Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 17-04-2014, 00:57   #106
Boka
Aktivan član

Registrovan: Feb 2014
Godine: 48
Pohvala: 82
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 23
Boka je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Hangsen tecnosti

Citat:
Originalna poruka od Shaka Zuluf Vidi poruku
Svi ti kažu da nije nikakva lutrija i da je sasvim normalno da različiti prodavci uvoze tečnosti različitih jačina i različitih zapremina - ali ne vredi. Kupuj i dalje po 10ml
Eeeee ako je tako , onda ide 50ml jacina 18mg.

Pa cekao sam i Shaka da se oglasi.

eGo 2.4ml CC
Boka nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-04-2014, 15:35   #107
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,600
Pohvaljen: 3,358
Nivo reputacije: 433
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Bang-me-Good mafia 50 ml Hangsen za 3,98 EUR sa shippingom, izgled boxa i čepa autentičan, od 6 - 24 mg/ml...ja poručio za probu -> čekam

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-04-2014, 02:48   #108
milospn
Aktivan član

Registrovan: Jan 2014
E-cig: Aegis 100W/ Siren 2
Pohvala: 7
Pohvaljen: 1
milospn je na dobrom putu

Narucio sam Hangsen Red Usa Mix 18mg 100 ml pakovanje i prezadovoljan sam Ukus je fin, ne oseca se slatkoca mnogo, samo malcice Interesuje me jel jos neko narucivao pakovanje od 100 ml jer nesto mi se cini da je potrosnja tecnosti veca nego inace i pitam se da li nije mozda razblazena?

---------- Post dodan 28-04-2014 u 03:07 ----------

Citat:
Originalna poruka od milospn Vidi poruku
Narucio sam Hangsen Red Usa Mix 18mg 100 ml pakovanje i prezadovoljan sam Ukus je fin, ne oseca se slatkoca mnogo, samo malcice Interesuje me jel jos neko narucivao pakovanje od 100 ml jer nesto mi se cini da je potrosnja tecnosti veca nego inace i pitam se da li nije mozda razblazena?
p.s. Zaboravih da kazem da je naruceno sa topecigate sajta i da je isporuceno za dan, sve uredno
milospn nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-04-2014, 08:43   #109
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,770
Pohvaljen: 1,035
Nivo reputacije: 181
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju
Uobičajeno Re: Hangsen tečnosti

Ajde malo bolje opisi ako mozes ukus red usa mix bas me zanima nisam probao,pepeljara, badem i te fore .Hangsen je sastav 80-20 u korist pg-a koji je redji od vg.Meni ide potrosnja gore obavezno kada mi se neka tecnost svidja kao recimo ry4 od hangsena a strorm bi mogao da mi traje mesecima .

poslato sa nokije 2110

Somebody Put Something In My Drink
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-04-2014, 13:39   #110
milospn
Aktivan član

Pif pa sta da vam kazem....Meni ukus odgovara, podseca me na mesavinu Dekang Malbora i Kamela, pare ima dosta (koristim ego-t2 cc 2.4) i zna da zareze u grlu ali ne previse (18mg nikotina).Oseca se kao lesnik u pozadini ali sve u svemu prijatna tecnost i preporucujem 100%. Nekako imam osecaj kao da nije hangsen vec joyetech
Staro 22-05-2014, 21:44   #111
selle
Nov član

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 21
selle je na dobrom putu

Da li neko zna gde u NS-u mogu da nadjem Hangsen tecnosti ali samo na cistoj VG bazi_
selle nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-06-2014, 01:40   #112
Nigga
Iskusan član

Nigga's avatar

Registrovan: May 2014
Pohvala: 50
Pohvaljen: 38
Nivo reputacije: 30
Nigga je na dobrom putuNigga je na dobrom putuNigga je na dobrom putuNigga je na dobrom putuNigga je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Hangsen tečnosti

Kupio danas RY4. Aroma , k'o da sam sipao sampon u clear. Jel' moze neko da mi kaze, da li sve Hangsen tecnosti imaju taj neki specifican kineski smek, ili je to slucaj samo sa RY4. Dekang me nervira bas iz tog razloga sto se u svakoj njihovoj tecnosti javlja taj neki (neznam kako da opisem) smek.

