Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision
Zaboravljena šifra? Registracija

NewGreatVision e-feel.net

NewGreatVision

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 29-05-2016, 13:02   #61
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 524
Pohvaljen: 994
Nivo reputacije: 248
Freshflash ima reputacijuFreshflash ima reputacijuFreshflash ima reputacijuFreshflash ima reputacijuFreshflash ima reputacijuFreshflash ima reputacijuFreshflash ima reputacijuFreshflash ima reputacijuFreshflash ima reputacijuFreshflash ima reputacijuFreshflash ima reputaciju
Uobičajeno Re: Pitanja, sugestije i predlozi...

Citat:
Originalna poruka od Mixer Vidi poruku
ne mogu da nadjem kako da ubacim sliku...
Или пробај ако користиш паметни телефон Tapatalk апликацију.

Vape trippin'
Freshflash nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-05-2016, 22:27   #62
ljubaVR
Senior

ljubaVR's avatar

Registrovan: Feb 2016
Pohvala: 317
Pohvaljen: 234
Nivo reputacije: 67
ljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosi

Imao sam potpuno isto iskustvo sa njima ali sam problem resio u toku dana jednim pozivom i mailom. Tako da se mogu sloziti da malo neprofesionalno rade on-line trgovinu ali su voljni i da izadju u susret i rese nastali problem.

Ja sam sve sto si napisao proso pre nekih dva meseca. Sustina je da mi je naplaceno vise tj. naplacena mi je puna cena koja stoji na sajtu 990din za „Special Taste“, a ne snizena cena od 693din. Pozivom mi je neka devojka u call centru objasnila da je snizena cena za prodavnice a da je on line vazeca puna cena sto nema nikakve logike!!??? E sad da li je devojka "neupucena" ili se radi po sistemu ako prodje prodje ne znam???

Posto sam video da prica nelogicnosti poslao sam im mail,objasnio problematiku i trazio da mi za vise naplacenih nekih 600din posalju jos jednu aromu. Prihvatili su reklamaciju i poslali mi jos jednu aromu.

Sto se "limenki" tice objasnili su mi da ne salju vise u limenkama jer su u dogovoru s dobavljacem spustili cenu „Special Taste“ serije i da ih zato prodaju bez limenki vec klasicno kao i ostale T-swapo arome.

Ocigledno da im se sajt neredovno azurira i to je krajnje neprofesionalno s njihove strane! Ono sto bih pohvalio je da je problem vrlo brzo resen.

Mislio sam da je moj slucaj bio jedan jedini pa nisam javno pravio frku oko toga. Posto vidim da ima jos ljudi kojima se desio isti slucaj misli da je vreme da se NGV pozabavi tom problematikom!

U prilogu on-line racun i racun koji sam dobio i platio. Jos jednom napominjem da su mi za vise naplaceni iznos sutradan poslali jos jednu aromu.

ljubaVR nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-05-2016, 00:19   #63
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,324
Pohvaljen: 1,629
Nivo reputacije: 308
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Ja sam jednom samo od njih porucio grejace i dobio sam mail da je paket poslat i porudzbina kompletirana a ja paket nikad nisam dobio, ali da se nadovezem na pricu, pa ja ne bih ni uzeo paket od kurira ako je vec cena vece od one koja pise u racunu koji se dobija kao potvrda na mail, pa neka zovu oni mene da me pitaju sto je paket vracen a ne ja njih da cimam...
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-05-2016, 10:01   #64
V011
Banned

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 0
Pohvaljen: 68
Nivo reputacije: 0
V011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svima

Meni je samo bitno da prodaju originale a na ostalo sam vec navikao kod nas u zemlji tako da nema nista novo. Nisam nikada kupovao kod njih ali nadam se da ce sada stici vise ti grejaci za Nautilus Mini BVC.

---------- Post dodan 30-05-2016 u 11:21 ----------

Evo vidite ja sam pitao lepo kao covek kada stizu grejaci i Nautilus Mini i tu nema odgovara, takodje i da li su narucili Aerotank V2.
U inostranstvu se polome da ti kazu... Americkim online prodavnicama kada posaljem pitanje dodje za 1h a koliki im je promet i sve stignu jer im je svaki kupac bitan.

