Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Alati za teme Način prikaza
Staro 03-08-2014, 01:49   #11
Nigga
Iskusan član

Nigga's avatar

Registrovan: May 2014
Pohvala: 50
Pohvaljen: 38
Nivo reputacije: 30
Nigga je na dobrom putuNigga je na dobrom putuNigga je na dobrom putuNigga je na dobrom putuNigga je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Hangsen tecnosti

Citat:
Originalna poruka od maestro Vidi poruku
Hmm, meni ry4 uopste nije bio mnogo sladak, mada ja sam kupio ovde tecnost, ne u Poljskoj. Kod nas definitivno nema 20% arome jer sam mesao sa nekim drugim tecnostima i pojedine arome bez problema poklope hangsen aromu. Ja bih rekao da su nase na oko 5%, bar se meni tako cini po ukusu.
Ja sam probao da mesam RY4 sa drugim tecnostima ne bi li ga potrosio, i ne vredi. U sta god da sam ga dodao, makar i minimalno, preovladjuje kinesko otuzno slatki smek.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Nigga nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Tagovi
hangsen

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:46 sati.