Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 19-03-2014, 18:21   #31
dacha
Veteran

dacha's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,455
Pohvaljen: 4,442
Nivo reputacije: 605
dacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputaciju
Uobičajeno Re: Nasi bicikli

Nije Polar bas umrela, njihovi su samo ramovi a oprema je od drugih proizvodjaca, ako ces da skaces niz stepenice svakako treba neki ozbiljniji bajs a za voznju po urbanim sredinama i za rekreativne voznje po prirodi i slicno zavrsava posao. Svakako moze da se nadje i po cikloberzi dobrih primeraka, ali ima i kradenih bajkova, varenih ramova i slicnih mosha.

Hedonizam jača organizam! ;]

dacha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-03-2014, 18:23   #32
2iggy
Senior

2iggy's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Akumulator od Fergusona, direktno na plus i minus
Pohvala: 1,485
Pohvaljen: 696
Nivo reputacije: 138
2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu

Lepo kaze Zogu...za 200 evradi moze da se nabode babaroga bajk...ja imam kapriolo i kazem da je super,ali sam za tu lovu mogao daleko bolje da pazarim...Polar je ok od 30k pa navise...

2iggy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-03-2014, 18:30   #33
Argentto
Senior

Argentto's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 91
Pohvaljen: 164
Nivo reputacije: 55
Argentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosi

Ja znam 10ak ljudi koji voze Capriolo (cobra, anolis, adrenalin...) vecina njih po 3-4 godine i svi sluze odlicno... I svi su prezadovoljni... (sto nije slucaj sa umrelom)
Tacno je da se za taj novac moze kupiti bolji polovnjak ali za do posla i kuci bas me briga da li mi na ramu pise capriolo ili pera zdera

Ja cu sad samo da promenim menjace, stavicu i prednji i zadnji Shimano Deore ili SLX i miran sam narednih 5 god...

Vision Spinner II 1600 + VapeOnly CE5 BDCC / ASPIRE ET-S BDC
Gold Ducat, Old Harbor, RY4, Esplendido....
Argentto nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-03-2014, 18:41   #34
Puk. Hans Landa
Veteran

Puk. Hans Landa's avatar

Pohvala: 1,221
Pohvaljen: 1,813
Nivo reputacije: 305
Puk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od zogu Vidi poruku
Ma zaboravi na domace bajseve tipa kapriolo i polar (to je isto sto umrela u ovom svetu), na cikloberzi za 150 evrica moze da se uzme 5 puta bolji polovnjak, malo stariji (3-4 god), ali kao nov. Za 250 moze bas dobar rekreativni. Od 500 krecu ozbiljniji bicikli.

Sent from SlimKat using Tapatalk
Sta podrazumeva ozbiljniji bajs

Maut tu lang inhejl
A kuma misa ish a kush la Karpin, hej Dzo strndje lampa k vin Indijanci.
Bil fji mirnik s nu ucrup urjekilji
Puk. Hans Landa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-03-2014, 18:45   #35
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,616
Pohvaljen: 6,175
Nivo reputacije: 998
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Sve je fake na tim bajsevima, kocnice, lule, pogon, nije videlo truvativ, avid ili sta vec pise. Shimano menjaci su original i ram je solidan kinez, bar u zadnje vreme. Viljuske su katastrofalno lose, nabavna cena je za logane 3 dolara. Ako su stavljene neke brendirane, stavljena je najniza klasa, ali bar su bezbedne. Tockovi su jos gori, pre svega zice koje rdjaju???? i felne. Ktm, koji je jeftiniji dobar bajs ce da traje bar 50000 km. Ovi izdrze jedva 5k bez ozbiljnog kvara. Ja godisnje predjem oko 7k i znam sta pricam, vozio sam i ja skup domaci i jeftin i polovan strani.

Sent from SlimKat using Tapatalk

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-03-2014, 18:45   #36
cages01
Veteran

cages01's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: Evic dual+kaja lite
Pohvala: 887
Pohvaljen: 444
Nivo reputacije: 126
cages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosi

Ozbiljan bajs podrazumeva svakodnevno arcenje po gradu,bar 10ak km dnevno,blatobrane,svetla,solidan menjac i mogucnost da izdrzi 120 kg zive vage

Sent from my PAP4044DUO using Tapatalk 2

cages01 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-03-2014, 19:02   #37
dacha
Veteran

dacha's avatar

dacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputacijudacha ima reputaciju

Nakon sto su mi ukrali Cannondale kupio sam Avalanche 2009 godine, sa Deore LX-om, i osim sto bih se slozio da je Suntour krsh viljuska sve ostalo je sasvim ok za rekreativnu upotrebu uz adekvatno odrzavanje, nisam imao nikakvih problema sa njim iako ga u nekoliko navrata uopste nisam stedeo. Inace sam jurio po cikloberzi kad sam uzimao bajs ali nisam mogao da nadjem ram odgovarajuce velicine a mrzelo me da sklapam bajs i nisam imao ambicije da dajem vise od 400e a uostalom sa mojih 100kg ko ce meni da garantuje da taj ram nije varen negde, da nema mikropukotina ili zamora materijala i da nece da me izda u losem trenutku. Vec imam slomljena rebra i 24 kopce uspomenu na nozi kad sam izginuo na drumashu niz Avalu dok smo bili na treningu, pukla mi je viljuska na klupskom bajsu tako da generalno nisam neki veliki ljubitelj polovne opreme iako se mogu naci i odlicne prilike za malo para. Moze to naravno i sa novim da se desi ali opet za rekreativnu voznju i stil koji praktikuje 90% ljudi i "domaci" bajkovi zavrsavaju posao ko nema zivaca i zelje da se jurca sa polovnim, ili mu odgovara da kupi na rate i slicno, uvek moze naknadno da zameni neki deo koji je problematican. Mada da se ogradim ne znam kakve su im nove serije poslednjih par godina ali nazvati bas sve to neupotrebljivim mi je malo previse iskljucivo i generalizovanje.

