Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 01-03-2014, 15:27   #76
lemmy
Veteran

lemmy's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: Sta se nadje pri ruci
Pohvala: 2,612
Pohvaljen: 610
Nivo reputacije: 159
lemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Hangsen tečnosti

RL Cuban- u niko nije slican

lemmy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-03-2014, 22:52   #77
SarmaKing
Aktivan član

SarmaKing's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 6
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 24
SarmaKing je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Hangsen tecnosti

Kupio sam danas 4 Hangsen tecnosti... Isprobao ih u Medisani, tamo bile fenomenalne, a kad sam dosao kuci padam u nesvest od sve 4...
Imaju potpuno isti miris kao kineski parfem i ne mogu uopste da se pare.

Sva su u originalnim pakovanjima (stampa preko hologramske folije), a ukusi koje sam uzeo su: RY5, Strawberry, DE Tobacco 2 komada...
Jagoda se malo razlikuje, ali je takodje uzasna aroma. Jel moguce da neko moze da pari ovo?
Kapiram da su ukusi razliciti, ali ovo je cist parfem i udara u glavu kao nenormalno. Obrisem klir, sve rastavim, obrisem i wick, a taj miris ne izbija.

SarmaKing nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-03-2014, 23:07   #78
maestro
Veteran

maestro's avatar

Pohvala: 345
Pohvaljen: 857
Nivo reputacije: 220
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Ja sam imao slican problem sa dekangom. Jedan dan se davim koliko je dobro, drugi dan ne mogu ni da pomirisem. Hangsen mi je bio ok, mada moras malo duze da paris jednu tecnost, da se priviknes na arome, makar 5ml da isparis pa tek onda da sipas drugu. Imaju neki smek u pocetku koji se posle izgubi. Meni je taj smek dosta izrazen kad posle Halo ili FA tecnosti sipam hangsen u klir.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-03-2014, 23:28   #79
SarmaKing
Aktivan član

SarmaKing's avatar

Pohvala: 6
Pohvaljen: 5
SarmaKing je na dobrom putu

Moguce, danas prvi put parim Hangsen
Malo sam prehladjen i koristim kapi za nos pa kapiram da ima i toga. Videcemo

SarmaKing nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-03-2014, 00:40   #80
darko180
Aktivan član

darko180's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 60
Pohvaljen: 20
Nivo reputacije: 26
darko180 je na dobrom putudarko180 je na dobrom putudarko180 je na dobrom putu

Jednu stvar nikako da provalim kod hangsen tecnosti i njihove premium linije. Naime na njihovom oficijalnom sajtu u premium seriju spadaju: Delight, storm, impuls, menthol sensation, gold i silver tabacco, a kod mnogih prodavaca se pominju RY5 i RY6 umesto Gold i Silver Tabacco. Sad me zanima da li je u pitanju ista tecnost samo novijeg datuma i sa promenjenim imenom ili je neshto drugo u pitanju. Takodje RY5 i RY6 su prodavani sa 18mg nikotina , a pomenuti Silver i Gold se prodaju sa 16mg.

Inace pre nekoliko dana probao :
Gold tabaco 16mg - prvi utisak je bio kao da sam stavio list duvana u usta, isuvishe duvanska i jaka, posle se navikao pa nisam ni osecao ...
Silver 11mg - pomalo blaga i sladunjava, nesto nisam osetio duvan vec samo neku karamelu, ali generalno nije losha, moze ceo dan da se pari ko voli takve arome.
darko180 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-03-2014, 15:11   #81
Kastortroy
Aktivan član

Kastortroy's avatar

Pohvala: 3
Pohvaljen: 4
Kastortroy je na dobrom putu

Kupio bih pakovanje od 100 ml,pa me zanima da li je neko koristio da li se isplati ova kombinacija jer ja parim na 24mg nikotina oko 4 ml dnevno a ova pakovanja od 100 ml su na 18 ml jacine.
Zanima me i koja je najostrija od ponudjenih ja volim ono dobar th i na duvanskoj aromi.
Molim za POMOC!!! Nisam dosad koristio hangsen tecnosti.
Kod:
http://www.topecigarete.rs/product-category/tecnosti/?filter_zapremina=231
Kastortroy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-03-2014, 23:36   #82
Boka
Aktivan član

Godine: 48
Pohvala: 82
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 23
Boka je na dobrom putu

