Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-06-2014, 16:11   #121
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 345
Pohvaljen: 857
Nivo reputacije: 220
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Hangsen tecnosti

Ajd kad probas, napisi kako ti se cini. Meni je preslatko, ali bas.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-06-2014, 16:16   #122
milankomsa
Senior

milankomsa's avatar

Godine: 31
Pohvala: 163
Pohvaljen: 110
Nivo reputacije: 53
milankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosi

ne'am vremena od coko banane vazi

born to fish
milankomsa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-06-2014, 07:30   #123
milankomsa
Senior

milankomsa's avatar

Godine: 31
Pohvala: 163
Pohvaljen: 110
Nivo reputacije: 53
milankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosi

@mestro u pravu si , meni nije preslatka jer volim slatke tecnosti, ali nema ukus cokolade , vise neke socijalne krem table ili mleka sa zagorelim secerom

born to fish
milankomsa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-06-2014, 05:25   #124
maestro
Veteran

maestro's avatar

maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

RY4 mi je ok, oseca se karamela u pozadini, TH dobar, a dima standardno za hangsen, dosta manje nego kod ostalih. Sve u svemu, najvise me razocarao australian choco, a od te tecnosti sam ocekivao lepu aromu mlecne cokolade.
Staro 20-06-2014, 09:57   #125
BataBaraba
Nov član

BataBaraba's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 9
Pohvaljen: 8
Nivo reputacije: 22
BataBaraba je na dobrom putu

Evo i ja nešto da kažem o ovim tečnostima. Zbog stalnih zezancija sa punjenjem kaje koju sam skoro uzeo da ne curi, odlučih se da uzmem ono pakovanje Hangsen-a od 100ml. E sad, naučio sam da punim kaju, ne curi više nikad, ali to je opet neka druga priča. Uzeo sam Deluxe Tobacco 12mg. Pošto smanjujem nikotin na 6mg, ovo mi je malo prejako, ali opet, dobar je TH, aroma, pa rekao bih čist duvan bez ikakvih primesa kao slatko i slično. Definitivno može da se pari ceo dan. Nisam primetio da ima nešto manje pare ali, to je verovatno zbog kaje. U svakom slučaju, od mene je aroma za preporuku, ali opet, sto ljudi, sto ćudi.

BataBaraba nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-06-2014, 10:45   #126
alansi
Veteran

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 65
Pohvala: 1,469
Pohvaljen: 3,184
Nivo reputacije: 515
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od maestro Vidi poruku
RY4 mi je ok, oseca se karamela u pozadini, TH dobar, a dima standardno za hangsen, dosta manje nego kod ostalih. Sve u svemu, najvise me razocarao australian choco, a od te tecnosti sam ocekivao lepu aromu mlecne cokolade.
Možda bi trebao uzeti austrian a ne australian choco, verovatno oni rade gorke čokolade.

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-06-2014, 19:05   #127
maestro
Veteran

maestro's avatar

Moze biti da je to u pitanju, samo sto niko ne pravi tecnost sa ukusom austrijske cokolade.
Staro 01-07-2014, 21:12   #128
babaroga73
Aktivan član

Pohvala: 69
Pohvaljen: 52
Nivo reputacije: 31
babaroga73 je na dobrom putubabaroga73 je na dobrom putubabaroga73 je na dobrom putubabaroga73 je na dobrom putubabaroga73 je na dobrom putubabaroga73 je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Hangseng tecnosti

Citat:
Originalna poruka od bibi74 Vidi poruku
Moram da potvrdim da sam probao tab blended od Nikole na Ns vape skupu i -bio sam oduvan na prvu loptu...Jedna od retkih tecnosti koje su me izule iz patika na prvu loptu...Covek mi ljubazno ostavio 5-6 ml,ja potrosio do sutra u podne.))
Ko god da mi je preporucio ovaj Tab Blended, (vidi gore) , ja narucio, i evo gusim se kako je dobra ! ... mada ne sumnjam da je jos bolja kad je dzabe ;-)

I 3-i put udaram glavom u zid jer sam uzeo 18mg. Ljudi to je jako ! (a ja se odvikao pareci "sostificirane" Mental4Smoke ) Razlika TH izmedju Mental 16mg i HS 18mg je kao izmedju yuga i bmw.
babaroga73 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-07-2014, 17:43   #129
doktorbole
Veteran

doktorbole's avatar

Registrovan: May 2014
Pohvala: 679
Pohvaljen: 316
Nivo reputacije: 147
doktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosi

Jedino što sam do sada probao je Red Marlboro 18mg,fina duvanska aroma,u pozadini osećam ukus šljive,solidan TH,nema hemijskog ukusa.Za mene lično solidno,definitivno bolje od Dekanga.
doktorbole nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-07-2014, 20:51   #130
Estariol
Veteran

Estariol's avatar

Godine: 42
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose
Pohvala: 3,841
Pohvaljen: 1,381
Nivo reputacije: 317
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Red USA - 18mg. Duvansko- čokoladasta tečnost, sa domaećg tržišta, došao sam do nje u razmeni. Mene lično je podsetila na Lucky Strike bez filtera s kraja 90-ih kad je još mogao da se nađe valjana pakla, s tim da je dosta slađi i samim tim teže parljiv ceo dan. Kombinacija duvana i mlečne čokolade sa većim procentom kakaoa. Mogu da ga parim, preporučujem ljubiteljima čokolade u kombinaciji sa duvanom. TH ujutru ume da bude jači nego što se očekuje, ali je u podnošljivim granicama. Pare ima, ali ne kako sam navikao sa "uradi sam" tečnostima, a i znamo da u Hangsenu ima manje VG-a nego u bazama za mućkanje. Dakle pare ima manje od uobičajenog. Kao što rekoh, tečnost je slađa nego Laki bez filtera, i samim tim se slabije oseti duvan, i pošto ne mogu da je parim ceo dan:
Ocena 4/5

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-07-2014, 22:12   #131
Estariol
Veteran

Estariol's avatar

Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Evo još nekih Hangsen tečnosti koje sam probao u prethodne 2 nedelje, ove su sa e-dym.pl, takođe sve 18mg nikotina. Probane su na Vision VT, Aspire ET, Vision V3 i Evod-u.

