Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 30-08-2019, 13:20   #91
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 28
E-cig: Aegis Solo + Expromizer 4
Pohvala: 1,051
Pohvaljen: 542
Nivo reputacije: 101
Nexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: eXvape eXpromizer V4

Imam mat crni, dobro leži na modovima koji nemaju sjajnu crnu već gumenu, plastičnu tj. mat crnu, tipa aegis Legend, Aegis solo, Joyetech Tour.. Mada mislim da će mat crni Expromizer dobro ležati na svim crnim modovima. Sama boja je kvalitetna ali kao što kolega @Cookie reče, afc jeste malo težak. Ali nije nemoguća misija i nije neki nedostatak, mala maca u odnosu na Berserker v1 mini afc..

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-08-2019, 16:19   #92
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Expromizer v4
Pohvala: 359
Pohvaljen: 370
Nivo reputacije: 74
Cookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosi

Sa malim Bersom je bila lutrija. Kroz ruke mi je prošlo nekoliko komada, a otpor na afc ringu je kod svakog bio različit.
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-09-2019, 11:21   #93
pierreos
Nov član

Registrovan: Feb 2019
Pohvala: 2
Pohvaljen: 2
Nivo reputacije: 3
pierreos je na dobrom putu

Moram reći da mi je zasjeo na prvo mjesto... stvarno je vrh!
pierreos nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-09-2019, 11:55   #94
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 48
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 594
Pohvaljen: 3,251
Nivo reputacije: 600
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Posle par dana intenzivnog korišćenja mogu da iznesem neka moja zapažanja. Kao što rekoh u nekom postu iznad, u pitanju je brushed silver, odnosno običan SS.
1. Mašinska obrada odlična. Sve odrađeno vrhunski, nema tragova i mirisa mašinskog ulja, ne smrdi na Kinu, navoji odlični, sem na 510 pinu gde su malo oštriji, ali ništa strašno.
2.Štelovanje vazduha prefektno, do u "sitna crevca". Protok vazduha mekan i nečujan, nema falš vazduha.
3.Kontrola dotoka tečnosti radi OK, s tim da ja moj držim na najmanjoj rupi pa čak i zatvorenim. I zatvoren natapa taman koliko treba.
4. Setup
Posle isprobavanja nekoliko vrsta grejača, različitih prečnika i otpora, svoju "sreću" sam našao sa kantalom 0.29mm (29 awg) , 5-6 namotaja, otpor oko 1.25 oHma, prečnik 2.5mm, vata provučena skroz, skroz tesno kroz grejač, isečena da viri oko 5mm preko prečnika baze, nerasčešljana i kanali zatrpani baš dobro. Grejač postavljen jedva nešto iznad rupe, oko 1mm. Postavljanje grejača jednostavno.
Sve ostale varijante, veći grejač, deblja žica, manje vate, višlje postavljen grejač, nisu zadovoljili ono što sam tražio. Ili je TH bio slab, aroma onako, bilo je prenatapanja, javljalo se grgoljenje ili "krčkanje" grejača.
5. Zaključak
Atomizer odličnog kvaliteta, kome treba malo više pažnje posvetiti oko setupa kako bi parenje na njemu bilo zadovoljavajuće. Po meni, jedan od boljih atomizera koji se pojavio u zadnje vreme, ako se koriste duvanske tečnosti, iz kojih izvlači sve note podjednakog intenziteta. Za ljubitelje kremova i voćki nije neka opcija.
Sve u svemu, na skali od 1 do 10, moja ocena bi bila 8-8.5, samo iz razloga što po meni nije bolji od Berserkera V1 za duvane, kome sam dao ocenu 9 (zbog falš vazduha, koga ima na 95% primeraka).

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-09-2019, 21:27   #95
misko2109980
Senior

Registrovan: Oct 2016
Pohvala: 490
Pohvaljen: 612
misko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalu

Uz duzno postovanje kolegama ali ja gori ati od ovoga nisam imao,aroma je solidna ali samo parenje je uzas,ustvari....to nije parenje vec ispijanje tecnosti,pokusao sve varijante sa setapom,stavljao vatu i tesno i labavo,zatrpavao kanale,presovao vatu i apsolutno nista ne pomaze.Zali boze vremena,para i tecnosti koje sam potrosio.Da sam neki pocetnik pa da se kaze da neznam da napravim setap,ali ja svoj Doggy od 1000 din ne bih dao za dva Expomizera v4.
Ovo je moje subjektivno misljenje o ovom tzv.atiju
misko2109980 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-09-2019, 21:48   #96
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 532
Pohvaljen: 611
Nivo reputacije: 116
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