Posto mi se bas dopala tecnost FA Desert jacine 18mg koju sad ne mogu nikako da nadjem da kupim u mom malom mestu, naletim na Hangsen Desert takodje jacine 18,i rekoh da probam.
U poredjenju sa FA Desert, kod Hangsena se oseca vise arome na pravi duvan , Fa je malo sladunjaviji , Hangsen ima za nijansu manje pare, ali nema grebanja grla i slicno, sto je meni bitnije od kolicine pare. Po meni je slicnost ove tecnosti ova 2 proizvodjaca oko 90%. Tecnost je bas svetlo zute boje. Ko voli desert , odgovarace mu. Postavio bih i sliku pakovanja i bocice, al nikako da nadjem tu opciju.

eGo 2.4ml CC
Boka nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-03-2014, 06:52   #83
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,770
Pohvaljen: 1,035
Nivo reputacije: 181
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

@Boka

Bez ljutnje ali FA i HS desert ship ali bukvalno nikakve veze jedan sa drugim nemaju.
Neznam kakav si FA probao ako je babin onda je sve moguće i da ima primese kokosa,ali klasičan FA desert nema apsoluno nikakve veze sa Hangsenovim...potpuno dve različite tečnosti.
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-03-2014, 08:57   #84
Sussman
Nov član

Godine: 49
Pohvala: 2
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 22
Sussman je na dobrom putu

Probao deserte od FA-sladunjav,oseca se duvan,mogu da je parim, JT-ubedljivo najbolji, Hangsen-suva sljiva,previse lagana za mene i Dekang,nije mi se svideo mislim da je slican Hangsenu.Sve to jacine 16-18
Sussman nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-03-2014, 09:40   #85
Boka
Aktivan član

Godine: 48
Pohvala: 82
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 23
Boka je na dobrom putu

@uketic-paric
Naravno da nema nikakve ljutnje , pa na forumu sam da bih sto vise saznao i naucio. Od jutros mi se cini da je HS desert jos jaci nego FA i nekako ostriji , mozda je to taj TH koji pominjete. Prosto receno , ova jacina od 18 je po meni bas jaka.

eGo 2.4ml CC
Boka nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-03-2014, 14:49   #86
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

Da sve hangsen od 18mg izuvaju a razlog je i sastav 80% pg-20% vg.Dok je kod Fa taj odnos dugaciji pa su dosta mekse i manje ostre.

poslato sa nokije 2110

Somebody Put Something In My Drink
Staro 26-03-2014, 15:04   #87
maestro
Veteran

maestro's avatar

Pohvala: 345
Pohvaljen: 857
Nivo reputacije: 220
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Ja nisam primetio neko izuvanje od hangsena na 18mg. Jeste malo ostriji od FA, ali ne mnogo.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-03-2014, 15:11   #88
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Meni licno vise prija. Fa manje pg-a,navikao sam na fa mada nije isti Th kod svih aroma,kada recimo uzmem hangsena posle par meseci parenja samo Fa ta razlika u ostrini mi je vise primetna ili je to samo subjektivni osecaj.

poslato sa nokije 2110

Somebody Put Something In My Drink
Zahvalili :
Staro 14-04-2014, 21:53   #89
nesamajstor
Iskusan član

nesamajstor's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 720
Pohvaljen: 28
Nivo reputacije: 31
nesamajstor je na dobrom putunesamajstor je na dobrom putunesamajstor je na dobrom putu

Meni danas stigle neke tečnosti i jedna je HG french pipe!!! Bože kako je ovo gadno!!! pario sam do sada samo 4 vrste tečnosti 2 JT-a i M4S ali ovo je strahota koju nemogu da svarim!! Probao sam 10-15 cimanja i stvarno nemogu više!!! Moraću da je dzoram za nešto drugo...nemogu da bacim 30ml.tečnosti......

nesamajstor nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-04-2014, 22:07   #90
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Pohvala: 318
Pohvaljen: 250
Nivo reputacije: 85
Chelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosi

Hilton tečnost hangsenova veoma dobra,karamela dominira pomešana sa duvanom i ne znam čime još.Za moj ukus veoma dobra,th i dima ima na pretek,preporuka Zaboravih da kažem da ima i ukus lešnika i on u stvari preovladava a ne karamel,zjb sam se jer sam koristio pre par meseci
Chelios nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Tagovi
hangsen

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:53 sati.