Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 22-10-2018, 23:15   #1
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 581
Pohvaljen: 584
Nivo reputacije: 134
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu
Uobičajeno EHPRO True MTL RTA

U saradnji Ehpro i Naturevape UK prodavnice dolazi nam jos jedan MTL atomizer.

Pojavio se u prodaji i mislim da zasluzuje svoju temu ako nista zbog zanimljivog nacina punjenja.

Ne kazem da je totalno inovativno punjenje jer nesto slicno ima i Squape emotion ali ovo izgleda jos prakticnije jer su rupe za punjenje mnogo vece.

Ovako na oko deck dosta podseca na Hastur/Siren 2/Gotank V2 samo sto je True dosta manjih dimenzija.

Size: 22 x 30.5mm(without drip tip)
Capacity: 2ml (a 3ml bubble glass tube included)
Material: stainless steel/glass/acrylic

Precnik komore je 13 mm..Nisam nigde nasao kolika je rupa ispod grejaca a onako golim okom rekao bih da je negde 1.5-1.8 mm

Drip tip izgleda uzasno ali je olaksavajuca okolnost sto je 510

PO Viku ovo je najbolji MTL tank trenutno na trzistu (ako se dobro vikuje ) ali naravno da samo jednom recezentu treba verovati i dok ga on ne istestira ne ide u korpu.

22.41$ na FT-u

Kod:
https://www.fasttech.com/products/3043/10016532/9674674-authentic-ehpro-true-mtl-rta-rebuildable-tank
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-10-2018, 23:59   #2
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 675
Pohvaljen: 880
Nivo reputacije: 197
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: EHPRO True MTL RTA

Po ovome sto vidim, moci ce lagano da radi i sa manjom kolicinom vate a da ne dodje do prenatapanja, sto je jedan od uslova da bi bio dobar mtl.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-10-2018, 02:26   #3
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,323
Pohvaljen: 1,625
Nivo reputacije: 305
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Ma da ali vrh jezika kaci grejac :S
Bice vruce 100%

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-12-2018, 15:25   #4
prika
Veteran

prika's avatar

Registrovan: Jul 2014
E-cig: menja se cesto
Pohvala: 592
Pohvaljen: 858
Nivo reputacije: 168
prika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvalu

ako ga neko koristi neka napise koju kakav je kakva je aroma th uzeo bih ga ali se dvoumim trenutno mi je br 1 berseker mini pa cisto da napravim neko poredjenje sa bersom gledao sam i betovu recenziju ali eto neka jos neko kaze koju
prika nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-12-2018, 21:29   #5
gogic.bozidar
Senior

gogic.bozidar's avatar

Registrovan: Jun 2014
Godine: 43
Pohvala: 1,067
Pohvaljen: 657
Nivo reputacije: 113
gogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalu

Evo već 20-tak dana mi je u svakodnevnoj rotaciji. Koristim desetak MTL atomizera a trenutno su mi u top 5 Berserker mini, Ehpro True, Galaxies (isključivo za duvanske), Kayfun Prime i Dvarw. Naravno, Kayfun Lite, Ruža V2S i veliki Berserker su uvek tu kad me ne mrzi da promenim vatu i grejač u Ruži, da napunim KF Lite-a i kad me ne smori velika količina falš vazduha na mom primerku velikog Berserkera i poneki grgolj kad ga napunim odozgo.

Ehpro True je jako zahvalan, ne vidim mogućnost kako može da procuri, aroma više nego dobra, ni najmanje falš vazduha, prsten za kontrolu vazduha fenomenalan i precizan i za mene odličan sistem za dosipanje tečnosti (ovo je individualno jer su sve moje bočice sa uskim vrhom pa nemam nikakvog problema sa punjenjem u smislu da moram da čistim višak tečnosti oko drip tipa kao što vidim da su se neke kolege žalile).
Bet je u recenziji napomenuo da nije baš siguran koliko će dugo ovaj sistem izdržati da dobro dihtuje jer je imao loše iskustvo sa sličnim na nekom drugom atiju. Za sve ove dane mog korišćenja sve funkcioniše i dalje odlično.

Najbolje mi se pokazao grejač oko 2.5 mm, kantal 0,32 mm, šest namotaja. Međutim, to je previše vate za ove kanale pa ako se ne odstrani taj višak, ogromna je verovatnoća da dođe do dry hit-a. Vate treba ostviti taman toliko da ne štrči van kanala i onda radi bez greške.

Drip tip koji dolazi uz njega mi je blagi užas a retko koji drugi lepo stoji na njemu jer ima malo izdignut taj deo gde naleže. Ovaj mi se pokazao kao najbolje rešenje.

