Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 19-09-2014, 20:40   #151
admiral
Senior

admiral's avatar

Registrovan: May 2014
Pohvala: 276
Pohvaljen: 167
Nivo reputacije: 60
admiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosiadmiral ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Hangsen tecnosti

Hvala, seniore ljudva
admiral nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-09-2014, 16:53   #152
doktorbole
Veteran

doktorbole's avatar

Pohvala: 679
Pohvaljen: 316
Nivo reputacije: 147
doktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosi

Neko me je pitao možda pre mesec dana za Hangsen tečnosti sa ukusom kole.Upravo trošim Hangsen Blue cola(pepsi-kola) i mogu da kažem da je sasvim ok,solidna tečnost,ukus je dobro pogođen i ne oseća se nikakva hemija.
doktorbole nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-09-2014, 21:49   #153
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,598
Pohvaljen: 3,358
Nivo reputacije: 433
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Od Hangsena su meni za tu kategoriju "e-juices vulgaris" još dobre:
-Winston Churchill
-Gold&Silver
-USA mix
-555 Highway
-Tab. Bled
-Iced USA Mix
-Deluxe Tobacco
u 50 ml flašicama povoljno na banggood-dot-com

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-09-2014, 14:22   #154
doktorbole
Veteran

doktorbole's avatar

doktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosi

Pozitivna ocena za Hangsen Strawberry,fina aroma bez veštačkih primesa,srednje jak ukus koji nije previše napadan,za mene sasvim ok.
Staro 17-10-2014, 18:30   #155
doktorbole
Veteran

doktorbole's avatar

Probao i Hangsen Vanilla,sasvim solidno,osim ukusa vanile čini mi se da se u pozadini oseća i blagi ukus karamele.
Staro 22-01-2015, 21:16   #156
simke1312
Aktivan član

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 11
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 20
simke1312 je na dobrom putu

Da li je neko probao Hangsen Choco Banana i Australian chocolate?
simke1312 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-01-2015, 00:23   #157
milankomsa
Senior

milankomsa's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 31
Pohvala: 163
Pohvaljen: 110
Nivo reputacije: 53
milankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosi

coko banana odlicna , ukus bas kao sto ime kaze, australijska cokolada ne lici bas na cokoladu, nije losa, ali vise neki serbet

born to fish
milankomsa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-01-2015, 00:57   #158
johntravolta
Senior

johntravolta's avatar

Registrovan: Jan 2013
E-cig: Siren 2,Berseker,Merlin
Pohvala: 552
Pohvaljen: 175
Nivo reputacije: 66
johntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosijohntravolta ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Hangsen tečnosti

Lepa aromica, kao sto kaze @milankomsa oseca se ukus oba i cokolade i banane

I didn't quit, I upgraded
johntravolta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-01-2015, 01:27   #159
simke1312
Aktivan član

Poručila sam coko bananu, aust. cokoladu, red colu, Impulse i Delight....pa će biti degustacije
Staro 23-01-2015, 03:12   #160
doktorbole
Veteran

doktorbole's avatar

Što se tiče Impuls-a i Delight-a utisci su mi baš sveži jer sam ih koristio zadnjih dana.Delight me dosta podseća na RL Bright tobacco,lagana,prijatna aroma za ceo dan.
Kod Impuls-a mi se nije dopao miris koji ostaje,zaudara na prljave čarape.Do sada sam probao barem 50-60 tečnosti i samo dve su imale neprijatan miris,Impulse i RL Turkish tobacco(a inače ukus mi se jako dopao).Baš me zanima da li će i tebi Impulse tako mirisati.
Staro 23-01-2015, 10:41   #161
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,616
Pohvaljen: 6,175
Nivo reputacije: 998
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Impulse peri noge

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-01-2015, 10:51   #162
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,655
Pohvaljen: 16,607
Nivo reputacije: 2701
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

HS Premium Storm. Kralj prljavih nogu...

@frakcija u unutrašnjem krugu

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-01-2015, 12:19   #163
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,770
Pohvaljen: 1,035
Nivo reputacije: 181
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

Verovali ili ne iman drugara koji samo to purnja njemu je vrh a meni se stomak prevece samo kad probam....zena i deca ga se odrekli preko novina

@Gandzha mafija
frakcija Resh mangula VapeOnly

Somebody Put Something In My Drink
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-01-2015, 12:27   #164
doktorbole
Veteran

doktorbole's avatar

I kod Storm-a se oseća taj neprijatni miris ali manje u odnosu na Impulse rekao bih jer ga delom pokriva miris kikirikija.Utisci su mi sveži jer još imam Storm u jednom od klirova a Impulse sam juče potrošio.
Staro 23-01-2015, 14:14   #165
simke1312
Aktivan član

Ni RL French Pipe nije daleko
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Tagovi
hangsen

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:40 sati.