Zahvalili :
Staro 19-03-2014, 19:17   #38
Argentto
Senior

Argentto's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 91
Pohvaljen: 164
Nivo reputacije: 55
Argentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosiArgentto ima čime da se ponosi

Potpuno se slazem sa dachom...
I ja mislim da ce 90% ljudi biti prezadovoljno i capriolom i polarom.. za normalnu voznju po gradu, do posla i kuci, vozikanje sa drustvom....
Dobar drugar koji tera kapriolo kobru evo vec peta godina ima 115 kg.. bajk i dan danas radi besprekorno...
S obzirom da znam toliko ljudi koji ih voze i kako su zadovoljni, mogu slobodno da garantujem da ce nov polar ili kapriolo bar 5 godina da sluze besprekorno.. rekreativnim nacinom voznje o kom pricamo...

E sad, ko planira da prelazi 7000 km kao Zogu, ili da djipa po fruskoj gori, naravno da mu treba nesto ozbiljnije od kapriola ili polara..

Vision Spinner II 1600 + VapeOnly CE5 BDCC / ASPIRE ET-S BDC
Gold Ducat, Old Harbor, RY4, Esplendido....
Argentto nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-03-2014, 20:38   #39
cages01
Veteran

cages01's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: Evic dual+kaja lite
Pohvala: 887
Pohvaljen: 444
Nivo reputacije: 126
cages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosi

Verujem da mislite na ovaj
Kod:
http://www.totalbike.rs/bicikla/mtb/capriolo-cobra
i recimo da je za te pare ok ponuda ali,ono sto mene licno nervira,je to sto tu treba jos jedno 4-5k dingera za opremu koja bi trebalo da ide uz bajs,ko sto rekoh gore blatobrani,svetla itd... Dalje,ni upravljac-guvernala mi se ne svidja,znaci morao bih i nju da zamenim,to je opet dodatni trosak.

cages01 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-03-2014, 21:13   #40
dacha
Veteran

dacha's avatar

Za svakodnevno arcenje po gradu tj. voznju po asfaltu mislim da je treking adekvatniji izbor od MTB-a, u tom cenovnom rangu imas recimo ovako nesto sa bratobranima, svetlom i to sto ti treba. takodje obrati paznju koji god bajs da uzimas da izaberes adekvatnu velicinu rama.

Kod:
http://planetbike.rs/pbshop/Biciklizam/Bicikli/City%20-%20Treking%20bicikli/6258/
losa vest je da pored celicnog rama i pvc pedala, logan, pro max, zoom i ostale "kung fu" marke nisu bas neki kvalitet, ali koliko para toliko muzike bar kad je nov bajk u pitanju. dobra vest je da imas garanciju 2 godine a onda vremenom mozes da menjas sta ti neodgovara ali vise u smislu da mozes da vozis normalno nego nesto da ga budzis i nadogradjujes jer nije bas neka osnova za ozbiljnija ulaganja. u tom smislu je zogu najvise i bacio hejt na "domace" bicikle tj. capriolo i polar, a to se narocito odnosi na ove entry modele, s obzirom da se za iste pare moze dobiti kvalitetnija ali polovna oprema sto moze biti prednost ili mana, sve zavisi na sta naletis i koliko imas srece da nadjes ono sto ti odgovara estetski, funkcionalno, u adekvatnoj velicini i dobrom stanju...

mozes svakako da pogledas i polovne ako ima nesto u tvom gradu, ali prolece je i pocetak sezone kad nije bas najpovoljnije vreme za kupovanje bajsa.

Zahvalili :
Staro 20-03-2014, 09:44   #41
zogu
Moder

zogu's avatar

zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Danas cu verovatno da se provozam posle zimovanja, upravo montiram senzor kadence ili necu da ga montiram, nervira me zica i vezice na ramu...

I zimski bajs, ne volim suspenzije pa sam jurio krutu cr-mo viljusku:

Subtank mini

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
Staro 20-03-2014, 09:47   #42
gomiletina
Moder

gomiletina's avatar

Registrovan: Apr 2013
Godine: 57
E-cig: Shta zapadne+ ruza, kaya
Pohvala: 4,052
Pohvaljen: 3,371
Nivo reputacije: 558
gomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputaciju

Jake makine. Koliko kilometara "gazish", takve ti i pasuju
gomiletina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-03-2014, 09:49   #43
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,597
Pohvaljen: 4,609
Nivo reputacije: 758
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

KOd mene skuplji pneumatici od bicikle, turio sam Schwalbe Kojak pretprošle godine, još se drže

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-03-2014, 09:52   #44
dacha
Veteran

dacha's avatar

big like za letnji

Staro 20-03-2014, 09:56   #45
zogu
Moder

zogu's avatar

Sto se tice pneumatika imam dve spoljne Schwalbe savitljive koje sluze za rezervu, jednu nosim sa sobom i jednu unutrasnju.
Na bajsu su mi montirane kineske CST i jako sam zadovoljan, ovo je vec drugi komplet na ovom bajsu. Imao sam ukupno dva defekta za sve ovo vreme (drugi komplet je jos u dobrom stanju, a prednja izdrzi dve zadnje ako se ne rotiraju), jednom preko nekog stakla i pumpanje gume je bilo dovoljno da stignem do kuce, drugi put sam presao preko savijenog eksera i tu je morala da se menja unutrusnja.
Nemam thanksove, shakathanks za pohvale i lajkove.

Subtank mini

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 18:33 sati.