Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli
Zaboravljena šifra? Registracija

Elektronske cigarete - modeli Karakteristike, opisi i diskusije o modelima e-cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 22-10-2019, 20:03   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 600
Pohvaljen: 1,533
Nivo reputacije: 277
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Vaporesso podstick

Vaporesso podstick colors:

- Black
- Blue
- Gold
- Silver
- Splashed
- Phantom

Specification and features:

- Dimensions: 18 x 22 x 111mm
- Pod Capacity: 2ml
- Pods: 1.3ohm CCELL, 0.6ohm Meshed
- Battery: 900mAh built-in battery
- Battery Indicator: 20%-40%-60%-80%-100%
- Charging Current: 1A
- Material: PCTG, Aluminum

- Fitting sub-ohm and MTL vaping
- 5 Level LED Battery Indication
- Automatically recognizes coil to reduce dry hit
- 5 Times bigger contact area for faster heating and richer flavors
- PTF-on-top combined with a sliding top cap increases PodStick Child-safety even further

In the box:

- PodStick Kit
- Pods - CCELL 1.3ohm (Pre-installed), MESHED 0.6ohm (In box)
- E-juice Bottle
- USB Cable
- User Manual
- Warranty Card

Vaporesso podstick je uredjaj koji je namenjen za mtl parenje, a takodje i za dl parenje. Podstick stize u 6 razlicitih boja i izbor boja je sasvim okej. Pakovanje je vrlo lepo, u pakovanju se uz uredjaj dobijaju dva kertridza sto je za svaku pohvalu po meni, a takodje se u pakovanju dobija i bocica kojom cete da punite kertridz. Kvalitet uredjaja je sasvim okej, bez nekih mana koje bih mogao da izdvojim, sve deluje sasvim korektno uradjeno. Od detalja sa prednje strane se nalaze natpisi "PodStick" i "Vaporesso", a sa zadnje strane se nalazi logo. Uredjaj je malih dimenzija pa je prilicno zgodan za koriscenje i za nosenje u dzepu.

Da krenem od kertridza, dakle, na kertridzu se nalazi drip tip koji nije zamenljiv, ali drip tip je veoma udoban za koriscenje i meni licno se veoma svidja. Sa gornje strane kertridza mozete da vidite strelicu koja pokazuje gde treba da gurnete gornji deo kako bi ste dosipali tecnost. Dakle, ovde imamo sistem gde se gornji deo gurne, ali mogu da kazem da ovde ovaj sistem radi apsolutno odlicno i da radi mnogo bolje nego kod mnogih rta atomizera, tako da ne morate da brinete da ce se ovo pokvariti dok iskoristite grejac. Kada gurnete deo u stranu mozete da vidite rupu za sipanje tecnopsti, a ovde imamo press to fill sistem koji radi odlicno i bez greske. Sa bocicom iz pakovanja se tecnost sipa bez ikakvih problema, a mislim da cete moci da sipate ovde i sa gorilla bocicom bez problema, ali ja nisam probao.
Kapacitet kertridza je 2ml sto je odlican kapacitet ako koristite ovaj uredjaj sa 1.3ohm grejacem i nic salt tecnosti. Voleo bih da kazem da zbog toga sto je kertridz tamniji malo se teze vidi koliko tecnosti ima. Sa donje strane kertridza se nalazi konekcija i ovaj kertridz stoji veoma lepo u mestu i svakako nema sanse da ispadne.
U pakovanju se dobijaju dva kertridza sa razlicitim grejacima, jedan kertridz je sa grejacem za mtl i ovo je ccell grejac koji ima otpor 1.3ohm, a drugi kertridz koji stize u pakovanju je za restriktivna povlacenja direktno u pluca i ovo je mesh grejac sa otporom 0.6ohm. Po meni je veoma lepo sto su ubacili dva kertridza u pakovanju iako cu ja samo mtl da koristim.