Pineapple - Tu nema puno da se priča, čist ananas, ali me više podseća na veštaku aromu nego na prirodno ceđeni ananas. Parljiva je, ali je aroma izrazito jaka, pa nije za ceo dan. Takođe, procenat arome je velik, što ćete videti na slici dole, tako da ne može da se dolije druga tečnost u tank, prevlada čak i kad se ispražnjen tank dopuni drugom tečnošću. Pare ima manje nego što sam navikao, ali je ima. TH ume dobro da secne grlo, naročito ujutru, ali mislim da to ima veze više sa aromom nego sa količinom nikotina ili PG u tečnosti. Preporučujem ljubiteljima ananasa, voćki i jakog TH. Zbog jake arome i TH,
Ocena:3/5

Black Tea - Takođe naziv govori sve. Ukus idealno skuvanog crnog čaja, kad odstoji taman koliko treba da ne bude gorak, ali da se oseti nagoveštaj gorčine. Aroma takođe jaka, prevlada ako se dopuni druga tečnost u neopran tank. Pare takođe ima nešto manje, tek da se vidi da se nešto izduva. TH je dobar, nije prejak. Takođe nije za ceo dan, ali je odličan za resetovanje receptora od slatkih ili voćnih tečnosti. Apsolutna preporuka ljubiteljima ukusa jakih čajeva, i čajeva uopšte. Pošto nije za ceo dan,
Ocena: 4/5

RY4 - Karamela sa nagoveštajem duvana. Na žalost, iako sam ljubitelj slatkog, ovo je i za mene preslatko taman toliko da ne mogu da je parim ceo dan, posle par dimova moram da je presečem nekim drugim ukusem. TH podnošljiv, ujutro ume biti jak. Pare ima kao i kod prethodno opisanih tečnosti, dakle manje od uobičajenog. Preporuka ljubiteljima karamele i jako slatkih tečnosti. Pošto ni ovu tečnost ne mogu da parim ceo dan, opet
Ocena: 4/5

RY6 - Jaka, teška duvanska aroma. Prva koja me je direktno podsetila na pravi duvan, koji sam motao i pušio. U pitanju je ukus rezanog duvana sorte Burley - uz napomenu da ne mogu ovu tečnost da poredim sa tečnostima koje se zovu Burley jer ih nisam probao, ali je definitivno identična pomenutom rezanom duvanu. Nosi sa sobom dozu neutralne slatkoće. Aroma je jaka i teška, i kao što ni pomenuti duvan nisam mogao da pušim, ne mogu ni ovu tečnost da parim. To jest, mogu, ali možda par dimova dnevno, i to ne u isto vreme, po jedan dim, jer posle drugog dima osetim zasićenje i težina ukusa dugo ostaje u ustima i nimalo mi ne prija, treba minimum 5-6 dimova druge tečnosti da se eliminiše taj ukus u ustima. Preporučujem svakome ko zna šta je i voleo je, pa sada traži nešto što podseća na rezani duvan sorte Burley. Pošto ova tečnos definitivno nije za mene, subjektivno, kao i sve ocene koje dajem, i samo zato što mi se tečnost nije zgadila,
Ocena:2/5

Sad malo zanimljivosti o Hangsen tečnostima iz Poljske kroz jednu sliku:

Kao što se vidi, sastav nije 80/20 procenata PG/VG kao što je opšte mišljenje, a iznenadio me je velik procenat arome od skoro 20%, ali mi je to razjasnilo zašto su tečnosti tako dominantne kad se i u najmanjoj količini pomešaju sa drugim tečnostima.
Takođe, bilo bi zanimljivo ako neko ima ovakav papirić od Hangsen tečnosti sa domaćeg tržišta, da se uporede podaci sa njega sa ovim koji sam ja slikao.

Staro 25-07-2014, 18:46   #132
maestro
Veteran

maestro's avatar

Hmm, meni ry4 uopste nije bio mnogo sladak, mada ja sam kupio ovde tecnost, ne u Poljskoj. Kod nas definitivno nema 20% arome jer sam mesao sa nekim drugim tecnostima i pojedine arome bez problema poklope hangsen aromu. Ja bih rekao da su nase na oko 5%, bar se meni tako cini po ukusu.
Zahvalili :
Staro 25-07-2014, 22:02   #133
Estariol
Veteran

Estariol's avatar

Pa jel bio papirić kao kod Poljaka u kutiji?

Staro 25-07-2014, 22:09   #134
maestro
Veteran

maestro's avatar

Nije, samo fiskalni racun.
Staro 26-07-2014, 02:48   #135
Hawana
Iskusan član

Hawana's avatar

Registrovan: Apr 2014
E-cig: Parim krseve sa foruma,izdanke pseudoelektronike:)
Pohvala: 149
Pohvaljen: 138
Nivo reputacije: 48
Hawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosiHawana ima čime da se ponosi

Sta znam probao sam nekoliko , tecnosti su kvalitetne jake ne gube na jacini kada je manja doza nikotina u pitanju. Cubana mi se najvise svidela. USA miks previse kiseo.

Sheena is a drip-tripper

Special thanks to Gomiletina
Be Well Like C-Hell
Hawana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Tagovi
hangsen

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:41 sati.