Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 21-03-2020, 23:27   #1
Fika
Nov član

Registrovan: Mar 2017
E-cig: Umbrella Prestige Energy, 1100mAh, A2 atomizer
Pohvala: 30
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 12
Fika je na dobrom putu
Post Joyetech eGo AIO 1500mAh VS Vapefly Galaxies MTL 1400mAh

Zdravo,

Želeo bih da kupim jedan od ova dva modela:

• Joyetech eGo AIO 1500mAh
VS
  • Vapefly Galaxies MTL 1400mAh

Cene su im identične, i dvoumim se već duže vreme... pa ako možda ima neko ko ima iskustva sa oba modela - da mi pomogne da skratim muku

Pretpostavljam da su oba modela jednostavna za upotrebu i održavanje, ali video sam da uz Vapefly (Galaxies MTL 1400mAh) dolazi kesica sa zamenskim gumicama, dok Joyetech nema to... Pošto sam "novajlija", ne znam čemu služe te gumice (pretpostavljam da je objašnjeno u uputstvu), ali ono što me najviše brine je: šta kada "potrošim" (tj. kada stradaju) te gumice posle nekog vremena? (jer nisam uspeo da nađem nigde u ponudi te gumice... pa me brine da neću moći da ih nabavim).

Koliko vidim, Joyetech (eGo AIO 1500mAh) je dosta poznatiji (komercijalniji), što valjda može da bude prednost kada su u pitanju delovi (da ih je lakše nabaviti?)... ali, s druge strane, pretpostavljam da je Vapefly (Galaxies MTL 1400mAh) je nešto noviji model (što možda može da ima neke prednosti, npr. možda će baterija duže trajati?).
Fika nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-03-2020, 23:48   #2
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 29
E-cig: Armour Pro + Expromizer 4
Pohvala: 1,418
Pohvaljen: 669
Nivo reputacije: 122
Nexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Joyetech eGo AIO 1500mAh VS Vapefly Galaxies MTL 1400mAh

Joyetech Ego Aio, osrednje performanse, ako pukne staklo možeš da plačeš, grejači mogu da se kupe kod nas u prodavnicama.

Vapefly Galxies MTL starter kit - kolko sam uspeo da saznam do sada, dosta bolje performanse od Aio (bolja aroma, bolji grejači), skida se atomizer pa baterija može da se koristi i sa drugim atomizerima, ako pukne staklo može da se kupi zamensko preko interneta, grejači moraju da se kupuju preko interneta.

Ako neko ima bolja iskustva neka javi.
Generalno kvalitetnije deluje Galaxies, ali su grejači problem, dakle moraju da se poručuju online, a ne znam ni koja im je cena generalno. Ego Aio je mnogo stariji model, bar 3 godine, grejači traju nekad dosta, nekad kratko sve zavisi kakav ti zapadne, aroma za početnike može da prodje, ali ništa specijalno.

Možda još jedan solidan starter Kit - Joyetech Exceed d19. I on je dosta star ali bolji od Aio. Ima negde i kod nas da se nabave grejači koliko sam skapirao.

Što se gumica tiče, mogu one da traju dosta dugo. Ego Aio nema neke gumice, pa i nisu potrebne jer nema zamenjivo staklo. Njemu su boljke staklo ako pukne i ne može da se zameni i top cap kome umeju da stradaju navoji zbog child lock-a. Inače cena/kvalitet nije bio loš pre recimo 3 godine.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-03-2020, 23:57   #3
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 407
Pohvaljen: 493
Nivo reputacije: 104
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Vapefly kit je miljama ispred eGo AIO.Ako je izbor samo između ta dva modela i ako su ti grejači dostupni za kupovinu,onda moj ti je predlog Galaxies.Grejači od 0,6 ohm su isti kao kod Vapefly Nicolas atomizera.Na Galaxies bateriju možeš našrafiti bilo koji atomizer sa 510 konekcijom,dok AIO nema tu mogućnost.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-03-2020, 00:00   #4
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 29
E-cig: Armour Pro + Expromizer 4
Pohvala: 1,418
Pohvaljen: 669
Nivo reputacije: 122
Nexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvalu

Ako Vapefly Galaxies koristi iste grejače kao Nicolas, siguran sam da dobro radi. Samo eto grejači nisu dostupni kod nas, to je jedini problem po mom mišljenju.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-03-2020, 07:49   #5
mmladen
Senior

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 67
Pohvaljen: 396
Nivo reputacije: 67
mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi

Ima kod nas da se kupe grejaci za galaxies....i bez dileme, meni su galaxies (nicolas) 0,6 grejaci ubedljivo najbolji od svih mtl gotovih grejaca...bolji i od nautilus-a....a ne od joyetech-a

Mogao bi vapefly neku kintu da mi uplati, toliko ga hvalim i do sad sam kupio nekih 5 komada za prijatelje koji hoce da ostave cigare...ja imam jedan galaxies kit i tri nicolas tanka...kad god vidim da je jeftin nicolas ja kupim jedan...na nicolasa stavis bubble staklo (5ml) i ceo dan si miran...
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-03-2020, 07:57   #6
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,341
Pohvaljen: 1,048
Nivo reputacije: 235
Dj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputaciju

+1 za Vapefly
Joyetech Ego AIO je dosta stariji model, sa prilično lošim BF (Cubis) grejačima

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-03-2020, 10:02   #7
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,920
Pohvaljen: 16,814
Nivo reputacije: 2742
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Admin poruka

Tema prebačena iz elektronske cigarete modeli u iskustva saveti i pitanja.

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-03-2020, 10:22   #8
Fika
Nov član

Fika je na dobrom putu

That's it!
Biće Vapefly Galaxies
HVALA SVIMA! Skratili ste mi muke!
Staro 22-03-2020, 10:25   #9
mmladen
Senior

mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi

i na ljubicastoj boji da ga koristis...plavo je jako i na granici rada grejaca a zeleno ce ti odmah ubiti grejac
Zahvalili :
Staro 22-03-2020, 16:14   #10
KARELIAS
Aktivan član

Registrovan: Dec 2019
Pohvala: 16
Pohvaljen: 36
Nivo reputacije: 6
KARELIAS je na dobrom putuKARELIAS je na dobrom putuKARELIAS je na dobrom putuKARELIAS je na dobrom putu

Da dodam samo za grejace .... mozes i grejace i od nikolas -a da koristis ali od 0.6 a ne od 1.8 ohm . Meni se svidja atomizer i koristim ga na tarot baby modu na tc rezimu gde sam dobio bas hladnu paru . No ne moras ici toliko daleko svakako je tri koplja iznad aio (govorim iz licnog iskustva jer sam koristio oba )
KARELIAS nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-03-2020, 16:28   #11
mmladen
Senior

kad se kupi kit...dobijas jedan mesh 0,5 i jedan obican 0,6 grejac (nicolasov)
Staro 23-03-2020, 15:38   #12
Fika
Nov član

Fika je na dobrom putu

E, cvrc!
Ništa od kupovine, nemaju više na stanju.

I ko zna kada će nabaviti zbog ovog haosa, zatvaranja granica...
A mislim da poručivanje iz inostranstva trenutno nije opcija (takođe zbog haosa, zatvaranja granica... ).

U svakom slučaju - moraće "malo" da pričeka (valjda neće puno da se otegne, nadam se da će se situacija normalizovati za mesec-dva, tj. da će krenuti da uvoze... ).
Staro 24-03-2020, 08:05   #13
misty93
Nov član

misty93's avatar

Registrovan: Mar 2020
E-cig: iStick Rim C,Inno Zlide
Pohvala: 1
Pohvaljen: 2
Nivo reputacije: 1
misty93 je na dobrom putu

Uzmi neku 22 bateriju, navrni vapefly nicolasa i bogdatevidi
misty93 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-03-2020, 11:10   #14
mmladen
Senior

Evo kako izgleda kombinacija...sa Ali-a nicolas tank 14$, bubble staklo (mora 3 komada a kosta 4$) i mod ijoy katana sa v-rla 10$

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 09:53 sati.