Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli
Zaboravljena šifra? Registracija

Elektronske cigarete - modeli Karakteristike, opisi i diskusije o modelima e-cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-09-2019, 22:33   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 600
Pohvaljen: 1,532
Nivo reputacije: 277
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Vandy vape BSKR S

Vandy vape bskrs kit colors:

- Pearl black
- Pearl white
- Coke red
- Sapphire blue

Specifications:

- Size: 96mm x 22mm
- Working voltage: 3.2 - 4.2V
- Working current: <8A
- Output voltage: 2.8 - 4V
- Coil resistance range: 0.6 - 3ohm
- Output modes: Bypass mode / constant voltage mode
- Battery capacity: 1100 mah
- Capacity: 2ml

In the box:

- Bskrs kit
- Spare parts bag
- Instruction manual
- 2 coils
- Warranty card
- Usb cable

Berserker S je starter kit koji dolazi od kompanije Vandy vape. Ovo je komplet koji je namenjen za pocetnika, ali naravno i napredniji korisnici mogu da koriste ovaj komplet. Dimenzije kompleta su 96mm x 22mm sto je veoma lepo, sam komplet je veoma mali i meni se to licno svidja, a verovatno ce se i drugima svideti. Ovo je uredjaj koji moze da radi u dva rezima rada, moze da radi u opadajucem rezimu rada i moze da radi u konstantnom rezimu rada sto je veoma lepo. Komplet dolazi u 4 razlicite boje i izbor je po meni vrlo lep, a ja sam dobio uredjaj u plavoj boji i mogu da kazem da izgleda prelepo.

Atomizer:

Atomizer iz ovog kompleta je 22mm u precniku. Od detalja na ovom atomizeru, na top capu imamo vec jako poznate gravure za berserker atomizer i ove gravure su tu kako bi olaksale hvat, takodje na tanku imamo dve gravure "BSKRS", a na prstenu za vazduh se takodje nalaze gravurice zbog lakseg hvata. Sa donje strane atomizera su standardne gravure i serijski broj.

Sa gornje strane atomizera se nalazi drip tip i ovo je vec vrlo poznat oblik drip tipa, po meni je drip tip veoma udoban za koriscenje. Ovaj drip tip nije promenljiv tako da ne mozete da koristite vase drip tipove ovde, ali kao sto sam rekao, mislim da ce vecini ovaj drip tip da odgovara.
Dakle drip tip i top cap su iz jednog dela, na top capu su gravure za laksi hvat i lakse otvaranje top capa. Mogu da kazem da su navoji prilicno dobri ovde uzimajuci u obzir da je ovo plastika i da se top cap lako skida i srafi. Kada skinete top cap mozete da vidite rupu gde se sipa tecnost, a preko rupe se nalazi deo koji cete bocicom da pogurate i napunite tank. Rupa je sasvim okej velicine i ja nisam imao nikakvih problema sa punjenjem atomizera, dakle tecnost se sipa veoma lako.

Tank na ovom atomizeru je napravljen od plastike i tank deluje kao da je napravljen od kvalitetne plastike. Kapacitet tanka je 2ml sto je sasvim okej ako uzmemo u obzir koliko je ceo ovaj komplet mali, svega 96mm. U pakovanju se ne dobija jos jedan rezervni tank sto ce biti mana. Takodje voleo bih da kazem da kada napunite tank nema nikakvog grgoljenja ni curenja sto je veoma lepo.

Navoji na bazi su dobri i nema problema prilikom promene grejaca. U pakovanju se dobijaju dva grejaca, za svaku pohvalu po meni. Oba grejaca koja se dobijaju u pakovanju su namenjeni za mtl parenje. Jedan grejac koji se dobija u pakovanju je kantal grejac i ovaj grejac ima otpor 1.5ohm i preporucena snaga za ovaj grejac je od 7-15w. Drugi grejac koji se dobija u pakovanju je M grejac i ovo je mesh grejac, otpor ovog grejaca je 0.7ohm i preporucena snaga je 5-25w. Zbog pocetnika bih napomenuo da kada prvi put koristite grejac veoma je bitno da sipate par kapi tecnosti u grejac, a tek onda mozete da montirate grejac, napunite tank i parite odmah, na taj nacin nece biti zagorelog ukusa.
Na bazi se nalazi prsten za podesavanje protoka vazduha i kao sto sam rekao tu su detalji koji olaksavaju hvat pa se vazduh prilicno lako podesava. Na prstenu za vazduh imamo sest rupica za vazduh i rupice su sledecih precnika:

