Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 14-08-2016, 17:37   #781
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Registrovan: Mar 2015
Pohvala: 370
Pohvaljen: 1,647
Nivo reputacije: 229
Goran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputaciju
Uobičajeno Re: Pomoc za pocetnike (sta kupiti itd.)

Aj, pa da pariš sa veseljem... A koji je okus tog "ulja" (tekućina ili tečnost za električne cigarete se kaže, riječ "ulje" podsjeća na podmazivanje strojeva)... Nije valjda samo jedna aroma čitava litra?? Preporuka je da se vrti više raznih tekućina da ne bi došlo do prezasićenja...
Ih, kad kreneš čitat i kad svatiš, raspomamit ćeš se i odma ćeš tražit nešto bolje od tog tvog T2...
Koliko ih je ovdi samo reklo pa poreklo da im ne triba ništa više od onoga šta trenutno imaju...

Eleaf iStick Pico + Merlin RTA, iStick 40W TC + Kangertech Protank ll, iStick 30W + Kayfun Lite Pawns
Goran_M. nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-08-2016, 18:22   #782
cilemartinovic
Aktivan član

Registrovan: Aug 2016
Pohvala: 147
Pohvaljen: 18
Nivo reputacije: 17
cilemartinovic je na dobrom putucilemartinovic je na dobrom putu

FlavourArt 7leaves,ry4 2posto i nikotin 12mg pise na etiketi.ja zadovoljan i ne verujem da cu da bacam pare da kupim druge,kao i 420 dinara da dam za malu bocu tog ulja iz radnje.
Sam zadovoljan jer kupio sve sta mi treba i imam 2 baterije i 2 kleromizera sa 20 grejaca,a i ako se pokvari kupim opet isto jer sam zadovoljan,i eto sad zahvaljujuci tebi i motam iz prve,i sa sobom ponesem kad sam van kuce samo grejac za rezervu.i samo da naucim da pravim ove tecnosti i ulja i ja sam najsrecniji.
Hvala @goran jos jednom sto si mi izasao u susret,i jako tesko nesto ovde pohvatati kad se o tome vise ne diskutuje.
cilemartinovic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-08-2016, 18:29   #783
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,147
Pohvaljen: 855
Nivo reputacije: 164
BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od cilemartinovic Vidi poruku
FlavourArt 7leaves,ry4 2posto i nikotin 12mg pise na etiketi.ja zadovoljan i ne verujem da cu da bacam pare da kupim druge,kao i 420 dinara da dam za malu bocu tog ulja iz radnje.
Hoćeš, hoćeš.....
BrankoBL nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-08-2016, 18:44   #784
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Goran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputaciju

Dobro si opskrbljen za početak... Aj u 20 eura da će svanut dan kad ćeš se zaželit nove i puno jače opreme, to ti se samo čini da neće...
I ne tribaš mi toliko zahvaljivat u svakom postu, prosto mi dođe neugodno... Ovaj forum i postoji da se pomogne.

Eleaf iStick Pico + Merlin RTA, iStick 40W TC + Kangertech Protank ll, iStick 30W + Kayfun Lite Pawns
Zahvalili :
Staro 14-08-2016, 18:55   #785
cilemartinovic
Aktivan član

Ne bih menjao nista jer sam prezadovoljan sa ovim zaista.
Za cigare sam potrosio po paklu 2eura,i sad kad vidim koje to olaksanje kad ne placam nista,a tek kad vidim te kupovne tecnosti kolko kostaju i kad pretvorim ovo moje kilo nemogu da verujem koja je to cifra i usteda.dok god sam zadovoljan ne bi menjao ove za druge.a volim kao hobi da citam i proucim ovu materiju iako nista mi nije jasno i nerazumem ama bas nista?
Pa se divim ovom vasem znanju i umecu,a tek kad vidim ovolike cigarete glava me zaboli..
Staro 14-08-2016, 19:09   #786
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Veća ecigareta (MOD + atomizer) = bolja kvaliteta = daleeeko veće zadovoljstvo = hobi sakupljanja svega što ti se svidi od opreme... Hobiji tako i počinju, prvo čitanjem pa teoretskim razumijevanjem i na kraju praktičnim znanjem upotpunjenim raznoraznom gomilom što potrebne što nepotrebne opreme... Stvar je karaktera, ako podlegneš raznim svjetlećim sjajnim napravama (ko indijanci nekad na ogledalca i razne drangulije) podlegao si, a ako ostaneš umjeren u svemu tome svaka čast...
Koncentriraj se za sad na to kako se prave vlastite tekućine... ima pun forum tema o tome.