---------- Post added 07-06-2014 at 02:01 ----------

E, da da dodam jos nesto vezano za TH, posto vidim da se spominje u par predhodnih postva da izuva zbog 80:20 odnosa PG-VG. Dakle, TH kod Hangsen-a je najprijatnijih TH koji sam osetio u mom kratkom parilackom stazu. Kad kazem najprijatniji, mislim, ima ga, oseti se jako ali ne cepa grlo. Primer, pre Hangsen RY4, sam pario FA RY4, iako je Fa odnos PG-VG-a 50:50, mnogo vise mi je prijao Hangsen-ov TH na 80-20. E sad, sto mene njihova tecnost podseca na sampon, to je vec druga stvar.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Nigga nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-06-2014, 01:08   #113
maestro
Veteran

maestro's avatar

Pohvala: 345
Pohvaljen: 857
Nivo reputacije: 220
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Meni je hangsen bio ok, nije smrdeo, ima dobar TH, ali premalo pare daje. Dekang ne bih komentarisao, trenutno najgore od svega sto sam probao.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-06-2014, 02:33   #114
milospn
Aktivan član

Citat:
Originalna poruka od maestro Vidi poruku
Meni je hangsen bio ok, nije smrdeo, ima dobar TH, ali premalo pare daje. Dekang ne bih komentarisao, trenutno najgore od svega sto sam probao.
Dekang nzm koji si probao ali ne mozes da kazes da je najgori Mozda si naleteo na neku tecnost koja ti ne odgovara.... Od smoke juice (umbrela) nema ubedljivo gorih tecnosti! Hangsen daje dosta pare (pakovanja 50 i 100 ml) i odlican th! Ja koristim Hangsen vec 3 meseca na egot2 cc 1100 mah i prezadovoljan sam ukusom i kolicinom pare
Staro 08-06-2014, 02:50   #115
maestro
Veteran

maestro's avatar

maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Smoke juice je prepakovan dekang. Inace probao sam sve sto se od dekanga mozes kupiti u Liliju, a to su uglavnom duvanske tecnosti. Uzmi neke malo kvalitetnije tecnosti pa se posle mesec dana vrati ponovo na dekang i videces o cemu pricam.
Zahvalili :
Staro 08-06-2014, 07:18   #116
lemmy
Veteran

lemmy's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: Sta se nadje pri ruci
Pohvala: 2,612
Pohvaljen: 610
Nivo reputacije: 159
lemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od milospn Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od maestro Vidi poruku
Dekang nzm koji si probao ali ne mozes da kazes da je najgori Mozda si naleteo na neku tecnost koja ti ne odgovara.... Od smoke juice (umbrela) nema ubedljivo gorih tecnosti! Hangsen daje dosta pare (pakovanja 50 i 100 ml) i odlican th! Ja koristim Hangsen vec 3 meseca na egot2 cc 1100 mah i prezadovoljan sam ukusom i kolicinom pare
Nemoze da daje puno pare jer je % pg/vg = 80/20 a vg je ono sto daje paru i nebitno da li je u bocicama od 50 ili 100ml.Nije tesko biti zadovoljan ako ne znas za bolje :rolleyes:
Moj savet ti je da ako si zadovoljan nikako neprobas druge tecnosti ili bolju opremu

lemmy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-06-2014, 12:34   #117
milospn
Aktivan član

Hahahaha imas pravo i ovako gledam da i ovo prestanem....

Spoiler:
Obrisan nepotreban citat. Nema potrebe da citiras post koji neposredno prethodi tvom.
Staro 18-06-2014, 07:07   #118
milankomsa
Senior

milankomsa's avatar

Godine: 31
Pohvala: 163
Pohvaljen: 110
Nivo reputacije: 53
milankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosi

juce pazario malo hangsena, nesto sam se navukao na njihove neduvanske, pa reko da probam neku duvansku, uzmem cuban cigar, nema veze sa duvanom, neki slatko kiseli kolaci. neko je opisao i kao lenor, ali mi se svidja iako nisam to ocekivao

born to fish
milankomsa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-06-2014, 14:41   #119
maestro
Veteran

maestro's avatar

Ja sam uzeo australian choco, jedva cekao da probam i kad sam povukao, zamalo nisam slogirao. Toliko je slatka tecnost da sam posle 10 povlacenja prosuo sve iz tanka. :( Meni ne lici na cokoladu, vise lici na preprzeni secer i to u velikim kolicinama.
Staro 18-06-2014, 16:04   #120
milankomsa
Senior

milankomsa's avatar

Godine: 31
Pohvala: 163
Pohvaljen: 110
Nivo reputacije: 53
milankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosi

nemoj da me plasis , ja je jos nisam otvorio , al ako je slatka poparice se

born to fish
milankomsa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Tagovi
hangsen

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:55 sati.