Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 05-07-2019, 20:37   #16
pierreos
Nov član

Registrovan: Feb 2019
Pohvala: 2
Pohvaljen: 2
Nivo reputacije: 3
pierreos je na dobrom putu
Uobičajeno Re: eXvape eXpromizer V4

čitam puno hvalospjeva o ovom tanku... hoće bit i kakva recenzija uskoro? ja sam si uzeo sa FT expromizer v3 fire, odličan tank, na akciji duplo jeftiniji...
pierreos nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-07-2019, 21:25   #17
drako
Veteran

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 855
Pohvaljen: 1,163
Nivo reputacije: 209
drako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputaciju

Ja ga koristim nekih 10-ak dana, ali jos uvek nista ne mogu da komentarisem, jer svih deset dana u njemu koristim iskljucivo jednu tecnost, klon Boss reserve, koji mu je legao kao... ehm, budali samar. Obzirom da je ova tura Bossa pri kraju, sipacu par razlicitih tecnosti, pa cu videti kako se ponasa.
Sto se tehnikalija tice, meni je ovo unapredjena verzija VG M5, sa istom manom koja me je i kod m5 nervirala - prakticno se prilikom otvaranja i zatvaranja dovoda tecnosti, skoro ceo atomizer okrece, sto zna da bude pain in the ass prilikom skidanja sa moda. Sve ostalo, besprekorno.
Bude li bio iole dobar sa duvanima zadrzacu ga sigurno, a i ovako cu ga verovatno zadrzati pa makar samo zbog Bossa - vlazna i masna para, savrseno natapanje, lagana regulacija vazduha i dovoda tecnosti, impresivan ukupan utisak kvalitetno uradjene sprave su mu zaista jaki argumenti.
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-07-2019, 09:25   #18
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 28
E-cig: Aegis Solo + Expromizer 4
Pohvala: 1,051
Pohvaljen: 542
Nivo reputacije: 101
Nexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvalu

Slažem se sa @drako.
Evo koristim ga već nekoliko dana i moji utisci su prilično pozitivni. Jedina mana koju sam našao je to što je baza bila previše stegnuta kad je stigao nov, i morao sam kleštima da ga rasklopim. Sada naravno sve glatko ide. Kvalitetna obrada, nečujan airflow, nema curenja ni grgolja, za sada dobra aroma sa RY4 double, moram da probam još bar Parliament pa da dajem konačne zaključke.. U glavnom samo njega koristim od kad je stigao i prezadovoljan sam.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-07-2019, 11:10   #19
pierreos
Nov član

Registrovan: Feb 2019
Pohvala: 2
Pohvaljen: 2
Nivo reputacije: 3
pierreos je na dobrom putu

I ja sam na V3 za sada probao samo jednu tekućinu. Tank je odličan, nema problema sa zatvaranjem dotoka, dok se zrak namješta vrlo teško. Valjda će se razraditi... isto sam ga kliještima otvarao, sada je ok. Ne znam zašto ga baš tako stegnu...
pierreos nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-07-2019, 12:37   #20
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 532
Pohvaljen: 611
Nivo reputacije: 116
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

aj javite za parlament i voćke

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-07-2019, 14:11   #21
BoT_SD
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 47
Pohvala: 431
Pohvaljen: 1,177
Nivo reputacije: 223
BoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputaciju

I za kikiriki, pod obavezno
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-07-2019, 15:47   #22
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,565
Pohvaljen: 16,539
Nivo reputacije: 2688
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Kad se dogovorite koje voće je u pitanju, javite da preimenujem temu

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-07-2019, 16:41   #23
fis
Aktivan član

Registrovan: Jun 2018
Pohvala: 42
Pohvaljen: 56
Nivo reputacije: 13
fis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svima

^
Rhubarb je odlican
fis nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-07-2019, 16:43   #24
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,034
Pohvaljen: 538
Nivo reputacije: 110
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

@fis
Postoji li u Skopju neki vape shop?Tražim danas čitav danodgovori na pp ako ima,sorry za off ostali.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-07-2019, 04:52   #25
MacVap
Senior

MacVap's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 718
Pohvaljen: 562
Nivo reputacije: 113
MacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvalu

@Gaga Kanasta Samo kisobrandzije. Mislim da rade i danas (nedeljom) u velikim trznim centrima. Ako nije prekasno i ako ti jos treba nesto, pisi pp i meni.

MacVap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-07-2019, 19:28   #26
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Nexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvalu

Probao Parliament na Expromizeru V4, vrlo lepo. Slično kao na Bersu 24mm, nije slatko, ne previše napadno, ali neki kikiriki je svakako tu. Uspeva da izvuče dobro tu neku specifičnu notu za parliament, kao da blago vuče na gorko, prženi kikiriki po malo, ali više na izdahu i ostavlja takav aftertaste. Meni se svidja za sada, po mom skromnom mišljenju bolji atomizer od KF19 klona zasigurno.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Zahvalili :
Staro 08-07-2019, 20:00   #27
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Umresmo bez informacija o kikirikiju bre

Zahvalili :
Staro 08-07-2019, 20:18   #28
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 532
Pohvaljen: 611
Nivo reputacije: 116
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

aj sad voće ili sam ja jedina na forumu koja pari mtl voće haha

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-07-2019, 21:17   #29
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Imam samo Smart Vape malinu i to sam je stavio u Berserker, pa se tek posle setio da sam napravio veliku grešku, a Sirenu nemam.. Ću probam kad izgustiram Parlu pa javljam!

Zahvalili :
Staro 08-07-2019, 21:18   #30
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Citat:
Originalna poruka od CatVape Vidi poruku
aj sad voće ili sam ja jedina na forumu koja pari mtl voće haha

Ja sa CBD-om limetu i ananas

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:20 sati.