkića svaki sekund. Namestiš kako ti odgovara i vozi.
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-10-2018, 14:56   #25
vap
Senior

vap's avatar

Registrovan: May 2017
E-cig: sve po redu
Pohvala: 2,072
Pohvaljen: 752
Nivo reputacije: 114
vap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvaluvap je za svaku pohvalu

Što se više družimo sve više sam uvjeren da ovde zapravo i nije toliko riječ o kondenzu koliko o loše odrađenom zatvaraču.
U tanku nešto malo tečnosti kad sam obrisao. Povukao par srkova i ovo se konstantno dešava.
Ko ima da proba s drugom gumicom ispod čepa neka pokuša.
vap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-11-2018, 17:30   #26
Reyhan
Iskusan član

Reyhan's avatar

Registrovan: Sep 2017
Pohvala: 1
Pohvaljen: 87
Nivo reputacije: 22
Reyhan je poznat svimaReyhan je poznat svimaReyhan je poznat svimaReyhan je poznat svimaReyhan je poznat svimaReyhan je poznat svimaReyhan je poznat svima

Moj Galaxies sa novim driptipom, sad hvata radio slobodna evropa. Inace drip tip sa prastare ego t cc nesto tako e cigarete.

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
Reyhan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-12-2018, 19:53   #27
WINNER
Aktivan član

WINNER je na dobrom putu

Da se glasnem nakon 15,20 dana korishcenja...svaka duvanska aroma sem Cuban od Lique na koju sam bash navikao dugo je odlichna na svemircu,Cuban nikako nije isti kao na Doggyju,zato Earl i Dark tobacco fantastichne,i dalje mi ponekad procuri pri punjenju jer nikako da skontam kolko i kako staviti vatu,da li pod pravim ili kosim uglom,ali ok,svaki set up bude bolji,nego zanima me zna li ko tachan promjer ovih rupica za vazduh jer ipak mislim da mi troshi vishe nego Doggy a obzirom da sam na 18mg volio bih da znam kolko mi dnevno ide?Napunih oko 12 pun tank,ovaj manji,ostala trećina,i to nisam forsirao previshe.
Staro 12-12-2018, 20:51   #28
mmladen
Iskusan član

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 42
Pohvaljen: 199
Nivo reputacije: 35
mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi

Ja za radno vreme skoro sabijem bubble tank (5ml)....trenutno je vandy vape mtl clapton, parlament, 9mg, oko 1,4oma na 15W (treba vise jer se sporije zagreva od obicne zice). Na II vazduh, druga strana zatvorena, insert sa 2 male rupe... I nikad mi curnuo nije...tesnje pamuk i samo ga spustim na rupice...
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-12-2018, 20:55   #29
WINNER
Aktivan član

WINNER je na dobrom putu

Prochitah na jednom drugom forumu,n z je li dozvoljeno ostaviti link,da je na trojku manji promjer od dvojke...ili je lik pogrijeshio?
Staro 12-12-2018, 22:17   #30
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Expromizer v4
Pohvala: 350
Pohvaljen: 365
Nivo reputacije: 72
Cookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od mmladen Vidi poruku
Ja za radno vreme skoro sabijem bubble tank (5ml)....trenutno je vandy vape mtl clapton, parlament, 9mg, oko 1,4oma na 15W (treba vise jer se sporije zagreva od obicne zice). Na II vazduh, druga strana zatvorena, insert sa 2 male rupe... I nikad mi curnuo nije...tesnje pamuk i samo ga spustim na rupice...
Batali te claptone za mtl. Kantal debljine 0.30 - 0.32mm, malo razmakni žice i dobijaš mnogo kvalitetniji vejp sa 10-12W. Gledaj da ti otpor bude oko 1 oma
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:47 sati.