Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 27-12-2018, 14:09   #31
milanlaki
Iskusan član

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40w + ProTank 2
Pohvala: 12
Pohvaljen: 53
Nivo reputacije: 36
milanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putu
Uobičajeno Re: kupujem auto

@Irena

taxi populacija mozda u Pancevu (Lady odradio posao ) Ostatak drzave slabo razvijen sto se tice metana pa i nema mnogo korisnika istog.

+1 bez slika nista
milanlaki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-12-2018, 14:10   #32
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 473
Pohvaljen: 605
Nivo reputacije: 119
rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu

ma podrazumeva se

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-12-2018, 15:21   #33
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,497
Pohvaljen: 2,516
Nivo reputacije: 440
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Kod polovnjaka je prica sasvim druga, nema lose marke vec ima lose odrzavanih auta. Kod novih auta, po meni glavu pricu vodi vozac. Preracunaj koliko km godisnje prelazis, pretvori u dinare po potrosnji.
Ja recimo sa fiestom 1.4tdci po gradu iakljucivo izlazim na 2000din 240 260km, kako kad. Drugar sa istom fiestom ali 1.4b motor i plin izlazi 2000din 200 220km. Servisi slicne cene, meni mali servis 4000din njemu 3500din, meni veliki servis 22000din njemu 25000din. (i sve je diskutabilno jer ne podrazumevaju svi iste stavke pri velikom servisu. Ja podrazumevam sve kaiseve, sve filtere, vodenu pumpu, sve tecnosti, i svecice... Dok neko podrazumeva samo supcasti spanere a ostalo po potrebi)

Sent from my p10 lite using Tapatalk

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-12-2018, 17:26   #34
Pablito
Senior

Pablito's avatar

Registrovan: Jan 2018
E-cig: Istick pico 75w;smok 220
Pohvala: 500
Pohvaljen: 476
Nivo reputacije: 85
Pablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosi

E pa ford je to..
Sto se tice dzipova jedan medju najboljima provereno je Toyota land kruzer ali ona 2010g 3,0 ako hoces dzip a ne fenseraj kao ml ili x5,naravno i chiroki je dobar ali oni stariji 2005g...
Vozio sam kola i sam ne znam koja sve i dan danas moja porodica ima u voznom parku 2 dzipa,2 kombija i 3 auta a posto brat radi sa stanovima i kolima znam odlicno sta rade po auto placevima a sto moj prijatelj @DusanM kaze za plin ne znam za druge ali znam da ga imam u chirokiju ali naravno ne neki bzvz i ne oseti se razlika u voznji,niti sam zadnjih 11g imao problem sa motorom... Evo sad dolazim sa auto placa i vozili smo golf 7 i veruj mi bolju opremu ima moj ford fokus a zna @DusanM koji je i nista losiji nije a razlika je par hiljad evra u ceni ali wagen je to,mada ih ja posle golfa 3-ke ne mirisem...
Sta su bili i kolko su kostali kad se setim golf2,3 ili audi80 e to su bila kola a ovo sad ne zna covek sta da uzme..Kad se setim pezo 405sr kostao 45000 maraka i kakav auto je bio a sta je 90-ih bilo 45000 maraka.. Sad za 10000e kupis ekstra auto,samo je bitno da imas da ga odrzavas a ne da je na rezervi i parkiran ali kao kad se pojavis vauu ili da odvajas sa strane da bi uradio servis veliki ili mali.. Ukusi su razliciti kao i mogucnosti,isto kao el.cigara neko ima za dna,yihi.. Neko ce da uzme 1,2 moda od 150e a neko vise voli 5,6 od po 30e..

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka
Pablito nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-12-2018, 20:16   #35
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 45
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 221
Pohvaljen: 1,482
Nivo reputacije: 320
BobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputaciju

Моје размишљање је да возим ауто за који имам пара да га одржавам.......битна ми је само марка, пошто код мене у двориште могу само две марке да уђу (не због висине бабице, ко зна шта је а ко не зна онда је попа) а те марке и возим а и возио сам.....спрам тога таква возила и имам а у плану је и једно ново.