Meni se to desavalo sto kaze covek iznad samo sa jednom drugom prodavnicom... Tecnosti da sam narucio prosla kupovina i meni nikada stigao paket.
Ali ja ih nisam zvao da ih podsetim. Oko 4000 din je bio racun. Ako njima ne treba 4000 din OK. Nije velika cifra neka ali malo po malo... ne mogu tako da tretiraju ljude, na njihovom sajtu i dalje stoji u mom profilu da su to oni meni prodali. Sada kada budu gledali da li im fali nesto ili ima viska neka prelistavaju porudzbine to im je najbolja kazna.
V011 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-05-2016, 10:22   #65
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 524
Pohvaljen: 994
Nivo reputacije: 248
Freshflash ima reputacijuFreshflash ima reputacijuFreshflash ima reputacijuFreshflash ima reputacijuFreshflash ima reputacijuFreshflash ima reputacijuFreshflash ima reputacijuFreshflash ima reputacijuFreshflash ima reputacijuFreshflash ima reputacijuFreshflash ima reputaciju

4000 није велика цифра?

Vape trippin'
Freshflash nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-05-2016, 10:36   #66
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 112
Pohvaljen: 396
Nivo reputacije: 103
NewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosi

Pozdrav svima,

najpre izvinjenje članovima koji su oštećeni i pohvale za one sa razumevanjem.

1. Što se tiče cena na sajtu i poslovnicama devojka nije znala lepo da objasni, cene koje su na sajtu su cene za online poručivanje i nemaju veze sa maloprodajnim objektima

2. Imamo malih problema sa ažuriranjem sajta tj čeka se nova verzija tako da molimo za malo strpljenja.

3. Istina je da su sada special taste arome bez limenki (ima još mala količina sa limenkama). Dobijali smo feedback kupaca da spustimo cenu special taste aroma, to smo uspeli tako što je proizvodjač spustio cenu bez limenki. U pravu je LjubaVR 100% i uspeli smo da rešimo problem.

4. Takodje se dešavaju i propusti da prodavac slučajno otkuca drugu cenu. Verujte da nije uopšte ako prodje prodje već svaku reklamaciju pokušavamo da rešimo. Dešavalo se i to što je dgb rekao da su slali mail da je roba poslata, a nije. I to smo ispravili tako da ukoliko nešto nema na stanju dobijete e-mail sa obaveštenjem ili poziv ukoliko želite da izmenite porudžbinu. Nadam se da će se posle nove verzije sajta sve rešiti.

Sve se može lako rešiti pozivom ili mailom kao što su članovi ovde napisali i ne može da Vam prodavac naplati više ukoliko piše druga cena. Ovo važi i za bilo šta, ukoliko udjete u prodavnicu i na artiklu je jedna cena, a na kasi vam naplate drugu (što se često dešava) dužni su da Vam naplate po ceni koja piše na polici. Mislim da sam se ovde sa jednim članom dopisivao isto oko neke reklamacije i gde smo spomenuli i da prodavac treba naučiti kako se posluje i kupac kako se kupuje.

Što se tiče problema koji je napisao član Mixer zamolio bih za broj porudžbenice da vidim gde je nastao problem, jer sada sam pregledao porudžbenice iz maja i ne mogu da nadjem nijednu na 2025din.

E-Feel
NewGreatVision nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-05-2016, 10:49   #67
V011
Banned

V011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svimaV011 je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od Freshflash Vidi poruku
4000 није велика цифра?

Vape trippin'
Pazi nije mala cifra, da se razumemo.
Ali ja narucujem obicno jednom mesecno pa onda gledam da ne platim postarinu.
Svakako je cifra za koju bi svaki prodavac trebao da bude usluzan.
Da se razumemo ovo nije zamerka za New Great Vision, to je druga prodavnica.
Od njih bih voleo da cujem

1. Da li dolazi Aerotank V2
2. Kada dolaze Nautilus Mini i grejaci za njega
Staro 30-05-2016, 10:56   #68
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

NewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosi

@v011 vama je odgovoreno i na sajtu, a evo i ovde. U suštini Vaš predhodni post nije ni bio pitanje.

1. Ne verujem da će stizati skorije, imamo u ponudi još par komada u maloprodajama pa ako želite možete naručiti u nekoj našoj maloprodaji ili preko maila.

