Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 09-05-2016, 10:24   #166
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 2,054
Pohvaljen: 4,810
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju
Uobičajeno Re: Mix'n'match eliquids baze

Pa imaju samo online sajt, mogu da prodaju sta god zele...

Verovatno i nemaju kancelariju, jos su u Grckoj, koga boli uvo sto mali Mujo vodi online biznis...

Sta sve ne sme, pa se opet radi
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-05-2016, 10:31   #167
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 48
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 6,039
Pohvaljen: 7,542
Nivo reputacije: 1097
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Ne znam, velika je firma i razrađen im je posao: ne verujen da bi namerno fulali % nikotina.
Od jutros malo jači TH, ali jutro je, jutro je... kad te nema bolje da se nisam ni probudila, nema mesta na jastuku koje nisam ljubila...

@ Attila isti dan, ista miligramaža, videćemo kad proba on svoju 8icu šta će da kaže.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-05-2016, 10:49   #168
pupufna
Senior

pupufna's avatar

Registrovan: Nov 2014
Pohvala: 998
Pohvaljen: 466
Nivo reputacije: 104
pupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosi

za 1+ god koliko koristim njihovu bazu, jedina razlika sto se tice jacine th je izmedju sveze baze I tecnosti koja mi odstoji 2+ mes, sto je I normalno...

Vazno da se mi druzimo
pupufna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-05-2016, 12:41   #169
2iggy
Senior

2iggy's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Akumulator od Fergusona, direktno na plus i minus
Pohvala: 1,485
Pohvaljen: 696
Nivo reputacije: 139
2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu2iggy je za svaku pohvalu

Interesantno ali sam i ja nesto slicno primetio, prvo mislio da sam pogresno razbio stotku, a onda sam sve to pripisao svojim plucima od celika RL 12mg na subtanku mi razbije pluca nenormalno, a 12mg 50-50 sto muckam sa M&M bazom, djene djene... Istina je negde tamo....

2iggy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-05-2016, 13:13   #170
Don Stefanello
Senior

Registrovan: Mar 2016
Pohvala: 320
Pohvaljen: 547
Nivo reputacije: 108
Don Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvaluDon Stefanello je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Vapoholic Vidi poruku
Ali rok uporebe mi cudan. Komentari?
Poslao sam im mail za ovo bas jer je i mene interesovalo. Decembar 2020 je rok definitivno
Don Stefanello nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-05-2016, 15:01   #171
Attila
Moderator

Attila's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 40
E-cig: Provari P3
Pohvala: 5,091
Pohvaljen: 2,356
Nivo reputacije: 381
Attila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputaciju

Pojedi dotle jedan ajskrim videces kako ti se TH vraca

Tapatalkkal küldve az én SM-N9005 eszközömről

What it takes, who I am, where I've been belong
You can't be something you're not
Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Known from the dawn of time
Attila nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-05-2016, 15:17   #172
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 45
E-cig: istick30....
Pohvala: 3,062
Pohvaljen: 2,896
Nivo reputacije: 527
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

I moja danas pristigla baza je sa istom oznakom trajanja. Sutra cu morati da probam, sad ste me uplasili da mozda nije slabija nego sto pise na etiketi.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-05-2016, 15:27   #173
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Ako razblazujes sa PG i VG sacekaj minimum 72 sata da se nikotin sjedini sa bazom. Ja sam sacekao 10 dana.
Gotovo da sam siguran da ovo što treba da bude 8mg - nije.

Staro 09-05-2016, 15:48   #174
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 45
E-cig: istick30....
Pohvala: 3,062
Pohvaljen: 2,896
Nivo reputacije: 527
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Ajde sacekacu. Mene 6-ica koju sam dobio od brata iz Austrije prosto razbila. Ne znam sa kojom je bazom, ali nisam ih mogao pariti,prosto su me pekla pluca od jacine. Sve sam ih razbio na 3 i tada su bile bar 5x jace od mojih trojki koje sam imao. Potvrdjeno da nije pogresno mixano. Sve su bile na 6mg/ml.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-05-2016, 17:22   #175
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,314
Pohvaljen: 2,006
Nivo reputacije: 480
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

To neshto nije u redu ,ja shesticu samo na genezisu osecam!!
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-05-2016, 17:34   #176
BoT_SD
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 440
Pohvaljen: 1,182
Nivo reputacije: 225
BoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputacijuBoT_SD ima reputaciju

Sa jedne strane teško mi je da poverujem da nešto muljaju sa procentom nikotina, pa bar je to jeftino, ne vidim da bi tu imali neku veliku ekonomsku ćar. Sa druge strane, a mislio sam da je trip, aroma FA Hazelnut koju presipaju učinila mi se blaža od iste arome nabavljene kod generalnih. Ono što je sigurno, rekao bih da su malo aljkavi, primetio sam da 100 ml kod njih nije isto što i 100 ml kod npr. Totally Red-a, nedostaje 1-2 ml, ali nisam hteo da cepidlačim obzirom na povoljnu cenu.
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-05-2016, 19:16   #177
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Uobičajeno

Ima li iko nikotin tester? Ja bih poslao 10ml na analizu.

Mislim, poparice se i ovo ali zanima me jačina.

VG je prethodno razblazen sa AD 10%.

Staro 09-05-2016, 20:03   #178
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,652
Pohvaljen: 16,606
Nivo reputacije: 2701
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Treba ti barem 100 ml, dobra veza ili dosta para i dobićeš papir sa koga niko u ovoj zemlji ne može da ti kaže kolika je jačina baze

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-05-2016, 20:08   #179
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Zar nije Bole imao neki tester?

Staro 28-05-2016, 00:10   #180
kjosmofon
Iskusan član

kjosmofon's avatar

Pohvala: 170
Pohvaljen: 80
Nivo reputacije: 40
kjosmofon je poznat svimakjosmofon je poznat svimakjosmofon je poznat svimakjosmofon je poznat svimakjosmofon je poznat svimakjosmofon je poznat svimakjosmofon je poznat svima

pre neki dan sam dobio ove baze 100mg nic, u vg, sve super i miris i ukus samo boja nije bila zuta ves pink dok su u originalna pakovanja, kad sam sipao u pipetu boja skoro bezbojna kao da nema nic, izgleda da su skoro spremane pa nema oksidacija , inace th normalan na bazu od 6mg isti kao i nic sa ecigexpres
kjosmofon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:48 sati.