Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli
Zaboravljena šifra? Registracija

Elektronske cigarete - modeli Karakteristike, opisi i diskusije o modelima e-cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-12-2019, 17:10   #61
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,920
Pohvaljen: 16,814
Nivo reputacije: 2742
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Renova zero pod sistem

Proizvođači ne računaju vodu. Njihov gotov VG je redak kao moj kada stavim vodu... Odatle sva zbunjivanja... Sad će i dragon da naleti da vam kaže da ne treba voda

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-12-2019, 17:11   #62
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 689
Pohvaljen: 915
Nivo reputacije: 163
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

ja vodu sipam u svoje tečnosti ali u gotovim nic salt kapiram da nema vode

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-12-2019, 17:12   #63
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 48
E-cig: vt75 nano+berserker V1
Pohvala: 659
Pohvaljen: 3,558
Nivo reputacije: 655
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

A zašto dodajete vodu....?

Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-12-2019, 17:13   #64
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

pa kako zbog čega, volimo da se hidriramo na vreme

Staro 18-12-2019, 17:21   #65
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Pardon, pogrešno sam se izrazio.
Preformulisaću pitanje.
@c-hell, gde to stavljaš vodu? Pored VG-a ili možda VG stavljaš u vodu, ili nešto sasvim treće? Zbog čega to radiš? Odgonetni nam pre nego se pojave zmajevi i počnu da bljuju vatru.

Staro 18-12-2019, 17:25   #66
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Zbog toga što sam uporedio nekoliko proizvođača gotovih tečnosti čije su 50/50 tečnosti mnogo ređe od mojih 50/50 bez vode a identične kao moje 50/50 sa 10% vode u vg delu ili ti 5% vode u celom miksu... Meni dovoljno jasno gde je zez

Staro 18-12-2019, 17:27   #67
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

@c-hell

Staro 27-12-2019, 21:26   #68
Jagodinac
Moderator

Jagodinac's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Eleaf iStick Pico 75W
Pohvala: 1,433
Pohvaljen: 748
Nivo reputacije: 154
Jagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvalu

Nisam odavno imao vremena da pišem. Nemam ni sada baš, ali ajde...

Prezadovoljan sam ovim podom. Naravno da mi nije za ceo dan, ali spašava stvar nevidjeno. Spasao me je na putu za Ameriku i nazad i to nebrojeno puta.
Naravno da koristim još 2 moda za ceo dan, zero mi dođe kao dopuna, ali baterija traje toliko da zaboravim kada sam punio poslednji put. Tečnost mi traje evo, 4 meseca 30 ml. Same podove sam menjao posle svakih 10 ml, ali to je zato što su drugačije tečnosti.

Ženi se takođe dopao pa mi ga je otela, tako da razmišljam da uzmem još jedan.

E, sad, nisam siguran koliko bi bio od pomoći pušačima koji bi da prestanu da puše prelaskom na vejp jer sam kevu više puta terao da proba Zero. Iako ima želju i koristi ego Aio D22 (u kombinaciji sa pljugama još uvek), Zero joj ne odgovara. Kaže da joj je prejaka tečnost (25 mg nikotinske soli), ali ona je meni znatno mekša nego free base na D22.

Trenutno bez super unicum naloga! Vratio sam se na svoj originalni nalog...
Jagodinac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-12-2019, 21:30   #69
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

uh eto koliko smo svi drugačiji, moja mama koristi d19 sa freebase tečnostima i probala je sve moje pod sisteme a imala sam ih dosta i samo joj se zero i innokin io sviđaju

tako da sam sad na popustima uzela kamaru podova i još jedan zero

inače, ja sve više koristim pod sisteme gde god da krenem (posebno zero i I.O) parim manje i uopšte nemam potrebu za modovima oni su mi više za po kući i slično

Staro 27-12-2019, 23:40   #70
Gaga Kanasta
Veteran

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,162
Pohvaljen: 590
Nivo reputacije: 121
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Zero bi bio vrhunski pod da su kanthal grijaci i da je malo manje vazduha.A i ovako je dobra i korisna spravica.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-12-2019, 11:15   #71
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 232
Pohvaljen: 766
Nivo reputacije: 159
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

mene je zero upropastio posle nekoliko meseci koriscenja, stavaljao ja 25 ili 35 mg tecnosti isto mu dodje, previse je mekan, znam da sam pricao da je sjajan i jeste ali nije za one sa slabim karakterom, to moze neko ko je odavno zaboravio na cigarete, mene je zero svaki put odusevljavao kako lepo radi i sve mi odgovara ali jednostavno previse je mekan da zadovolji na celodnevnoj bazi, dok me ne upuca neki mod i mtl, dtl nista od toga

svuda podji kuci dodji - mod + atomizer = prava stvar! ovo moze sto kaze jagodinac za ona mesta gde je zabranjeno i da izvuce stvar u nekim trenucima, ali all day vape - NO No!
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-12-2019, 15:38   #72
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

sve češće čujem za zero da bi bio bolji sa malo manje vazduha da se razumemo ja volim tesno povlačenje i zero je u tome šampion a nema šta nisam probala, tesnije može samo možda neki AIO pod koji ima afc

jedino mu je I.O prišao što se tiče toga zato su mi to dva omiljena poda

Staro 28-12-2019, 18:15   #73
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Vrtimo se u krug...

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=24356

OT

Zero sve manje koristim zbog velikog odstupanja kvaliteta izrade ketridža

Zahvalili :
Staro 13-03-2020, 19:14   #74
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Uzmem danas zero posle par meseci na polici i prekidač zeza. Mora jako da se vuče da bi se aktiviralo. Zovem @Bet i on mi provali sledeću foru. Da povučem "ko sivonja" bez ketridža. Posle sam i dunno u ove dve rupe ko sivonja i radi

Ako neko bude imao sličan problem nek se nađe ovaj post

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 09:38 sati.