- 1.8mm
- 1.8mm
- 1.4mm
- 1.1mm
- 0.8mm
- 0.8mm

Na ovom atomizeru mozete istovremeno da koristite vise rupica za vazduh, a mozete da koristite i po jednu rupicu za vazduh, a ako zelite da koristite samo jednu rupicu za vazduh mozete da koristite samo 0.8mm rupicu ili 1.8mm rupicu za vazduh, sve ostalo je dve rupice ili vise. Na prstenu za vazduh imamo stoper tako da se prsten nece vrteti beskonacno u krug.

Kako atomizer radi i moje misljenje:

Dakle ovo je mtl atomizer, odnosno atomizer koji se koristi za povlacenja u usta pa u pluca. Drip tip na ovom atomizeru je odlican i veoma udoban za koriscenje, mislim da ce mnogi da vole ovaj drip tip. Drip tip nije promenljiv i verujem da ce nekom ovo da bude zamerka ali verujem takodje da ce se mnogima ovaj drip tip svideti. Takodje ovo je atomizer od plasitke sto cini atomizer veoma laganim, ovo ce biti dobra strana nekome, dok ce drugima biti mana jer se mogu navoji lakse ostetiti. Tecnost se sipa veoma lako i brzo u tank, sa gorilla bocicom nema nikakvih problema i ono sto je jako bitno atomizer ne curi kada sipate tecnost u tank.
Uz atomizer stizu dva grejaca sto je veoma lepo, meni se licno mnogo svidja kako radi 1.5ohm grejac, koristio sam i nic salt tecnost i obicnu tecnost u ovom atomizeru i aroma je dobra, a throat hit je zadovoljavajuc, pogotovo sa nic salt tecnostima. Protok vazduha je veoma dobar, odlican za ljude koji zele pravo mtl koriscenje, a odlican je i za one koji zele veoma tesna povlacenja.

Mod:

Ovo je uredjaj koji je veoma mali i to sto je ovoliko mali ce mnogima odovarati, a ovaj uredjaj je 22mm u precniku. Od gravura, samo sa donje strane se nalaze informacije o dizajneru i proizvodjacu.
Sa gornje strane uredjaja se nalaze detalji i ovde se nalazi konekcija. Navoji ovde deluju okej, ja nisam imao nikakvih problema sa par atomizera koja sam nasrafio ovde. Ovde imamo pozlaceni pin koji je samopodesavajuc. Kao sto sam rekao uredjaj je 22mm u precniku tako da cete ovde moci da koristite atomizere do 22mm u precniku bez da atomizer strci sa strane.

Na uredjaju se nalazi usb ulaz koji cete koristiti da punite bateriju. Ovaj uredjaj ima ugradjenu bateriju od 1100mah, po meni je ovo odlican kapacitet jer je uredjaj veoma mali i mislim da ce mnogi da budu prezadovoljni kapacitetom baterije.
Takodje na ovom uredjaju imamo i prekidac, prekidac strci i prekidac ima fin klik, a oko prekidaca se nalazi led svetlo. Ovaj uredjaj moze da se ugasi i upali pritiskom pet puta na prekidac. Prekidac lepo radi i ja nisam imao nikakvih problema.
Led svetlo koje se nalazi oko prekidaca je tu kao indikator baterije, a takodje uz pomoc ovog led svetla mozete da vidite u kom ste rezimu rada.

