Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision
Zaboravljena šifra? Registracija

NewGreatVision e-feel.net

NewGreatVision

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 28-09-2016, 14:59   #91
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 2,098
Pohvaljen: 828
Nivo reputacije: 217
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Pitanja, sugestije i predlozi...

[QUOTE=vidik;310569]Da li je neophodno prisustvo jednog procenta vode u mešavinama za el.cigarete.[/
tecnost za e cig mozes da kupis gotovu tj spremnu za upotrebu i onda ne dodajes nista
ili kad resis sam da napravis tecnost onda dodajes vodu ,...
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-09-2016, 15:17   #92
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 49
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 6,041
Pohvaljen: 7,543
Nivo reputacije: 1098
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

@vidik se registrovao na forum 2014 godine. 100tine tema, par hiljada postova o sastavu tečnosti i kupovnih i DIY... "Ja nisam odavleeee..."

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-09-2016, 15:42   #93
vidik
Nov član

Registrovan: Jun 2014
Pohvala: 1
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 22
vidik je na dobrom putu

Hvala kolegi "milanezu" na odgovoru, a takođe i Vapoholiku na nerazumevanju.
vidik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-09-2016, 15:45   #94
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

imam i ja pitanje ako oce neko da mi kaze
stavio sam titanijum glavu ,podesio rezim tc ti
i zakljucao otpor ,ono ,sacekao da se ohladi grejac pa sam zakljucao otpor
problem je u tome il mozda to nije problem mozda tako treba ne znam
znaci otpor je zakljucan ali prittiskom tastera za pustanje pare otpor se menja tj raste ,skace
Staro 29-09-2016, 14:23   #95
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 524
Pohvaljen: 994
Nivo reputacije: 248
Freshflash ima reputacijuFreshflash ima reputacijuFreshflash ima reputacijuFreshflash ima reputacijuFreshflash ima reputacijuFreshflash ima reputacijuFreshflash ima reputacijuFreshflash ima reputacijuFreshflash ima reputacijuFreshflash ima reputacijuFreshflash ima reputaciju

То је нормално.

Sent from my PSP5550DUO using Tapatalk
Freshflash nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-09-2016, 20:30   #96
drap
Veteran

drap's avatar

Registrovan: Jul 2015
E-cig: Lots of fucking leaking sh*t
Pohvala: 163
Pohvaljen: 420
Nivo reputacije: 113
drap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosidrap ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od vidik Vidi poruku
Da li je neophodno prisustvo jednog procenta vode u mešavinama za el.cigarete.
Da li neko primecuje da je u podforumu NewGreatVision prodavnice ???

Kolega @Vapoholic je pravilno odgovorio ako je ovo pitanje bilo generalno. Medjutim evo ja cu da ispadnem "magarac" pa cu da predpostavim da se pitanje odnosi na T-Svapo baze koje prodaje NewGreatVision.

A onda je odgovor - ne.

T-Svapo izricito tvrdi da baza Fifty/Fifty NE sadrzi vodu:

Citat:
Base Neutra Insapore Fifty/Fifty (metŕ Glicerina e metŕ Glicole Monopropilenico) con Nicotina.

Composizione: Glicole Monopropilenico USP, Glicerina PhEur, Nicotina USP/EP

Le basi Fifty/fifty sono piů dense perchč prive di acqua: per una fumata piů corposa e un vapore piů compatto.

Flacone da 100 ml. Tappo child proof e anti manomissione, contagocce, etichettatura conforme norme vigenti e foglio illustrativo allegato.

Prodotto Italiano

Per gli amanti dello svapo estremo, basi fumosissime prodotte senza acqua.

Producono un vapore piů denso e corposo.
...ko ne razume - Google Translate.

Usput, probao sam tu bazu, vidi se da je gusca od "normale", ali bilo je leto, visoke temperature, radila je odlicno na nekoliko atomizera. Pretpostavljam da bi zimi i na nekim atijima moglo da bude problema...

drap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-09-2016, 10:13   #97
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

nisam video koji je podorum
al sam bio raspolozen da odgovorim coveku
Staro 30-09-2016, 14:47   #98
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Pitanje je (mada bez upitnika ) formulisano uopsteno. I posle 2 godine na forumu kolega kaze "mesavine". Sta su to mesavine? Baze? Tecnosti?

Da je napisao kolega "Da li T Svapo baze imaju/ treba da imaju i koliko procenata vode?", ja bih ocutao.

U principu, predstavnik NewGreatVision = E-feel je trebalo da odgovori, bez obzira na moju jezicinu...

A vi sto kolege imate dobru volju, niste naravno magarci. Hteli ste da pomognete.

No, ja zaista na pitanja koja ne razumem ne mogu drugacije da odgovorim i druge ne ohrabrujem na odgovore na pitanja ovakvog tipa, bez uvoda parim to i to, na toj i toj opremi na taj i taj nacin. Pa onda pitanje.

@vidik, nemoj da se ljutis. Ja tebe ne razumem, mada smo isto godiste na forumu.Ja sam kreten sa napisanih skoro 4.000 postova a procitanih barem puta 50, dakle okvirmo oko 200.000 postova za dve godine i onda mi je palo napamet gde si ti bio ove dve godine i sta si pario...mislim, te "mesavine" i to... Dakle za moje "nerazumevanje" si potpuno u pravu, ako sam te uvredio izvini.