Zahvalili :
Staro 14-08-2016, 19:23   #787
cilemartinovic
Aktivan član

E za ovo sto si rekao 100 puta hvala goran.Ali ja sam zadovoljan i prija mi,i ne razumem sta je vece zadovoljstvo od ovoga sto imam.volim da citam i srecan sam iz zbog ustede i kad znam da od nove godine paklica poskupljuje na 450din,i tesko da ce svako to zadovoljstvo priustiti jer ljudi rade gotovo celi dan za tu paklicu cigareta,a plata oko 20iljada mesecno.A to sam uzeo kao motivaciju i da ne idem pogresnim putem..
Zahvalili :
Staro 14-08-2016, 21:18   #788
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 46
E-cig: istick30....
Pohvala: 3,062
Pohvaljen: 2,899
Nivo reputacije: 530
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

@cile, ako gledaš samo finansijsku stranu, u početku je očigledna, ali kako vreme prolazi, sigurno i neminovno če doći do zasićenja receptora jednom ili dvema aeomama, pa ćeš hteo ne hteo morati da promeniš drugim dvema aromama što je trošak. Onda ćeš kupiti novi mod, atomizer, to su još dva teoška.... Ali ćeš opet biti u plusu, tako da uživaj. Još ako cigarete stvarno poskupe na tih 450din, eto nama na forumu još pola Srbije da uživa u pari i ozdravi od cigareta.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-08-2016, 21:24   #789
cilemartinovic
Aktivan član

Jos jedno pitanje ako moze.
Primetio sam citajuci da vi koristite vatu umesto fitilja.
E sad kako da ja smotam zicu preko vate? ako napravim fitilj od vate oko cega cu da motam zicu?a hteo bih isti takav grejac kao sto sam napravio oko fitilja.
I da li moze da napravim fitilj od stapica za usi?posto nemam taj muji iz japana,a nebi od zene vatu da koristim iskreno..
Da li daje vata bolju aromu i po cemu je bolja od fitilja?
Staro 14-08-2016, 21:35   #790
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

Pohvala: 1,821
Pohvaljen: 917
Nivo reputacije: 254
NemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvalu

stani....zaustavi se malo....citaj, citaj i samo citaj i ostani na tom fitilju za sad....ne koristi ni zeninu , ni sa stapica niti bilo koju vatu...neke vate mogu da se koriste, neke ne bi trebalo, vatu koju mi koristimo je cist pamuk, to je taj muji i jos neke....za sada ostani na tome sto imas i pocni da citas forum ....

evo ti link pa pocni polako:

http://www.e-cigserbia.com/showthrea...ght=fiber+vata

NemaN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-08-2016, 21:39   #791
cilemartinovic
Aktivan član

@zajcik hvala za savet i iskustvo.
Ali iskreno nebi da trosim pare jer od ovo sto imam nema mi bolje,topla para,3dana traje bocica,baterija drzi celi dan,jos kad izracunam razliku litar tecnosti u odnosu na kupovne dodjem do 400eura razlike,a sta sam ja platio?samo par iljada za sve.Zasto bi menjao i trazio bolje kad u ovome uzivam bez ikakve glavobolje.a uz pomoc vas cak i sve ucio.a i te tecnosti se lako prave,i po ovim nasim prodavnicama sve pise sta dodati i kako..Pa ne vidim razlog da platim ni dinara kad u ovo uzivam zaista..

@nemanja14 odma citam..
Problem nastaje jer neznam sta ukucati u pretragu,pa ne izadje od tema to sto zelim..hvala za link
Staro 14-08-2016, 21:49   #792
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

Pohvala: 1,821
Pohvaljen: 917
Nivo reputacije: 254
NemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvalu

Javljaj sta te interesuje, svako ce ti pomoci da pronadjes temu, ako ne mozes sam....

NemaN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-08-2016, 14:11   #793
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,498
Pohvaljen: 2,528
Nivo reputacije: 444
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Ostavite coveka da uziva ne mracite ga sa modovima

Drug, uzivaj sa tim sve dok si zadovoljan...i sto manje istrazuj... samo ako bas zapne onda zaviri u modove

Sent from my P8l

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-08-2016, 14:43   #794
cilemartinovic
Aktivan član

Pozdrav shomy 😊.... tu sam.Sve protice po planu i nedam se ja.
Opet nasao sa nekih tema goranov post gde covek kaze da za klireve da treba motati oko cackalice zicu 6krugova,zatim ubaciti vatu i gotovo.Polako sad ucim i vec znam sta je driper,klir,atomizer.Ali bez zezanja stvarno sam zadovoljan i ne bi da trosim pare kad mi se ovo svidja.Cemu to,,Ocu jos bolje od ovog sto mi se svidja"?
Staro 15-08-2016, 15:24   #795
tomican
Iskusan član

Registrovan: Feb 2015
Pohvala: 35
Pohvaljen: 40
Nivo reputacije: 31
tomican je na dobrom pututomican je na dobrom pututomican je na dobrom pututomican je na dobrom pututomican je na dobrom putu

@cilemartinovic, ne citaj dalje. Ako pocnes, pozeleces novi mod, novi klir i kada to "pokrenes" ljudi u Boru pomislice da basen poceo da radi, toliko dima ima skoro ko onaj stari "cira".
Zadovoljstvo, vrh.
pozz
tomican nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Tagovi
kupovina, pocetnici, saveti

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 06:10 sati.