Indikator baterije:

- Purple light: More than 70%
- Blue light: 30% - 70%
- Red light: Less than 30%

Dakle na ovom uredjaju imamo dva rezima rada, konstantan rezim rada i opadajuci rezim rada. Ovo se meni licno mnogo svidja, a mislim da ce i drugima zato sto postoji mogucnost da se izabere i svako ce izabrati ono sto njemu vise odgovara, ja licno volim konstantni rezim rada. U konstantnom rezimu rada uredjaj radi na 3.7V.
Da bi ste promenili rezim rada treba da ugasite uredjaj, a kada ugasite uredjaj treba da zadrzite prekidac 3 sekunde, nakon toga svetlo oko dugmeta ce zasvetleti u crvenoj boji ili plavoj boji. Kada je svetlo oko prekidaca u crvenoj boji to znaci da ste u opadajucem rezimu rada, a kada je svetlo oko prekidaca u plavoj boji to znaci da ste u konstantnom rezimu rada.

Device protections (kopirano sa sajta):

- Vaping timeout
- No-load prompt
- Short circuit protection
- Low power protection

Kako ovaj uredaj radi i moje misljenje:

Dakle ovaj mod je veoma malih dimenzija sto je po meni jedna od glavnih prednosti jer u kombinaciji sa atomizerom ovo je veoma zgodan mali uredjaj. Jos jedna prednost kod ovog moda je to sto je 22mm u precniku pa ce vam se lepo slagati i sa drugim atomizerima koji su 22mm u precniku.
Baterija koja se nalazi u ovom uredjaju ima kapacitet 1100mah sto je po meni vise nego dobro jer je uredjaj mali, ako koristite nic salt tecnosti u atomizeru baterija ce da vam izdrzi prilicno dugo, definitivno duze nego kod mnogih pod sistema. Svidja mi se sto se ovaj uredjaj moze koristiti u opadajucem rezimu rada ili u konstantnom rezimu rada. Ja ga koristim u konstantnom rezimu rada i uredjaj se ponasa veoma lepo u radu, a kao sto sam rekao u konstantnom rezimu rada uredjaj radi na 3.7V.
Prekidac radi sasvim korektno i ja nikakvih problema sa prekidacem nisam imao. Svidja mi se sto uredjaj ima led indikator baterije, a verujem da ce se i drugima svideti.
Sto se tice preporuke, ako ste pocetnik mogu da vam preporucim ovaj komplet jer sa ovim kompletom imate veoma malu e cigaretu koja radi vrlo lepo i ima dobru bateriju, a sa atomizerom imate pravo mtl povlacenje sto je mnogim pocetnicima bitno, a uz sve to uredjaj je veoma prost za koriscenje. Sto se tice naprednijih korisnika ukoliko vam treba mali i lagani uredjaj mozete ovaj da uzmete u obzir pogotovo ako se razmisljate izmedju pod sistema i ovakvog kompleta.

Mane:

- Drip tip nije promenljiv (verujem da ce mnogima odgovarati drip tip na ovom atomizeru)
- Nema rezervnog tanka u pakovanju

Dobre strane:

- Veoma udoban drip tip
- Lako se sipa tecnost u tank
- Dva grejaca u pakovanju
- Lako se podesava vazduh
- Odlican vazduh za mtl parenje
- Nema curenja
- Lako se menja grejac
- 2ml kapacitet tanka
- Dobra aroma i throat hit
- Komplet je veoma malih dimenzija
- Komplet je lagan
- Prekidac je dobar
- 1100mah baterija
- Opadajuci ili konstantni rezim rada
- Led indikator baterije
- Uredjaj radi lepo
- Odlican uredjaj za pocetnike
- Jednostavan za koriscenje
- Lep izbor boja

Kod:
http://www.vandyvape.com/kit/kit/Berserker-S-kit/
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-09-2019, 08:40   #2
gaucho
Iskusan član

Registrovan: Sep 2013
Godine: 32
Pohvala: 82
Pohvaljen: 68
Nivo reputacije: 38
gaucho je poznat svimagaucho je poznat svimagaucho je poznat svimagaucho je poznat svimagaucho je poznat svimagaucho je poznat svima
Uobičajeno Re: Vandy vape BSKR S

Deluje baš jeftino nekako, plus sva ta plastika. Mada, voleo bih probati mesh coil kako radi.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
gaucho nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 09:25 sati.