Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli
Zaboravljena šifra? Registracija

Elektronske cigarete - modeli Karakteristike, opisi i diskusije o modelima e-cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 08-12-2019, 11:12   #16
mmladen
Senior

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 67
Pohvaljen: 396
Nivo reputacije: 67
mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Voopoo Vinci

Da li se jos nekome desava da sa 70-30 tecnoscu sa 0,3 grejacem na 35W ima dry hit kad se duze povlaci....ako ne prvi onda drugi je prilicno suv a treci je dry?

Gledam na netu niko nema problem, a meni se ovo desava....menjao sam i grejac....

A narucio sam mechlyfe rba za njega....
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-12-2019, 14:55   #17
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 689
Pohvaljen: 915
Nivo reputacije: 163
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

desilo mi se sa jednim grejačem, bušni iglom rupe u vati i problem rešen @mmladen

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-12-2019, 15:43   #18
Čedomir
Senior

Čedomir's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 51
E-cig: SXmini ML DX75 Swag 2
Pohvala: 287
Pohvaljen: 536
Nivo reputacije: 100
Čedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvaluČedomir je za svaku pohvalu

Ja sam čak i razbušio rupe za tecnost al to sa iglom i laganim pomeranjem vate pomaže

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Čedomir nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-12-2019, 14:24   #19
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,920
Pohvaljen: 16,814
Nivo reputacije: 2742
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-12-2019, 16:06   #20
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,341
Pohvaljen: 1,048
Nivo reputacije: 235
Dj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputaciju

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-12-2019, 11:18   #21
mmladen
Senior

mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi

Video sam taj adapter ali nije mi jasno cemu sluzi?

Sad nasao...na njega nabacim neku drugi tank pa vinci koristim samo kao mod....

al to ce bezveze da izgleda...
Staro 10-12-2019, 11:36   #22
Gaga Kanasta
Veteran

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,162
Pohvaljen: 590
Nivo reputacije: 121
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Nabaviš 25mm kockasti atomizer i to je to Kitajci su operisani od estetike.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-12-2019, 12:32   #23
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Dj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputaciju

To je pravi mod POD mod

Tri vrste DIY grejača za sada:

Authentic Mechlyfe RBA
Kod:
https://www.3fvape.com/home/42276-authentic-mechlyfe-rba-section-rebuildable-coil-head-with-510-thread-for-voopoo-vinci-vinci-r-vinci-x-pod-system-silver.html
Voopoo PnP RBA

Kod:
https://www.3fvape.com/coil/42367-authentic-voopoo-replacement-pnp-rba-coil-head-diy-kit-for-voopoo-vinci-vinci-x-vinci-r-pod-system-vape-kit.html
Authentic Yachtvape RBA

Kod:
https://www.3fvape.com/coil/42313-authentic-yachtvape-replacement-rba-coil-head-for-voopoo-vinci-vinci-x-pod-system-kit-silver-stainless-steel.html

Citat:
Originalna poruka od Dj_ Vidi poruku
Authentic Vapeasy 510 Thread Adapter for Vinči
Kod:
https://www.3fvape.com/misc/42361-authentic-vapeasy-510-thread-adapter-for-voopoo-vinci-vinci-r-vinci-x-pod-system-vape-kit-black.html

Ps:
RBA glave imaju skriven 510 navoj za ' dry burn ', itd. Osim originala?

Staro 10-12-2019, 12:52   #24
mmladen
Senior

Ovaj Yachtvape RBA mi se cini da je gore mnogo uzak, kao da je pravljen za mtl....

Za original nema kako izgleda unutra....pa sam narucio Mechlyfe RBA....mada me brinu unutrasnji o-ringovi na vrhu....videcemo....
Zahvalili :
Staro 10-12-2019, 15:09   #25
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Čini mi se da je rupa za vazduh nešto manja kod Yachtvape. Ako ne, unutrašnji navoji verovatno služe nečemu (insert/reducir)
Gore jeste kao kod M2L grejača, valjda ima i konus neki..
Međutim kanali/rupe za dovod tečnosti govore za sebe:
↑(crvene gumice) Mechlyfe
↓(crne gumice) Yachtvape

Staro 10-12-2019, 15:26   #26
mmladen
Senior

al mene brine gornji o-ring koji je unutra...do grejaca....kod mechlyfe-a...da nece da izgori...
Staro 10-12-2019, 16:39   #27
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Neće(ne bi trebalo), jer metalni deo iz kartridža ulazi u grejač, to je kao izolacija.
Nisu izgorele silikonske gumice u Subtank/Toptank Mini RBA i sličnim glavama, gde je još bliže i kraći dimnjak.

Zahvalili :
Staro 10-12-2019, 17:27   #28
mmladen
Senior

nekako bi trebalo ove rba glave budu za DL...ne mogu da zamislim mtl sa "drip tip-om" kao na vinci-u

Pojavi se upravo prvi review...

Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=uWALQD7Vntg
Zahvalili :
Staro 10-12-2019, 18:12   #29
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Kako su počeli sa dodacima od drugih proizvođača, biće tu raznih kartridža; mogu da zamislim i standardan/promenljiv drip tip
Ili Vapeasy 510 konekcija, pa Vinči atomizer
Staro 19-12-2019, 12:17   #30
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Citat:
Originalna poruka od mmladen Vidi poruku
Za vinci pod...treba instalirati novi fw da bi mogao da ne bude pametan pa da sam predefinise snagu na kojoj radi....

Ja cekam rba (mechlyfe) al sam FW vec instalirao...sa 4 klika se menja sa coil na rba mod....
Postoji firmver apdejt za njega?
To onda menja sve

@mmladen, ostavi link, ili napiši molim te kako si uradio

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:49 sati.