Sa gornje strane uredjaja se naravno nalazi slot za kertridz i kao sto sam rekao kertridz stoji odlicno u mestu. Sa donje strane uredjaja se nalazi usb port koji cete koristiti da punite bateriju. Ovaj uredjaj ima ugradjenu bateriju i ova baterija ima kapacitet od 900mah sto je po meni odlican kapacitet za ovakav uredjaj.
Sa prednje strane uredjaja se nalazi prekidac, prekidac strci i prekidac je kliktav. Prekidac radi lepo i sa njim nisam imao nikakvih problema. Ispod prekidaca se nalazi 5 led dioda i ove diode su indikator baterije, tako da sto se tice indikatora baterije na ovom uredjaju mogu da kazem da je odlican i da se meni licno veoma svidja.
Dakle, svaki put kada pritisnete prekidac videcete stanje baterije i to:

Ako svetle 5: 100%
Ako svetle 4: 80%
Ako svetle 3: 60%
Ako svetle 2: 40%
Ako svetli 1: 20%

Uredjaj se pali pritiskom 5 puta na prekidac, a na isti nacin se uredjaj i gasi. Na ovom uredjaju mozete da izaberete rezim rada sto je vrlo lepo i mnogima ce ovo znaciti. Dakle kada je uredjaj upaljen potrebno je da brzo kliknete 3 puta na prekidac i svetlo oko prekidaca ce zatreperiti u boji koja oznacava rezim rada. Dakle ovde imamo:

Crvenu boju: Ccell coil 9w / mesh coil 17w
Plavu boju: Ccell coil 10.5w / mesh coil 20w
Zelenu boju: Ccell coil 12.5w / mesh coil 22w

Neke od zastita (kopirano sa sajta):

- Overtime protection
- Short circuit protection
- No load protection
- Low voltage protection
- Over charge protection

Kako ovaj uredjaj radi i moje misljenje:

Vaporesso podstick je jedan veoma mali i zgodan uredjaj za koriscenje koji mozete da korisite za mtl parenje ili za restriktivno dl parenje, a takodje ovaj uredjaj je jako prost za koriscenje sto ce znaciti mnogim pocetnicima. Pakovanje je i vise nego dobro jer se dobijaju dva kertridza i bocica koju cete koristiti da sipate tecnost. Kertridz se puni vrlo lako i niko nece imati problema sa bocicom iz pakovanja, a gornji deo koji se gura nije labav uopste sto je veliki plus. Sve u svemu po meni je punjenje jako prosto i vrlo lepo reseno. Kapacitet od 2ml je dovoljan, to jest odlican ukoliko koristite ovaj uredjaj za mtl parenje sa nic salt tecnostima kako ga ja koristim.
Baterija koja se nalazi u uredjaju ima kapacitet od 900mah sto je opet odlicno za mtl i nic salt tecnosti za sta mislim da ce i vecina ljudi na koristi ovaj uredjaj. Ovde postoji mogcnost da se promene rezimi rada sto je svakako veliki plus, a rezimi rada se lako podesavaju. Takodje na ovom uredjaju imamo odlican indikator baterije pa mozete jasno da vidite kad cete morati da punite bateriju.
Za sada sam probao kertridz u kom se nalazi Ccell grejac i kao sto sam rekao mislim da ce vecina koristiti ovaj grejac. Ovo kazem zbog pocetnika, kada prvi put sipate tecnost u kertridz potrebno je da sacekate par minuta kako ne bi bilo zagorelog ukusa. Sto se tice rada samih kertridza, probao sam dva kertridza do sada i sa jednim je trebalo malo vise da aroma dodje do punog izrazaja, ali aroma sa mojim tecnostima je sasvim zadovoljavajuca. Sto se tice protoka vazduha sto je po meni najbitnije za ovakav uredjaj mogu da kazem da je protok vazduha odlican, odnosno po meni pravi mtl vazduh pa ko voli takav vazduh ovo ce mu sigurno odgovarati.
Sve sto mogu da kazem je da podstick radi i vise nego korektno, ima odlicnu bateriju, mtl grejac ima odlican tesan protok vazduha i aroma je dobra sa tecnostima koje sam koristio pa ukoliko trazite ovakav uredjaj ovo nije los izbor.

Mane:

- Malo je teze videti koliko je tecnosti u kertridzu

Dobre strane:

- Dobar izbor boja
- Solidan kvalitet izrade
- Zgodan za koriscenje
- Prost za koriscenje
- 2ml kapacitet
- Nema curenja
- Dobra aroma
- Odlican mtl vazduh sa kertridzom za mtl
- Dva kertridza u pakovanju
- Bocica u pakovanju
- Lako se sipa tecnost
- Indikator baterije
- Rezimi rada
- 900mah baterija

Uredjaj se moze kupiti ovde:

Kod:
https://www.heavengifts.com/product/Vaporesso-PodStick-Pod-Kit.html
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:10 sati.