Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli
Zaboravljena šifra? Registracija

Elektronske cigarete - modeli Karakteristike, opisi i diskusije o modelima e-cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-12-2019, 00:07   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 600
Pohvaljen: 1,533
Nivo reputacije: 277
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Onevape mace 55

Mace 55 colors:

- Blue cf
- Blue peacock
- Bright silver
- Gunmetal cf
- Gunmetal scarlet
- Rainbow
- Silver cf

Specifications:

- Dimensions: 26 x 28 x 102mm
- Power Range: 3.3/3/2.7V 3 Levels
- Max Power: 55W
- Pod Capacity: 3.5ml
- Battery 1500 mAh ( Built-in )
- Material Aluminium Alloy + PCTG
- Fast Charge: USB Type-C, Support 5V1A fully charged within 1.5h
- Resistance: DM0.3ohm (Dual Mesh Coil), M0.6ohm (Single Mesh Coil)

In the box:

- Mace55 Device (1500mAh, 3 Levels Adjustable)
- Mace Pod (3.5ml, Empty)
- Mace DM0.3ohm (Dual Mesh Coil)
- Mace M0.6ohm (Single Mesh Coil)
- User Manual
- USB Cable
- Warranty Card

Mace 55 je pod mod namenjen za dl parenje. Uradjaj dolazi u sasvim solidnom pakovanju i odmah da kazem da je super sto se uz uredjaj dobijaju dva grejaca. Dimenzije uredjaja su 26mm x 28mm x 102mm sto su sasvim okej dimenzije po meni i uredjaj je vrlo zgodan za nosenje. Dizajn je sasvim okej po meni, uredjaj je veoma udoban za koriscenje i odlicno stoji u ruci. Kvalitet deluje sasvim solidno i nema nista na sta bih se pozalio oko kvaliteta.

Uredjaj stize sa jednim kertridzom, a ovo je kertridz gde mogu da se menjaju grejaci. Sa gornje strane imamo usnik, koji je okej za koriscenje, nikakve zamerke sto se mene tice. Kertridz se puni sa gornje strane, a da bi se kertridz napunio treba da se usnik izvuce napolje kao sto mozete da vidite na slici. Kada skinete usnik mozete da vidite dve rupe za sipanje tecnosti i rupe su okej, sa mojim bocicama nema nikakvih problema, ja koristim gorila bocice. U pricnipu, top fill je ovde sasvim okej i mozete vrlo brzo da napunite tank. Kapacitet kertridza je 3.5ml sto je u principu sasvim okej, mada uvek moze vise. Sa donje strane se nalaze magneti koji drze kertridz u mestu, a takodje sa donje strane se menja i grejac ovde. Sto se menjanja grejaca tice sve sto treba da uradite je da povucete grejac napolje, a kada ubacujete grejac samo treba da ga gurnete unutra i to je to. U pakovanju se dobijaju dva grejaca sto je za svaku pohvalu. Jedan od grejaca koji se dobija u pakovanju je single mesh coil i otpor ovog grejaca je 0.6ohm, a drugi grejac koji se doboja u pakovanju je dual mesh grejac i ovaj grejac ima 0.3ohm otpor. Bitno je napomenuti za pocetnike da kada prvi put koristite grejac, sipajte par kapi tecnosti u grejac, a onda ga ubacite u kertridz kako ne bi zagoreo.
Sto se ostalih grejaca tice, za ovaj uredjaj moze da se kupi i triple mesh grejac, a moze da se kupi i rba glava sto je zaista odlicno.

Sto se uredjaja tice, sa gornje strane se nalazi slot za kertridz i tu imamo magnete i konekciju. Kertriz kao sto sam rekao vrlo lepo stoji u mestu. Na gornjoj strani uredjaja imamo dva usecena dela gde mozete da vidite koliko je tecnosti preostalo u kertridzu sto je vrlo lepo. Takodje ovde mozete da vidite i slotove gde prolazi vazduh. Na uredjaju takodje mozete da vidite i prekidac, prekidac strci i kliktav je, a u radu nema nikakvih problema sa prekidacem.
Uvaj uredjaj ima ugradjenu bateriju i kapacitet baterije je 1500mah. Na uredjaju se nalazi usb type c port koji cete da koristite za punjenje ove baterije, a kada je uredjaj na punjacu mocicete da vidite stanje baterije zbog led svetla, a takodje cete znati kada je baterija puna, ali kad uredjaj nije na punjacu nemamo indikator baterije.
Oko prekidaca se nalazi led svetlo pomocu kog mozemo da vidimo u kom smo rezimu rada. Da bi se se promenio rezim rada potrebno je da kliknete 3 puta na prekidac. Od rezima rada na ovom uredjaju imamo:

