Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > Šaljivi tekstovi i slike
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-01-2018, 12:55   #1156
st.gandra
Iskusan član

Registrovan: Oct 2016
Godine: 40
E-cig: iPV5 Taifun GT3
Pohvala: 256
Pohvaljen: 112
Nivo reputacije: 23
st.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Vicevi

Tri bracna para proslavljaju svoje godisnjice braka u jednom hotelu. Poslije vecere svaki par ode u svoju sobu. Ujutro, na dorucku nasli se muskarci, i to jedan sa sljivom ispod oka, drugi sa slomljenom rukom, a treci sa slomljene obje noge. Pitaju prvog sto mu se desilo, a on im kaze: -"Ne pitajte! Usli mi u sobu, krenuli da se kresemo, zavrsimo, i ja iz navike iz dzepa izvadim 100 eura i pruzim zeni. Ona se toliko naljutila da je dohvatila pepeljaru i ravno u oko!" Drugi ce: -"Ma slicna stvar. Dosli u sobu, obavili posao, ja iz navike izvadim 100 eura kad ona meni vraca 50. Zamahnem rukom da ju udarim, a ona se sagne i ja zveknem ravno u zid!" Treci prica: -"Ja sam jos gore prosao. Dodjemo mi u sobu, krenemo da se kresemo, kad u sred radnje neko pokuca. Moja zena se uplasi i iz navike vikne: "Jao, muz!", a ja budala ravno kroz prozor

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
st.gandra nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-01-2018, 13:54   #1157
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 44
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 2,567
Pohvaljen: 1,750
Nivo reputacije: 331
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-01-2018, 20:48   #1158
Djindjilindji
Veteran

Djindjilindji's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 43
Pohvala: 632
Pohvaljen: 671
Nivo reputacije: 140
Djindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvalu

Mlada Leskovcanka napunila 18 godine i na rodjendan majka gusavetuje:
- Ćero , od s'g ću te puštam d iskačaš sama u grad, al' mora da vodiš red koje će rabotiš.
Kad nađeš momče, kao prvo, mora da bidne štedljiv, kao drugo mora da bidne glup, i kao treće mora da bidne nevin.

Otidne devojče , nema gu tri dana, opšte se nepojavljuje, te ti gu četvrti dan, vesela, sva podripkujrpa poče da se 'fali na majku:
- Mamo našla sam onakvo momče ko što si me ti naučila. Otido u jedan kafić, priđe mi jedan dasa, uvati me za ruku, pa pravac hotel. Mestom da uzme dvokrevetnu sobu, on uze jednokrevetnu, znaći štedljiv je. Jastuk mi neje turio pod glavu nego pod guzicu, znači glup je.
Leeleeee majkee, a kad ga izvadiiii, on nov, još u celofan, neraspakovan!
Djindjilindji nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-01-2018, 23:22   #1159
Jagodinac
Senior

Jagodinac's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Eleaf iStick Pico 75W
Pohvala: 410
Pohvaljen: 171
Nivo reputacije: 49
Jagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosi

Nađe raspuštenica frajera, dogovore viđanje kod nje na gajbi, ona sva nervozna, ko na iglama i ode kod komšinice Ganke da joj pogleda u kafu i kaže čemu da se nada. Ganka pogleda i kaže:
- O, biće seksa!
- Stvarno? A šta vidiš? Šta vidiš?
- Pa vidim jedno veliko Č!
- Č?????? Šta, bre, to znači?
- Če te .ebe!

Jagodinac je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-01-2018, 10:52   #1160
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 44
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 179
Pohvaljen: 1,023
Nivo reputacije: 232
BobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputaciju

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ палца

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-02-2018, 21:30   #1161
milanez
Senior

milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 39
Pohvala: 801
Pohvaljen: 166
Nivo reputacije: 56
milanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosi

srecu se dva narkomana
ono...sta ima
evo nista vratio se sa parastosa
ooo matori ,grcka ,ludilo ovo ono
axaxaxxaxa
milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-02-2018, 20:03   #1162
Vedran
Nov član

Registrovan: Feb 2018
Pohvala: 12
Pohvaljen: 2
Nivo reputacije: 1
Vedran je na dobrom putu

Bila jednom jedna baba
I umrla je
Vedran nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-02-2018, 20:10   #1163
milanez
Senior

milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 39
Pohvala: 801
Pohvaljen: 166
Nivo reputacije: 56
milanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosimilanez ima čime da se ponosi

kaze crnogorac zeni - nacrtaj mi sahovsku tablu na ledjima
ona nacrta
e ,sad me pocesi na g4
milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-02-2018, 22:52   #1164
st.gandra
Iskusan član

Registrovan: Oct 2016
Godine: 40
E-cig: iPV5 Taifun GT3
Pohvala: 256
Pohvaljen: 112
Nivo reputacije: 23
st.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosist.gandra ima čime da se ponosi

Улази Вучић у кафану
Прилази му конобар:
-Сто за једнога?
-Ма то је извучено из контекста...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
st.gandra nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-02-2018, 09:59   #1165
Jagodinac
Senior

Jagodinac's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Eleaf iStick Pico 75W
Pohvala: 410
Pohvaljen: 171
Nivo reputacije: 49
Jagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosiJagodinac ima čime da se ponosi

Jagodinac je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > Šaljivi tekstovi i slike

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je On

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:29 sati.