Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli
Zaboravljena šifra? Registracija

Elektronske cigarete - modeli Karakteristike, opisi i diskusije o modelima e-cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 26-07-2019, 19:08   #1
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 689
Pohvaljen: 915
Nivo reputacije: 163
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu
Uobičajeno Uwell Caliburn

Vreme je da i mač dobije temu

Specifikacije copy paste

Dimensions: 4-3/8" x 13/16" x 7/16" (Including Cartridge)

Magnetic Refillable Pod/Cartridge System

All-in-One Device

Built-in Battery Capacity: 520mAh

Maximum Wattage: 11W

E-Liquid Capacity: 2.0ml

Resistance: 1.4ohm

Pro-FOCS Flavor Testing Technology

Simple One Button Design

Automatic or Button Activated

Aluminum Alloy Construction

Lightweight and Slim Design

LED Indicator Light

Optimized for Nicotine Salt Based E-Liquid

Kanthal Parallel Coil Design

Includes (2)*Refillable Empty Pod Cartridge (Pre-installed)

Bottom Micro USB Charging Port

Short Circuit Protection

Low Power Alert

Kompaktni pod sistem idealan za nošenje bilo gde bilo kada, napunite ketridž tečnošću, sačekate 5 do 10min i spreman je za upotrebu. Sve više ljudi se okreće pod sistemima jer su laki za održavanje pa i iskusnijim pariocima treba neki pod sistem za svaki slučaj. Idealan za početnike, za nekog ko pokušava da ostavi cigarete a ne želi da se "bakće" sa atomizerima i modovima. Ljudi ili vole ili ne vole pod sisteme, ja ih lično obožavam (kad rade kako treba ) a ovaj radi fenomenalno!

Počeću od arome jer je to bila najveća fascinacija u mom slučaju jer sam ga prvenstveno uzela zbog estetike, volim ove olovka, polu olovka (ili šta god) dizajne. Ostalo sam očekivala da radi kako treba ali računala sam pod kao pod, biće za rezervu, frku, džep kad ne mogu da nosim mod i biće naravno za nikotinske soli.

Međutim, ispostavilo se da je aroma fantastična ne samo sa solima već i sa freebase tečnostima kućne radinosti. A za to su zaslužni paralelni grejači.

Dizajn klasičan, ništa vau, vrlo jednostavno i lepo.

Ima jedno dugme, 5 klika paljenje, 5 gašenje, mali indikator baterije i dugme ujedno služi i kao okidač ali lično ga ne koristim često jer autodraw radi savršeno.

Da ne bih dužila i davila okačiću uskoro fotografije ako bude uspešno presvlačenje grejača čekam da jedan od ketridža odapne ali evo par sličica i tema da nas c-hell ne pobije

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-07-2019, 20:23   #2
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 121
Pohvaljen: 484
Nivo reputacije: 108
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Uwell Caliburn

Svidja mi se spravica. Ja sam sa onim najmanjim podom (minifit) za sada zadovoljan ali i ova kako rece olovka mi bas fino deluje.
Jedno pitanje za one koji imaju ovaj mod i Smok Nord. Jasno mi je da je nord opusteni mtl, ali po pitanju arome, koji je bolji ?
nirvana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-07-2019, 20:48   #3
Bet
Video recenzent

Bet's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 33
Pohvala: 134
Pohvaljen: 8,890
Nivo reputacije: 1220
Bet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputaciju

@nirvana Trenutno nemam ni jedan, ali sam imao oba i odgovor je: Caliburn.
Minifit je za svoje dimenzije i cenu odličan pod, ali ako gledamo samo performanse - nije ni do kolena Caliburn-u.

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Bet nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-07-2019, 20:54   #4
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

@nirvana imala sam Nord ali sam ga koristila isključivo kao rdtl jer mi se mtl nije svideo na njemu. a što se tiče arome i performansi probam svašta od podova i za sada Caliburn broj jedan.

mali digresija nadam se da će Uwell sada kada su otkrili dobar grejač u podu da napravi jedan "komplikovaniji" sistem da ima recimo airflow kontrolu i 3 režima rada pa da počište sve od konkurencije

Zahvalili :
Staro 26-07-2019, 21:27   #5
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 121
Pohvaljen: 484
Nivo reputacije: 108
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

OK, hvala, pitao zato sto imam minifit i nord. Jos samo pitanje kakva je situacija sa rebuild ?
Minifit je izuzetno prost za menjane vate, pravljenja grejaca, itd, nord se takodje premotava, tj, menja vata, malo teze, ali OK.
nirvana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-07-2019, 21:38   #6
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

mislim da će moći, malo pipavo ali ništa strašno. dugo traju ketridži pa čekam da neki odapne i javljam šta sam uradila

Staro 27-07-2019, 02:28   #7
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,920
Pohvaljen: 16,814
Nivo reputacije: 2742
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Poklopci ketridža (usnici) u bojama

Kod:
https://www.fasttech.com/p/9701156?&m_override=1

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-07-2019, 12:00   #8
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

po ovim fotkama uspeli su da naprave boje da se ne slažu sa bojama samog poda haha bar tako izgleda čekam da neko kupi na ft i okači u komentarima pa možda i uzmem neki

Staro 28-07-2019, 13:12   #9
Pablito
Senior

Pablito's avatar

Registrovan: Jan 2018
E-cig: Istick pico 75w;smok 220
Pohvala: 605
Pohvaljen: 709
Nivo reputacije: 117
Pablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvalu

Kod mene automobili crni,zena crnka,naravno i Caliburn je..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Pablito nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-07-2019, 13:50   #10
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od CatVape Vidi poruku
po ovim fotkama uspeli su da naprave boje da se ne slažu sa bojama samog poda haha bar tako izgleda čekam da neko kupi na ft i okači u komentarima pa možda i uzmem neki

Dobrodošla u čari fasttecha. Eh, koliko sam stvari kupio samo da proverim kako izgledaju Ja imam predosećaj da se slažu više nego na slikama...

Staro 28-07-2019, 14:03   #11
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

videćemo jer imam crvenog caliburna i čekam da stigne onaj plavi/tirkizni pa bih volela da nađem takve boje mada i ovi providni su simpatični

Staro 29-07-2019, 09:39   #12
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Evo stigli još jeftiniji sa MALO boljim slikama

Zahvalili :
Staro 29-07-2019, 11:22   #13
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

mislim da ću da ih uzmem

Staro 30-07-2019, 05:36   #14
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,582
Pohvaljen: 2,430
Nivo reputacije: 424
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od CatVape Vidi poruku
mislim da ću da ih uzmem

I ja ...treba da razlikujem ketridze zbog raznih ukusa
Moderator poruka
Ne citiraj post neposredno iznad svog

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-07-2019, 09:07   #15
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,582
Pohvaljen: 2,430
Nivo reputacije: 424
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju
Uobičajeno Uwell Caliburn

Za pocetak sam 2 pink uzela.i cekam case ...za juul kaze seller da moze stati caliburn.

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:37 sati.