s obzirom da atomizer ima pravi juice flow control dosta će sam rad atomizera zavisiti od toga kakve tečnosti se pare na njemu tj koji odnos pgvg za ova dva dana sam isprobala svašta i od grejača i od vate i načina postavljanja iste do odnosa pgvga i naravno 2mm grejač i 50:50 tečnost sa sve 3 rupe otvorene neće moći nikako haha mada sam se ja negde našla sa ovim atomizerom da savršeno radi sa 27g i 28g na 6 i 5 namotaja vate puuuno otvorene 2 rupe za dotok tečnosti. mada su i ostale opcije radile kako treba sem gore pomenute kad je tečnost izlazila kroz drip tip tako da možda je malo preterano nazivati bilo koji atomizer ~tzv atomizer~ a posebno ne ovaj koji je za dobrih 5 ocena ispred većine atomizera. ne mora da se svidi svima ali ovo je baš preterivanje

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-09-2019, 22:07   #97
misko2109980
Senior

Registrovan: Oct 2016
Pohvala: 490
Pohvaljen: 612
misko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalu

Ja sam rekao da je ovo moje subjektivo misljenje.Znam da su drugi odusevljeni ovm tzv atijem,kod mene je situacija takva,kakva je a ocena....aj necu da preterujem...-5

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
misko2109980 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-09-2019, 22:23   #98
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

ekstra važno je da ne preterujemo

Zahvalili :
Staro 12-09-2019, 06:27   #99
drako
Veteran

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 855
Pohvaljen: 1,163
Nivo reputacije: 209
drako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputaciju

Ekstra vazno je da svako iznese svoje misljenje i to bas onako kako misli, kako bi potencijalni kupci ovog atomizera imali siri pogled na njegovu upotrebnu vrednost.
Iako ga prakticno neprekidno koristim od momenta nabavke, drago mi je da je misko napisao i negativnu kritiku ovog atomizera posto je jedna od stvari koja me do ludila dovode u ovom hobiju konstantno stvaranje hypa oko svakog parceta gvozdja koje kinezi, ili bilo ko drugi, sklepa.
Dakle, meni je ovaj atomizer perfektan, iako ga koristim sa 2 mm grejacem, otvorenim svim kanalima i na vrlo, za danasnje standarde, vrlo maloj snazi. To ne znaci da je i drugima perfektan i sasvim mi je razumljivo stajaliste kolege i cak ga i podrzavam u ostroj kritici jer cemo samo tako imati siru sliku o atomizeru.
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-09-2019, 07:25   #100
Revilo
Senior

Revilo's avatar

Registrovan: Sep 2017
Pohvala: 100
Pohvaljen: 195
Nivo reputacije: 46
Revilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosi

Juče mi se prvi put desilo da ovaj atty grgolji I to mojom greskom. Nisam dobro vatom pokrio rupe da dotok tečnosti.
Inače atty je kod mene od 25.08. svaki dan je u rotaciji.
Tih, lak za složiti, vazduha mekan i nema fals vazduha, meni nije za slatkaste duvane. Saljut od mene ima ocenu 0 na njemu , trešnje nema ni u tragovima za razliku od kaje lite 2019.
Th sa tečnoscu 70/30VPG 10mg nic na strani jačih
Sve u svemu samo solidan atomizer , Kayfun lite 2019 mi je više all-round atty
Revilo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-09-2019, 08:13   #101
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 28
E-cig: Aegis Solo + Expromizer 4
Pohvala: 1,051
Pohvaljen: 542
Nexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvalu

Meni ovaj atty radi savršeno, i sa 70/30 vpg tečnostima i sa 50/50. Jedino što top cap moram uvek da obrišem odozdo posle dosipanja tečnosti jer će da "izbalavi" iznad afc ringa kada se zavrne, potpritisak će da istera višak tečnosti izmedju top capa i tanka kada se zavrne.

E sada, hoće da grgolji kada se puni, a ne zatvori se liquid control kako treba. Takodje može da grgolji i da pušta tečnost ako se stvori jak potpritisak, vuče se sa minimalno otvorenim afc-om a ima manje vate.

Vata treba tesno da se postavi, dakle tesno kroz grejač i da pokrije rupe za dotok tečnost. Ima liquid control i sa redjim tečnostima ne bi nikada trebalo otvoriti više od najmanje i srednje rupe.

Moguće je da neko dobije loš primerak, ipak sve to sklapaju Kinezi. Treba proveriti oringove.. Jbg iskustva su različita, nekome zapadne loš komad.. Isto kao i sve što kupujemo..

