Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 14-04-2014, 22:20   #91
nesamajstor
Iskusan član

nesamajstor's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 720
Pohvaljen: 28
Nivo reputacije: 31
nesamajstor je na dobrom putunesamajstor je na dobrom putunesamajstor je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Hangsen tecnosti

Da li neko može da mi pomogne oko HG French Pipe-a ..kako da uništim ovaj šmek ili barem kako da je razblažim na podnišljivi nivo...!!!???

nesamajstor nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-04-2014, 22:29   #92
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 318
Pohvaljen: 250
Nivo reputacije: 85
Chelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosi

Ako je french pipe sličan kao ritchy liqua zaboravi na popravljanje,neuništiv je.Meni je u početku bio gadan i koliko znam nema arome i tečnosti koji ga mogu ispeglati.Međutim meni je to vremenom postala jako dobra tečnost i sada je imam na stanju onako malo s vremena na vreme da "plaknem pluća"
Chelios nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-04-2014, 22:53   #93
nesamajstor
Iskusan član

nesamajstor's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 720
Pohvaljen: 28
Nivo reputacije: 31
nesamajstor je na dobrom putunesamajstor je na dobrom putunesamajstor je na dobrom putu

Ma ja nemogu ni da je svarim posle samo 20 dimova!!Strasno!! Sipao sam sad JT Cigar i u ustima i dalje imam onaj ružni šmek!!! Ubi me u pojam!!

nesamajstor nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-04-2014, 23:08   #94
Boka
Aktivan član

Registrovan: Feb 2014
Godine: 48
Pohvala: 82
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 23
Boka je na dobrom putu

Vec sam pisao da sam koristio Hangsen Desert jacine 11mg, i 18mg koja se navodi kao najjaca opcija E-Liquida za Desert Ship i da u ponudi nemaju veca pakovanja od 10ml, nema na sajtu. Smatram da je generalni za Hangsen E-LIQUID. E sad , Na pocetnoj strani naseg foruma otvorim sajt Topecigarete.rs koji takodje prodaju Hangsen tecnosti i osim pakovanja od 10ml imaju u ponudi 50ml (govorim za Desert) jacine 12mg , 18mg i 24mg? Ko je ovde generalni , kako topecigarete imaju jacinu 12 i 24? Pitam iz razloga zato sto me je privukla cena pakovanja od 50ml.

eGo 2.4ml CC
Boka nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-04-2014, 23:15   #95
hybrid
Senior

hybrid's avatar

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 716
Pohvaljen: 409
Nivo reputacije: 113
hybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosi

Ako mislis na kisobran,oni nisu generalni za hangsen
hybrid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-04-2014, 23:17   #96
darko180
Aktivan član

darko180's avatar

Pohvala: 60
Pohvaljen: 20
Nivo reputacije: 26
darko180 je na dobrom putudarko180 je na dobrom putudarko180 je na dobrom putu

e-liquid ne prodaje Hangsen koliko mi se cini, oni rade joy, RL, M4S... ili mislish na premiumeliquid ?!?

Mislim da kod nas nema generalnog uvoznika i zvanicnog distributera za Hangsen tecnosti, kao shto recimo umbrela radi FA, vec nekoliko njih uvozi sa raznih strana pa ih prodaje, preprodaje... predpostavljam da iz tog razloga nemaju sve jacine, vishe ukusa i slicno.
darko180 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-04-2014, 23:20   #97
Boka
Aktivan član

Boka je na dobrom putu

Premium-eliquid.com , na njih mislim , da su oni generalni , a onda vidim na forumu i otvorim topecigarete.rs. Prvi nude desert u jacini 11mg kog sam i bio pazario i da nema jaceg od 18mg , drugi ga nude u jacini 12mg , 18 mg i 24mg , i vecoj ambalazi , zato sam i postavio pitanje , kome verovati i ko ovde mulja?

eGo 2.4ml CC
Staro 16-04-2014, 23:30   #98
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,616
Pohvaljen: 6,175
Nivo reputacije: 998
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Sto bi neko nekoga muljao?
Obe prodavnice imaju original tecnosti i svaka uvozi za svoje potrebe, nemas razloga da brines.

