Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 29-03-2019, 22:41   #1
BojanRS
Nov član

Registrovan: Mar 2019
Pohvala: 0
Pohvaljen: 1
Nivo reputacije: 2
BojanRS je na dobrom putu
Uobičajeno Pomoc

Pozdrav, nov sam na forumu imam par pitanja posto se ni u sta u ovo ne razumem. Zanima me koliko e-cig, mod, vejp(kontam da su to sinonimi) stete zdravlju?
Koliko bi kostao jedan pocetnicki mod, stick? I koliko kosta odrzavanje toga?
Koliko traje jedna aroma, i koji bi ste mi mod, stick preporučili za pocetak koji pravi vise pare?
BojanRS nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-03-2019, 23:23   #2
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 519
Pohvaljen: 594
Nivo reputacije: 113
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Pomoc

pod broj 1 da li si pušač pa želiš da pređeš na parenje? jer ako nisi onda je štetno, ako jesi onda je mnogo mnooogo zdravije od cigareta

pod 2, preširoko pitanje da bi se dao jednostavan odgovor, svega toga ima na forumu, možemo i da ti preporučimo nešto za početnike ali se opet vraćamo na to da li si pušač?

pod 3, arome traju u zavisnosti koliko su koncentrovane ali ti ovde verovatno ne misliš na arome za samostalno pravljenje tečnosti za e cig nego pitaš koliko traje bočica od 10ml tečnosti koje se prodaju za e cig a to opet ne mogu odmah da ti odgovorim jer zavisi od načina parenja kao i opreme koja se koristi a vidim da pitaš za vejp koji pravi puno pare koje se ponovilo milijaru puta na forumu pa me interesuje zašto puno pare ako ti je potrebno da se skineš sa cigareta? ali opet, ne znam da li se skidaš sa cigareta?

itd itd

CatVape je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-03-2019, 00:26   #3
BojanRS
Nov član

Pusac sam vec 3 godine(10cigara dnevno u proseku), trenutno ne pušim vec 2 nedelje. Lako mi je kad odlucim da ne pusim i mesec dana ali se uvek nekako vratim jer svi oko mene puse pa mislim da se ne bih vratio cigarama ako bih se zanimao necim drugik odnosno ovim.
Staro 30-03-2019, 07:05   #4
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 48
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 593
Pohvaljen: 3,251
Nivo reputacije: 600
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Raka 1971 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-03-2019, 10:59   #5
BojanRS
Nov član

Authentic Eleaf iStick Tria Kit w/ ELLO S Clearomizer
Kakvo je ovako nesto i šta jos treba da se dokupi za ovo?
Staro 30-03-2019, 11:02   #6
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,561
Pohvaljen: 16,537
Nivo reputacije: 2687
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Gde u početnikom kutku si našao mod sa tri baterije snage 300W?

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-03-2019, 11:14   #7
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,180
Pohvaljen: 897
Nivo reputacije: 205
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

Taj baš šteti zdravlju, da znaš BojanRS. Ne svima, samo početnicima i onima koji su pušili do 10 analognih na dan.
Samo mod je inače dosta dobar, ali se mora dodati minimum 3000 din za baterije, još toliko za rezerve, pa i za punjač sa 3/4 slota.. To je ~10000 din.
Da ne pričam o tome da rođak model od Eleaf Tria, zove se Wismec Exo Skeleton - zapalio se, eksplodirao kod dosta njih

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-03-2019, 11:30   #8
BojanRS
Nov član

Hahahaha al sam ga ubo, dobro nista od toga

---------- Post dodan 30-03-2019 u 12:43 ----------

A smok stick v8 ili nesto slicno tome jel bi ste preporučili?
Zahvalili :
Staro 30-03-2019, 12:34   #9
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Staro 30-03-2019, 14:20   #10
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

uvek i zauvek svim početnicima preporučujem exceed d19 ili exceed box d22 jer je veća baterija

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Staro 30-03-2019, 20:06   #11
BojanRS
Nov član

Gde preporucujete da kupim exceed d19, koliko traju grejaci u proseku, i koliko su arome, koliko traju i koje su najbolje? Hvala unapred na odgovorima
Staro 30-03-2019, 20:16   #12
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Ako ti se žuri u domaćim prodavnicama je nešto preko 4000 rsd. Ako ti se ne žuri, kod kineza oko 20-25$

Evo narandžasti na akciji 15$

Kod:
https://www.fasttech.com/p/9165903?&m_override=1

Zahvalili :
Staro 30-03-2019, 20:41   #13
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Kod:
https://www.buybest.com/product/Joyetech-Exceed-EX-Coil-Head-5pcs_52934.html
Kod:
https://www.buybest.com/product/Joyetech-Exceed-D19-Starter-Kit-1500mAh_53569.html

ovi od 1.2ohma su ti za mtl parenje (usta pa pluća, kao cigreta)

moja mama samo njih koristi i traje joj grejač od 2 do 3 nedelje ali sve zavisi koje tečnosti ćeš koristiti iliti koliko će se prljati grejač.

i još nešto, arome su za samostalno pravljenje tečnosti a tebi trebaju za početak gotove tečnosti za ecig a to imaš u svakom vape shopu. ukusi su različiti ali ako se skidaš sa cigareta onda će ti verovatno neka duvanska biti najbolja e sad koja pa to sve zavisi moraćeš da isprobavaš

Staro 31-03-2019, 23:57   #14
MIKE TYSON
Iskusan član

MIKE TYSON's avatar

Registrovan: Dec 2017
E-cig: G-PRIV Baby+Savour
Pohvala: 21
Pohvaljen: 31
Nivo reputacije: 15
MIKE TYSON je na dobrom putuMIKE TYSON je na dobrom putuMIKE TYSON je na dobrom putuMIKE TYSON je na dobrom putu

Ja cu iskreno da ti kazem. ovo je teze ostaviti nego cigarete. ja parim 6 God, I vec mi je doslo vreme da I ja ostavim I parenje, ali ne ide. teze se skinuti sa ovoga nego sa cigarete. moj savet. baci cigarete, I ne prelazi na elektronske. bar je moje iskustvo tako. a sto kazu da je jeftinije, jeste na pocetku, posle ti ovo dodje kao neki sport, pa hoces ovaj mod, pa ovaj ati, i tako to krene.
MIKE TYSON nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-04-2019, 00:03   #15
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

e sad si ga lupio. donekle si u pravu ali da smo sposobni da eto tek tako ostavimo cigare jer nam je neko dao savet ne bi ni pušili ni parili

a da li je jeftinije ili ne postaje nebitno ako je zdravije. da, najbolje je da ništa od toga ne radimo ali ajde sad svi pušači bacite cigare to vam je moj savet nisam u životu svom videla a da je upalio

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:17 sati.