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-09-2019, 08:39   #102
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Expromizer v4
Pohvala: 359
Pohvaljen: 370
Nivo reputacije: 74
Cookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosi

Na oba primerka mi se skuplja tečnost na drip tipu, na spoju između metalnog i plastičnog dela. To može biti uzrok zašto se “pije” tečnost. Mogli su malo bolje odraditi te navoje, da budu sitniji. Nije neki problem, samo ga treba tresnuti s vremena na vreme i obrisati.

Kod mene je definitivno na 1. mestu od kad sam ga uzeo, ali još uvek nemam cojones da prodam starog Bersa i KF lite 2019.
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-09-2019, 09:27   #103
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Citat:
Originalna poruka od drako Vidi poruku
Ekstra vazno je da svako iznese svoje misljenje i to bas onako kako misli, kako bi potencijalni kupci ovog atomizera imali siri pogled na njegovu upotrebnu vrednost.

Iako ga prakticno neprekidno koristim od momenta nabavke, drago mi je da je misko napisao i negativnu kritiku ovog atomizera posto je jedna od stvari koja me do ludila dovode u ovom hobiju konstantno stvaranje hypa oko svakog parceta gvozdja koje kinezi, ili bilo ko drugi, sklepa.

Dakle, meni je ovaj atomizer perfektan, iako ga koristim sa 2 mm grejacem, otvorenim svim kanalima i na vrlo, za danasnje standarde, vrlo maloj snazi. To ne znaci da je i drugima perfektan i sasvim mi je razumljivo stajaliste kolege i cak ga i podrzavam u ostroj kritici jer cemo samo tako imati siru sliku o atomizeru.
moje mišljenje je da je bezobrazno pričati toliko loše o bilo kom atomizeru jer ne možeš da napraviš setup a da ne piješ tečnost jer u tom slučaju atomizer nisi ni probao

ali preskočiću sve to bolje je

koristim v4 zajedno sa kayom lite i malim bersom v1 sipam iste tečnosti, iste žice, iste snage, negde bolje ovo negde ono, sva 3 atomizera imaju svoju priču ali s obzirom da su mi i na kaji i na bersu grejači bliži samim tim i drugačija para, onakva kakvu ja volim, sad sam u v4 stavila umesto 27g žicu 26g i dobila totalno drugu priču. kao i cookie uskoro ću imati 2 v4 ali mi se bers i kaja ne prodaju još uvek

Staro 12-09-2019, 10:11   #104
drako
Veteran

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 855
Pohvaljen: 1,163
Nivo reputacije: 209
drako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputaciju

Vidi CatVape, ja se apsolutno ne slazem sa miskovim misljenjem, ali branim njegovo pravo da misli drugacije i da to javno iznese.
Ja, recimo, ne smem ni da kazem sta tacno mislim ni o berserkeru ni o KFL 2019 jer bi me verovatno banovali sa foruma, ako ni zbog cega drugog a ono zbog prevelikog broja nepristojnih reci.
Tako da, za miska je ocena -5, za mene je expromizer moje licno sveto trojstvo: prime, galaxies, expromizer. I mislim da smo obojica u pravu.
I na kraju krajeva, neka bude da misko nije uspeo da nadje setup za expromizer... a ako tako iskusan vaper nije uspeo da to uradi, sta onda da ocekuje pocetnik?
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-09-2019, 10:23   #105
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

apsolutno se slažem oko toga da svako treba da ima i iznese svoje mišljenje ali ja ne smatram da je ovo mišljenje jer čovek nije probao atomizer bez ispijanja tečnosti pa je iz besa došao na forum da nam svima kaže kako taj naš atomizer nije uopšte atomizer

ajde sad ste svi zabrinuti oko početnika i da li će početnici da uzmu ovaj ili bilo koji drugi rta a kad početnici pitaju nešto nema 90% stalnih forumaša da odgovore.

veruj da će miškov bes da im pomogne da ne kupe nikad rta a to baš i nije za pohvalu

ja sam tvoje mišljenje o berserkeru čula milion puta s tom razlikom da je bers imao baš ozbiljne probleme i da si ti pario na njemu

to je to što se tiče te rasprave dalje neću ulaziti u u priču jer izgleda da sme samo da se nešto uzdiže do neba ili pljuje do zla boga da bi se smatralo za mišljenje

ja ću samo reći da se meni ovaj ati sviđa i da se još uvek igram s njim, sviđa mi se kako radi ali neću ni da ga uzdižem ni da pljujem ni ovaj bi bilo koji drugi

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:06 sati.