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-04-2014, 23:37   #99
darko180
Aktivan član

darko180's avatar

Pohvala: 60
Pohvaljen: 20
Nivo reputacije: 26
darko180 je na dobrom putudarko180 je na dobrom putudarko180 je na dobrom putu

Mislim da niko ne mulja, nego ocigledno neki ukusi imaju u vishe kombinacija... Jeste malo misterija, ja recimo vec dva meseca koristim Hangsen premium seriju i kupujem je u jacinama 11, tj. 16, a na mnogim sajtovima pise da prodaju 12/18(cak je razlika i na inostranim webshopovima)... cak shta vishe ni ukusi se ne poklapaju, negde se pominje RY5 i RY6, a negde Silver, tj Golden tabacco, premium serija ima 6 ukusa , a ta dva variraju... sad da li su neke stare zalihe, pa neko prodaje stare , a neko novije... ko ce ga znati...
Koliko znam Hangsen ima fabriku i u Poljskoj, mozda oni rade jedan program, a u Kini drugi
darko180 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-04-2014, 23:51   #100
Boka
Aktivan član

Boka je na dobrom putu

Ja sam konkretno gledao samo za Desert , jer i kad sam kupovao bile su bocice od 10ml u jacinama 0, 5, 11 i 18mg , a sad ima i varijanta 12mg i 24 mg. A taman rekoh da porucim onu od 50ml za pristojne pare i uzivam u Desertu i parenju , a posto izgleda da je i to lutrija , kupovacu ipak na po 10ml, pa ako ne valja , otici ce u neki miks.

eGo 2.4ml CC
Staro 16-04-2014, 23:56   #101
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Svi ti kažu da nije nikakva lutrija i da je sasvim normalno da različiti prodavci uvoze tečnosti različitih jačina i različitih zapremina - ali ne vredi. Kupuj i dalje po 10ml
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-04-2014, 23:57   #102
zogu
Moder

zogu's avatar

E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,616
Pohvaljen: 6,175
Nivo reputacije: 998
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Pogledajte malo sajtove gde se prodaje hangsen i videcete da imaju zavisno od pakovanja tecnosti u razlicitim jacinama.
Konkretno za dve prodavnice koje kod nas prodaju hangsen ponavljam znam da nabavljaju original tecnosti.
Evo primera, hangsen 50 ml pakovanje (pogledaj u meniju jacina nikotina dostupne jacine):
Kod:
http://www.heavengifts.com/%28New-Package%29-50ml-Hangsen-Golden-PG-e-juice-e-liquid.html
za 10 ml pakovanje nema opcija 12mg:
Kod:
http://www.heavengifts.com/%28New-Package%29-10ml-Hangsen-Golden-PG-e-juice-e-liquid.html
Edit: Shaka ja se i dalje trudim

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-04-2014, 00:07   #103
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Pohvala: 1,770
Pohvaljen: 1,035
Nivo reputacije: 181
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju
Uobičajeno Re: Hangsen tečnosti

@zogu
mozda i ovi hevengifts nesto muljaju
Salu na stranu,ima vise uvoznika hangsena u Srbiji i svi prodaju original tecnosti.Razlicite jacine nikotina istih pakovanja nemaju nikakve veze,svako uvozi ono sto mu odgovara a u Kini ima vise distributera Hs tecnosti.

poslato sa nokije 2110

Somebody Put Something In My Drink
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-04-2014, 00:13   #104
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od zogu Vidi poruku
...Edit: Shaka ja se i dalje trudim
Odavno si mi sumnjiv... za koga radiš, ko te plaća
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-04-2014, 00:19   #105
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Pohvala: 1,770
Pohvaljen: 1,035
Nivo reputacije: 181
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju
Uobičajeno Re: Hangsen tečnosti

Sve je to mafija .....50 chamila hs-a za tries godina sluzbe

poslato sa nokije 2110

Somebody Put Something In My Drink
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Tagovi
hangsen

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:54 sati.