Послато са iq1019n уз помоћ палца

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-12-2018, 14:09   #36
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 473
Pohvaljen: 605
Nivo reputacije: 119
rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu

pošto sam obećao a obećanje mi je svetinja moram da vam javim da sam uplatio kaparu, potpisao ugovor i kupio
citroen c3 aircross, 1.2 110ks, itd
pošto sam uzeo sa 6 brzina čekaću jedno dva tri meseca da ga proizvedu pošto puntića ne prodajem preživeću taj težak period
auto je isti kao na fotki samo bez tih belih detalja koji će biti crni

više na
https://www.carwow.co.uk/citroen/c3-aircross

jako lep opis na tom sajtu. auto je ta najbolja carijanta sa par dodataka
fala svima na pomoći, interesovanju i savetima

pisano u dokolici sa mašine

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-12-2018, 14:11   #37
prika
Veteran

prika's avatar

Registrovan: Jul 2014
E-cig: menja se cesto
Pohvala: 590
Pohvaljen: 857
Nivo reputacije: 167
prika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvalu

Lep je lep auto neka te dugo sluzi I kad stigne da se nazdravi obavezno

Послато са Galaxy Nexus уз помоћ Тапатока
prika je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-12-2018, 14:22   #38
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,533
Pohvaljen: 2,115
Nivo reputacije: 411
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Ispade isti motor koji ide i u Opel Crossland X

Kod:
https://www.automanijak.com/uporedno/13617/12908/citroen-c3-aircross-puretech-110-VS-opel-crossland-x-1.2-turbo-ecotec-110
Jedino nisam siguran koliko je dobar izbor motora sa 3 cilindra , u svakom slucaju da te lepo i dugo sluzi

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-12-2018, 14:46   #39
prika
Veteran

prika's avatar

prika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvalu

Dobri su to motori samo odrzavanje redovno I nema problema

Staro 28-12-2018, 14:50   #40
milanlaki
Iskusan član

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40w + ProTank 2
Pohvala: 12
Pohvaljen: 53
Nivo reputacije: 36
milanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putumilanlaki je na dobrom putu

I c3 mi je super, a ovaj je pun pogodak. Cestitam na kupovini i zelim puno bezbednih i lepih kilometara

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
milanlaki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-12-2018, 14:52   #41
prika
Veteran

prika's avatar

Bas lep auto lepa linija neznam kako izgleda iznutra Ali nesumnjam da je I enterijer extra

Zahvalili :
Staro 28-12-2018, 15:49   #42
Irena
Iskusan član

Irena's avatar

Registrovan: Sep 2018
E-cig: iStick Pico, Exceed D19
Pohvala: 96
Pohvaljen: 214
Nivo reputacije: 35
Irena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosiIrena ima čime da se ponosi

Prelep je. Inače mi se sviđaju novi c3 modeli
Irena nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-12-2018, 16:34   #43
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,174
Pohvaljen: 892
Nivo reputacije: 205
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Ne razumem se ni malo, ali volim Francusku

Citroën dobar izbor
Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-12-2018, 20:50   #44
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 45
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 221
Pohvaljen: 1,482
Nivo reputacije: 320
BobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputaciju

Мени се несвиђа ни мало......али честитам на понови, ипак је ново ново.

Послато са IQ1019N уз помоћ палца

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-12-2018, 21:11   #45
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,174
Pohvaljen: 892
Nivo reputacije: 205
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Ukusi su različiti, veoma različiti
Meni baš brutalno dobro, moćno izgleda. Na primer da ja kupujem, uzeo bih beli - crveni da bude izbalansirano ; hrabar eksterijer sa ' freak ' notama

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > U slobodno vreme

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 09:14 sati.