Staro 30-09-2016, 15:42   #99
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1,821
Pohvaljen: 2,254
Nivo reputacije: 321
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

Vapoholic vidim sta si napisao I mogu da ti kazem mozda se vidik registrovao odavno ali nije bio aktivan na forumu zbog jednog ili drugog razloga. . i nemoj da zaboravis nespavamo svi na ovom forumu jer imamo i druge stvari u zivotu da radimo. bez ljutnje ali sam morao ovo da napisem. pozdrav svima i parite bezbedno
dragon je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-09-2016, 15:49   #100
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Ja ne spavam na forumu, spavam na krevetu, 4-5 sati dnevno, imam 3je dece i vodim školu stranih jezika i opet stignem da smisleno odgovorim na smislena pitanja. Pogledaj par postova iznad.

Forum nije CALL CENTRE industrije električnih cigareta ili firma, ovo je zajednica kojoj svi treba da doprinesu koliko mogu.

Ko ne piše može barem da čita i na taj način uštedi vremena da se ne pišu iste stvari po hiljadu puta.
Jel tebi njegovo pitanje jasno i da li možeš smisleno da mu odgovoriš?
Ako možeš, slobodno izvoli!

Staro 19-12-2016, 12:34   #101
Di-Co
Aktivan član

Registrovan: Nov 2015
Pohvala: 177
Pohvaljen: 94
Nivo reputacije: 29
Di-Co je poznat svimaDi-Co je poznat svimaDi-Co je poznat svimaDi-Co je poznat svimaDi-Co je poznat svimaDi-Co je poznat svimaDi-Co je poznat svimaDi-Co je poznat svima

Pošto je tema o T-SVAPO aromama preusmerena ovde...

Probao sam 2 arome iz tzv. premijum serije:

STARMAN
Blaga aroma banane i dinje, pomalo kremasta, prijatna za ceo dan. Nije slatka. Miris iz bočice je kao prezrela banana, ali kad se smućka tečnost, nema nikakve oštrine.
Na 3% napravio prvu probu posle nekoliko dana i to je to. Sledeća proba posle 20-ak dana ostavila je identičan utisak. Posle mesec i kusur dana, deluje mi da se boja tečnosti malo promenila (potamnila). Možda mi se učinilo, ali kao da je ukus postao malo finiji. Sve u svemu, nije loša, može da prodje.

ALL YOU NEED IS LOVE
Vrlo neobična aroma crvenog voća. Ja stvarno ne razaznajem koja voćka dominira. Samo mi je, tako... voćkasta, a drugačija od svega što sam probao. Nije slatka, veoma je prijatna i blaga (niskokoncenrtovana). Smutio sam je na 3,5% i probao posle nekih nedelju dana. Delovalo mi je da sam omašio procenat, pa sam napravio novu turu od 7%. Kod sledeće probe nisam uočio nikakvu razliku izmedju ova dva doziranja, pa sam smućkao i 13%.
Nakon više od mesec dana, mogu slobodno da kažem da razlika izmedju ovih koncentracija nije upadljiva. Po mom mišljenju, gotovo i da je nema, ali dopuštam mogućnost da je drugi bolje osete. Sve što sam smućkao, razblažujem na 3-4%. Sasvim dovoljno.
Takodje, nisam primetio ni značajnu razliku u dužini sazrevanja. Jeste malo bolja posle dve nedelje, ali nestrpljivi mogu da je pare i nakon kraćeg steepinga, bez ozbiljnije razlike u ukusu.
Što se mene tiče, kupio bih je ponovo ako bi joj cena skliznula u rang drugih aroma na tržištu. Jeste lepa i prijatna, ali nije toliko bolja od konkurencije da bih je plaćao skuplje.
Di-Co nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-01-2017, 13:07   #102
radna skela
Veteran

radna skela's avatar

Registrovan: Jun 2016
E-cig: Istick 60 + kaya
Pohvala: 1,035
Pohvaljen: 807
Nivo reputacije: 182
radna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvalu

da li ove snizene cene pojedinih dekang tecnosti na sajtu vaze i u maloprodajnim objektima?
radna skela nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-01-2017, 14:56   #103
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 112
Pohvaljen: 396
Nivo reputacije: 103
NewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosi

Poštovani,

Važe i u našim maloprodajnim objektima.

E-Feel
NewGreatVision nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-05-2017, 19:35   #104
radna skela
Veteran

radna skela's avatar

Registrovan: Jun 2016
E-cig: Istick 60 + kaya
Pohvala: 1,035
Pohvaljen: 807
Nivo reputacije: 182
radna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvalu

hteo bih da pohvalim novu radnicu u e-feel-u u novom sadu, izuzetno je ljubazna i predusretljiva, ne mrzi je da potrazi, pogleda, pregleda.

Da bi zlo napredovalo, dobri ljudi trebaju samo – ne činiti ništa."
Edmund Burke
radna skela nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-06-2017, 12:37   #105
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 324
Pohvaljen: 251
Nivo reputacije: 87
Chelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosi

Molio bih nadležne ove firme da malo obrate pažnju na vaporever arome
Pre nekoliko dana sam posetio radnju na Nbg-u i kupio 3 arome
Sve su uredno fabrički zapakovane i kad sam jednu otvorio u njoj je bilo malo više od pola bočice
S obzirom na cenu ovih aroma mislim da to nije u redu,doduše ne vidi se količina arome dok se ne skine celofan
Možda je ovo jedna u hiljadu komada a možda još nekome zapadne polutka
Chelios nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:24 sati.