Kod:
https://www.fasttech.com/products/6086405
Th je taman kakav volim, umeren, ni prejak ni preslab.
I na kraju, meni mnogo lepo izgleda.

gogic.bozidar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-12-2018, 21:14   #6
prika
Veteran

prika's avatar

prika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvalu

evo kupio sam danas svoj primerak true mtl prvi setap ss zica oko 2,5mm debljina zice 0,40 osam namotaja 0,55oma u tc rezimu na 185c 30w jer sve atije samo tako koristim prvi utisak vauuu kao ono kada ste prvi put od kada parite nasli bas ono sto trazite vec duze vreme opet sam osetio sve cari parenja posle duzeg vremena aroma kida kako je dobra th taman ma sve je bas onako kako volim za sada mogu reci vredi sve pare
Zahvalili :
Staro 29-12-2018, 22:48   #7
prika
Veteran

prika's avatar

pomoc kako resiti da ne grgolji stavljao sam vise i manje vate posle desetak povlacenja grgolji jel neko imao takvih problema inace sve ostalo cista desetka
Staro 30-12-2018, 00:35   #8
gogic.bozidar
Senior

gogic.bozidar's avatar

Godine: 43
Pohvala: 1,067
Pohvaljen: 657
Nivo reputacije: 113
gogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalu

Nikad mi nije zagrgoljio, samo kontra, dry hit. Probaj što tesnije vatu kroz grejač i skrati krajeve vate da ne dodiruju dno, neko je negde napisao da mu je to valjda pomoglo. Vodi računa naravno da ti je uvek prsten za dosipanje tečnosti na top kap - u zatvoren do kraja, zna lako da se otvori ako skidaš pun tank da dođeš do baze.

Не слушайте тех, кто говорит дурно о других и хорошо о вас! Л.Н.Т.
gogic.bozidar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-12-2018, 00:51   #9
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 675
Pohvaljen: 880
Nivo reputacije: 197
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od prika Vidi poruku
evo kupio sam danas svoj primerak true mtl prvi setap ss zica oko 2,5mm debljina zice 0,40 osam namotaja 0,55oma u tc rezimu na 185c 30w jer sve atije samo tako koristim prvi utisak vauuu kao ono kada ste prvi put od kada parite nasli bas ono sto trazite vec duze vreme opet sam osetio sve cari parenja posle duzeg vremena aroma kida kako je dobra th taman ma sve je bas onako kako volim za sada mogu reci vredi sve pare
0.4mm zica, jos SS, nesto mi je to daleko od true mtl.

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-12-2018, 06:36   #10
prika
Veteran

prika's avatar

DA znas da si u pravu

Послато са Galaxy Nexus уз помоћ Тапатока

---------- Post dodan 30-12-2018 u 07:52 ----------

U pravu si sada ne grgolji samo vata nesme da dodiruje dno baze to je resilo problem

Zahvalili :
Staro 30-12-2018, 10:24   #11
mmladen
Iskusan član

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 44
Pohvaljen: 199
Nivo reputacije: 36
mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi

kantal, 28awg zica, 2,5mm, spaced coil, 5 namotaja, tesno pamuk (i dodiruje bazu) i na 12W odlicno...probavao sam razlicite varijante ali ova mi je najbolja.

Prvi put sam bio stavio komotno pamuk i tako je procurio da nije normalno...
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-12-2018, 21:22   #12
srboje
Aktivan član

Registrovan: Feb 2016
Godine: 44
Pohvala: 79
Pohvaljen: 28
Nivo reputacije: 20
srboje je na dobrom putusrboje je na dobrom putusrboje je na dobrom putu

0.32 kantal, 2.5mm, 6 namotaja...perfektno!

Posto sam sa njim probao razne tecnosti i non-stop menjao pamuk, vatu sam stavljao i tesno i komotno, da dodiruje i ne pipa bazu...ni kap da procuri, bez grgoljenja, ma uzivancija!

Stize i plavi, taj mora da govori 7 jezika
srboje nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-01-2019, 23:00   #13
Stevan
Iskusan član

E-cig: Dvarw / Armour Pro
Pohvala: 1
Pohvaljen: 18
Nivo reputacije: 27
Stevan je na dobrom putuStevan je na dobrom putuStevan je na dobrom putu

Cao, meni stigao juce, crni.
Preterano nemam zamerke neke, svidja mi se bubble glass,deck, dizajn.
Sto se tice arome u poredjenju sa Berserker mini tu su, nijanse u pitanju, neko mozda i nece primetiti razliku. Jedina zamerka je punjenje, mora bocica sa uskim vrhom ili iglom inace se pravi gadan nered.
Setup koji je unutra kao i za sve ostale atomizere koje koristim je 0.32 mm na 2mm motan, 8 namotaja razdvojeno, vata secena taman da ne dodiruje dno, tako sam i Siren2 ranije wickovao.
Parlament na zerkeru taman kakav treba, na ephro nekako se izgubio.
Sad je neka vocka i u jednom i drugom i mrtva trka.
Stevan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-01-2019, 23:05   #14
prika
Veteran

prika's avatar

Da I meni parlament I Marlboro drugaciji na true mtl kao da su izgubili deo arome na bersu mi te dve tecnosti extra inace svi ostali duvani mi na true nekako za nijansu bolji nego na bersu inace dosipanje kod mene ide lagano I sa flasicama sa debljim vrhom

Staro 15-01-2019, 23:14   #15
Stevan
Iskusan član

E-cig: Dvarw / Armour Pro
Pohvala: 1
Pohvaljen: 18
Nivo reputacije: 27
Stevan je na dobrom putuStevan je na dobrom putuStevan je na dobrom putu

Testiracu jos sa par tecnosti, ali ne znam gde nestade aroma kad je iskopiran berserker, kanali od sirene, tank galaxie bubble. Drip tip je cudno-neprijatan-bljak.
Ne znam kako uspevas, ja za sad punim odozdo dok ne nabavim druge bocice, ako ne ode u oglase do tada
Stevan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:27 sati.