2. Stiže aspire nadamo se sledeće nedelje.

E-Feel
Staro 30-05-2016, 11:05   #69
V011
Banned

Da li ste sigurni da ima Aerotank V2 u maloprodajama.
Kazu Nema zvao preko telefona. Proverite pa mi recite Aerotank V2?
Staro 30-05-2016, 11:12   #70
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

naravno da sam siguran

u maloprodaji u beogradu (NBG i Ušće) nema ali možete poručiti da Vam stigne.

edit: biće u maloprodaji sutra ili prekosutra

E-Feel
Staro 30-05-2016, 13:30   #71
ljubaVR
Senior

ljubaVR's avatar

Registrovan: Feb 2016
Pohvala: 317
Pohvaljen: 234
Nivo reputacije: 67
ljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosiljubaVR ima čime da se ponosi

@NGV Da ne budem pogresno shvacen. Ja sam taj mali "problem" imao kod porudzbine ali je to reseno istog dana, nisam trazio novac, trazio sam jos jednu aromu i vec sutradan je bila kod mene. Nisam pravio frku oko toga jer smo sve resili istog dana. Tako da sto se toga tice imate pohvalu.

Slike faktura sam postavio zato sto kolega koji je imao isti problem kaze da ne zna da postavi,

Shvatite sve ovo kao dobronamernu kritiku kako bi se poboljsala dalja saradnja vapera i NGV.

Malo cimanja za mene ali sve reseno vrlo brzo

Sto se mene tice T-Swapo arome jesu malo skuplje od konkurentskih ali ok su mi i porucivacu ponovo. "Special taste" malo slabije za moj ukus tako da mixam na 10%, cokolada ok ide na 2%, irish mi je izuzetna aroma i radim je na 5-7%

Veliki pozdrav
ljubaVR nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-05-2016, 15:48   #72
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

Naravno, svaki feedback nam je bitan i Vama hvala na saradnji.

Što se tiče problema člana @mixer i pošto nisam našao web porudžbenicu (zato i nije mogao da postavi sliku) nasao sam gde je bio problem. Porudžbina je bila telefonom u maloprodaji, maloprodaja je prosledila webu, web otkucao bez popusta jer nije imao originalnu porudžbenicu. I dalje naša greška ali bar smo iskorenili problem. Kako bi izbegli ove situacije najbolje je da poručite preko sajta, a ukoliko je potrebno mi ćemo Vas kontaktirati. Takodje sve Vaše primedbe, sugestije i reklamacije možete pisati i na office@e-feel.met ili support@e-feel.net

E-Feel
Staro 02-06-2016, 17:23   #73
V011
Banned

Naisao sam na jos ljudi koji su nabavljali Aspire proizvode za prodaju i da im je nekada trebalo 40-50 dana od narucivanja dok proizvodi stignu. I to u zemlje gde je transport mnogo brzi. Predpostavljam da je i to slucaj sa Newgreat Vision i narucenim Nautilus Mini.
Nema veze bolje je i cekati duze nego prodavati neoriginale.
Jedva cekam da stignu.
Ovaj Aerotank Mega daje tako dobar ukus za MTL, tako dobar Airflow i na najmanjem skoro i ziv hocu da se pojedem sto NIJE MANJIIIII... Jednostavno veliko mi je 22mm...
Ali tacno stoji na VTC Mini, ne viri ni mm ali kada bi bio V2... Joj...
Koristicu ga neko vreme dok imam grejace, dok ih ne potrosim a posle cu ga prodati nekome kome ne smeta 22mm ili ima neki mod nalik na Dicodes Extreme...
Sta bih dao da imam carobni stapic samo u manji da ga pretvorim isto ovako da znam da je sve original samo manja verzija...
Znao sam da ce mi biti veliki ali mi bilo zao da propustim nov tank koji kosta 35$.
Ovo mi je samo potvrda da nikako ne uzimam nikada veci Kayfun od 19mm niti bilo kakav Dicodes siri od 19mm.
Staro 02-06-2016, 20:46   #74
Draganchica
Senior

Draganchica's avatar

Registrovan: Feb 2015
Pohvala: 3,309
Pohvaljen: 925
Nivo reputacije: 156
Draganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvaluDraganchica je za svaku pohvalu

Joj... Blago si ga tebi!!!
Draganchica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-06-2016, 20:47   #75
nemirko
Veteran

nemirko's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 41
Pohvala: 1,065
Pohvaljen: 647
Nivo reputacije: 170
nemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalu

Eeee, a da je meni jedna carobna motka 😂

i can't keep calm i'm nemirko
nemirko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 06:35 sati.