- Crveni rezim rada 2.7V
- Plavi rezim rada 3V
- Zeleni rezim rada 3.3V

Triple mesh grejac radi na:
36w u crvenom rezimu rada
45w u plavom rezimu rada
55w u zelenom rezimu rada

Dual mesh coil radi na:
24w u crvenom rezimu rada
30w u plavom rezimu rada
36w u zelenom rezimu rada

Single mesh grejac
12w u crvenom rezimu rada
15w u plavom rezimu rada
18w u zelenom rezimu rada

Sto se tice zastita na ovom uredjaju:

- Short circuit protection
- Low power protection
- No load protection
- Overcharge protection
- 8s overtime protection

Kako uredjaj radi i moje misljenje:

Uredjaj dolazi u nekoliko boja pa je izbor po meni sasvim okej. Kvalitet uredjaja je na mestu i bez zamerki sa moje strane. Pakovanje je takodje sasvim okej jer se dobijaju dva grejaca sto nije slucaj sa nekim podovima. Uredjaj je sasvim okej dimenzija i bez problema staje u dzep. S obzirom na oblik uredjaja sasvim je okej za koriscenje, a prekidac radi bez ikakvih problema. Kapacitet od 3.5ml je sasvim okej, a punjenje odozgo je lepo reseno i kertridz moze da se napuni jako brzo. Ispod kertridza se skuplja kondenz pa bi bilo fino da se to cesce brise. Sto se tice menjanja grejaca to je sasvim okej reseno jer grejac zaista brzo mozete da zamenite. Uredjaj ima ugradjenu bateriju od 1500mah sto je u principu okej. Ono sto je takodje jako lepo ovde je to sto imamo 3 rezima rada. Ono sto mi se ne svidja je to sto indikator baterije radi samo dok je na punjacu. Za ovaj uredjaj postoji single mesh grejac, dual mesh grejac i triple mesh grejac, a odlicno je sto postoji i rba glava. Ja rba glavu nisam dobio ali verujem da ce mnogi voleti sto postoji rba glava za ovaj uredjaj. Ja sam dobio vise grejaca na probu i sto se tice arome, aroma je vrlo dobra sa svim grejacima, a sto se rada grejaca tice ovde postoji i mali problem koji necu svrstati u mane jer postoji veci izbor grejaca. Dual i triple mesh coil daju dosta dobru aromu, medjutim losije natapaju i nije pametno da vucete vise puta za redom sa njima, dok single mesh coil radi odlicno i bez ikakvih problema, a verujem da i rba glava radi vrlo lepo. Tako da ukoliko imate dual ili triple mesh coil gledajte da pravite pauze da grejac moze lepo da upije tecnost jer ako ne cekate zagorece vam grejac. Single mesh grejac ima podesavanje vazduha sto je sjajno, a takodje rba grejac ima podesavanje vazduha, veoma dobro po meni. U principu ovo je sasvim okej uredjaj ukoliko zelite neki dl uredjaj kao pomocni ili eventualno ako ste pocetnik, ali vrlo je bitno da napomenem da ako kupite ovaj uredjaj kupite single mesh coil i rba glavu jer sa single mesh grejacem uredjaj radi najbolje.

Mane:

- Indikator baterije radi samo dok je uredjaj na punjacu

Dobre strane:

- Dobar kvalitet izrade
- Dva grejaca u pakovanju
- Kvalitet izrade je dobar
- Dobar izbor boja
- Vidi se koliko tecnosti ima u kertridzu
- Lako punjenje odozgo
- Vrlo dobra aroma
- Podevanje vazduha na single mesh grejacu i rba grejacu
- Dostupn rba grejac
- Usb type c
- Tri rezima rada
- Zgodan uredjaj za koriscenje
- Prekidac radi lepo
- Lako menjanje grejaca

Kod:
https://www.heavengifts.com/product/OneVape-Mace-Kit.html

shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:03 sati.