Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-12-2018, 14:16   #16
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
E-cig: hastur mini!
Pohvala: 1,834
Pohvaljen: 669
Nivo reputacije: 186
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: nesto oko kompjutera

slagao sam .4500 diin ,...al s postarinom 5000 din
al kad stignu tek je onda kraj ,do tada -dal su na stanju itd .primetio sam da mnooogiiima na sajtu pise na stanju a ustvari nije
old time izgled ,meni simpaticni .imam iste tj skoro iste ...isto izgledaju al su od 20 w i nemaju podesavanje visokih i dubokih.ovi su 40 w ,ma uvatila me shoping manija
Kod:
https://exceed.rs/artikal/genius-sp-hf1250b-2-0
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-12-2018, 14:19   #17
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,553
Pohvaljen: 16,527
Nivo reputacije: 2686
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Realtek gura to. Ne diraj ništa i slušaj muziku 🍻

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-12-2018, 14:24   #18
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 45
E-cig: istick30....
Pohvala: 3,062
Pohvaljen: 2,892
Nivo reputacije: 526
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Ja imam ove od pre 13g plaćene 90€ x530 5.1 sistem. Bez zvučne rade vrlo solidno. Fali, ne kažem da ne fali zvučna, ali nisam zahtevan korisnik.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-12-2018, 15:45   #19
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,174
Pohvaljen: 892
Nivo reputacije: 205
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Mogao si da sačekaš malo i da skupiš za Genius SP HF 2020 V2(Hi-Fi wooden speakers), ispod 100 eur je (~11000 rsd je nov), 60 W rms, daljinski, DSP (digital sound processor), S/PDIF

By the way! @Dgproduction;
THX logo/sertifikat je Lucasfilm, znači za filmove itd, ili ima i posebno/drugo značenje samo za muziku?

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-12-2018, 16:01   #20
apotekar
Senior

apotekar's avatar

Registrovan: Sep 2015
E-cig: Menja se u skladu s mogućnostima.
Pohvala: 1,001
Pohvaljen: 1,120
Nivo reputacije: 169
apotekar ima reputacijuapotekar ima reputacijuapotekar ima reputacijuapotekar ima reputacijuapotekar ima reputacijuapotekar ima reputacijuapotekar ima reputacijuapotekar ima reputacijuapotekar ima reputacijuapotekar ima reputacijuapotekar ima reputaciju

Kod mene ovako.

Prvo je Genius 2.0 aktivni, plaćeni oko 100 evra pre 7-8 godina, a vufer dobijen pokvaren na poklon Popravljen, na žalost čovek koji mi ga je sredio je napravio da sve ide na njega, visoki, srednji i bas. Sve ubodeno u tv Zvuči pristojno i zadovoljava moje potrebe mada bih više voleo da iz vufera ide samo bas.
apotekar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-12-2018, 17:47   #21
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

dosao kuci pa otisao u device manager i u sound pise AMD high definition audio device
valja li to ?
jedna pesma da ulepsam post ( nesto me asociralo)
Zahvalili :
Staro 18-12-2018, 18:47   #22
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,174
Pohvaljen: 892
Nivo reputacije: 205
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
Realtek gura to. Ne diraj ništa i slušaj muziku

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-12-2018, 19:28   #23
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

gledam ovih dana lude godine ,sve redom da zaokruzim to stivo
trenutno 4 deo
milan -moj blagonaklon
zika - e ,moj poklon
vidim praznicno ,a ja dobro raspolozen ,mislim zbog pozitivnosti filma,ozb,pa malo da ...
a on topic ...hm ... - hvala
neki okoreli rokeri pljuju sve narodnjake ,ja nisam takav ,ako mi se svidja pesma ,a ima ih gomila ,nemam problem da kazem iskreno , (neko ce reci - eh sta gledas (koji film)
on topic - hvala svima na feedbacku
Staro 18-04-2019, 18:46   #24
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

na laptopu sam ubacio onu administratorsku lozinku u smislu kljuca
ako odnesem komp u servis zbog novog sistema jel ostaje zakljucan il je provaljen,hakiovan, ne znam kako da se izrazim?

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Rock on neo rockers, rock on
Staro 18-04-2019, 19:37   #25
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1,658
Pohvaljen: 2,025
Nivo reputacije: 286
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

ako sam lepo razumeo kada ti ugrade novi operativni system sve podatke gubis ako je lap top zakljucan jer nemogu sa zaklucanim laptopom da urade windows update
a ako im das lozinku nista se ne menja
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2019, 19:44   #26
Jagodinac
Moderator

Jagodinac's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Eleaf iStick Pico 75W
Pohvala: 1,355
Pohvaljen: 673
Nivo reputacije: 143
Jagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvalu

Prvo je pitanje da li si lozinku ubacio u biosu ili windowsu?
Drugo, zašto si ubacivao lozinku uopšte ako ga nosiš na reinstal?
Treće, koliko particija imaš na disku?
Ako imaš samo 1 particiju, gubiš podatke. Ako imaš sistemsku particiju i posebnu particiju za podatke - podaci ti mogu ostati, ako im tako kažeš.
Četvrto, zar ne umeš sam da reinstaliraš operativni sistem?
Pogledaj makar tutorijale po youtube-tu, pitaj nekog drugara koji zna da ti pokaže. Instalacija windows operativnog sistema je veoma veoma jednostavna stvar.

Trenutno bez super unicum naloga!
Jagodinac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-04-2019, 19:55   #27
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

bar znam da imam 2 particije c i d na d su mi podaci i to ce ostati a c program files itd ide u nepovrat. btw ne planiram da reinstaliram sistem nego pitam za ubuduce.lozinku sam ubacio u vindowsu.hvala za sugestiju u vezi samostalnog reinstaliranja sistema.oma idem na yt da vidim ima li sta na srpskom

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Staro 18-04-2019, 20:02   #28
Jagodinac
Moderator

Jagodinac's avatar

E-cig: Eleaf iStick Pico 75W
Pohvala: 1,355
Pohvaljen: 673
Nivo reputacije: 143
Jagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvalu

Kad je kompjuter kod njih, lozinka u windowsu ih neće sprečiti da ti uđu u podatke, ako to nameravaju da urade.

Trenutno bez super unicum naloga!
Jagodinac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2019, 20:06   #29
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

pretpostavio sam ...

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Staro 18-04-2019, 20:27   #30
BoT_SD
Veteran

Godine: 47
Pohvala: 431
Pohvaljen: 1,177
Nivo reputacije: 223
BoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputaciju

Sigurnost i Windows su još uvek nespojivi...
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 09:14 sati.