Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 23-05-2014, 17:38   #1
milankomsa
Senior

milankomsa's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 31
Pohvala: 163
Pohvaljen: 110
Nivo reputacije: 54
milankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosi
Uobičajeno uspavana baterija

devojku pocela da zeza baterija, tj. prestala da radi, odnese je u radnju , kazu uspavala joj se baterija , zavrsili za par minuta i radi. iako sam joj rekao da je ne prazni uvek do kraja, opet je izgleda ista situacija, ako neko moze da mi kaze kako da je probudim sam e da kanger evod usb 650 baterija je u pitanju...

born to fish
milankomsa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-05-2014, 19:52   #2
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 41
Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 1,181
Nivo reputacije: 304
5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju
Uobičajeno Re: uspavana baterija

ja moje uvek praznim do kraja i nisam ni jednom imao takav problem...

JaZoja
5thREON nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-05-2014, 20:15   #3
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 593
Pohvaljen: 995
Nivo reputacije: 165
Totally Red ima reputacijuTotally Red ima reputacijuTotally Red ima reputacijuTotally Red ima reputacijuTotally Red ima reputacijuTotally Red ima reputacijuTotally Red ima reputacijuTotally Red ima reputacijuTotally Red ima reputacijuTotally Red ima reputacijuTotally Red ima reputaciju

Priključi se na eGo punjač dok ne zablinka dioda na tasteru, dešavalo mi se nekoliko puta i to isključivo sa USB baterijama koje nisu Joy.
Totally Red nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-05-2014, 22:02   #4
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,770
Pohvaljen: 1,035
Nivo reputacije: 182
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

Da potvrdim ,kanger passtrough baterija se budi tako što se ušrafi na običan ego punjač,to se dešava kada se baterija isprazni do kraja i krene dugmence da blinka a ti pokušavaš da pritiskaš taster da dobiješ "dim".
Staviš je na punjenje na USB kabal ona se uredno puni ali neće da se upali sa pet klikova dok se ne probudi uzpomoć običnog ego punjača.
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-05-2014, 22:24   #5
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 593
Pohvaljen: 995
Nivo reputacije: 165
Totally Red ima reputacijuTotally Red ima reputacijuTotally Red ima reputacijuTotally Red ima reputacijuTotally Red ima reputacijuTotally Red ima reputacijuTotally Red ima reputacijuTotally Red ima reputacijuTotally Red ima reputacijuTotally Red ima reputacijuTotally Red ima reputaciju

Tako je ali se to desi isključivo i samo kada se baterija isprazni do kraja. Nije to samo kod Kangera, ja sam do oktobra prošle godine imao u ponudi eCig pass baterije od 900 i 1000mAh i imao sam takvih problema sa klijentima koji ne pune bat svaki dan ili je isisaju do kraja jednostavno zaborave da je dopunjuju. Onda sam skroz prestao da ih uvozim i prodajem, jer nije problem kada mi je kupac tu u kraju, uvek ću je resetovati - pobuditi, šta raditi sa kupcem koji je sa strane ?
Totally Red nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-05-2014, 22:28   #6
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Dakle, ipak je Joye najbolji? Novi momenti
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-05-2014, 22:52   #7
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,770
Pohvaljen: 1,035
Nivo reputacije: 182
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

Desila mi se identična stvar ali samo jednom sa Joyetech usb passtrough 650 nije moja ....od drugara,trebalo mi je malo vremena dok nisam provalio o čemu se radi to je bila malo starija serija passtrough baterija dali to ima veze neznam...isto blokada puni na USB ok ali nema leba da je upalim dok je nisam ušrafio.
Pošto sam glavni e-cig master na poslu...to ide dotle da mi donose grejače da se zanimam jel ih mrzi da čiste....naravno o.....vam takve kombinacije jer me entuzijazam oko čišćenja i objašnjavanja više odavno nedrži svima kažem ako nećeš da čistiš e-cig idi lepo i kupi paklu Mališe tako ti je lakše....od tada nedolaze više

Kupiti jedan ego punjač da stoji u rezervi i problem rešen oko uspavane baterije,to bar nije neki trošak.
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-05-2014, 23:31   #8
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,535
Pohvaljen: 2,162
Nivo reputacije: 420
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Shaka Zuluf Vidi poruku
Dakle, ipak je Joye najbolji? Novi momenti
Citat:
Originalna poruka od uketic-paric Vidi poruku
Desila mi se identična stvar sa Joyetech usb passtrough 650
Utata
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-05-2014, 23:34   #9
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Nisi skapirao, duža je to priča
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:26 sati.