Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 21-06-2012, 20:12   #136
tabby
Prijatelj foruma

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 456
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju
Uobičajeno Re: eGo 2.4ml CC (Coil Changeable) clearomizer

Hajde to malo drugacije da definisem,ili bar da pokusam...

Od MY-T je aroma bolja,TH i para tu negde ( toplija je para dosta pa je samim tim aroma bolja ),ali sa bell-om jednostavno ne mogu da ga uporedim.
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-06-2012, 20:43   #137
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 659
Pohvaljen: 956
Nivo reputacije: 225
Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu

I to je neki napredak za spravu od par dolarcica zar ne ?
Cha Du-Ri nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-06-2012, 20:53   #138
tabby
Prijatelj foruma

Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 456
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Cha Du-Ri Vidi poruku
I to je neki napredak za spravu od par dolarcica zar ne ?

Naravno i to ne mali napredak
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-06-2012, 22:15   #139
TomcaT
Aktivan član

TomcaT's avatar

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 12
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 34
TomcaT je na dobrom putu

Uz svo postovanje prema svakome na ovom forumu, i pogotovo postovanje vaper-skog staza i iskustva... zaista ne mogu da razumem kako je moguce da ja osecam toliku razliku u jacini arome i samom ukusu iste, a neki ne, i kazu da je sve isto...

Elem, jos jedna stvar, koja do sada nije pomenuta, kada je CC u pitanju... plasticna kapica sa donje strane je napravljena veoma pametno, kada se postavi, pravi neko vrsto korita oko fitilja (mislim, ne znam koju drugu rec da upotrebim), i kada se nagne clear kako bi fitilj popio malo juice-a, i posle ispravljanja, deo juice-a ostaje u tom koritu, tako da mu to dodje kao neka garancija da nema dry hit-a... zato mi je i ovoliki broj prijavljenih dry hitova cudan...

Edit: Upravo po prvi put parim Desert Ship preko CC-a, i ovo je prva aroma za koju mogu reci da na njemu ima identican ukus kao i na C4/Vision-u. Probao sam do sada jos Shade, RY 4 i Gold Ducat, one se totalno, ali totalno razlikuju u odnosu na ukuse koji se dobijaju iz C4/Vision-a.

TomcaT nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-06-2012, 22:20   #140
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Ukusi su različiti, svako vuče na svoj način: po dužini, intezitetu, učestalosti. Nemoj upadati u zamku, dozvoli da ljudi misle drugačije
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-06-2012, 22:21   #141
TomcaT
Aktivan član

TomcaT's avatar

TomcaT je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Shaka Zuluf Vidi poruku
Ukusi su različiti, svako vuče na svoj način: po dužini, intezitetu, učestalosti. Nemoj upadati u zamku, dozvoli da ljudi misle drugačije
Naravno da ne upadam ni u kakvu zamku, samo mi je cudno... a to sto si rekao ima smisla, i te kako.

Staro 21-06-2012, 23:29   #142
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Godine: 47
Pohvala: 2,179
Pohvaljen: 3,265
Nivo reputacije: 510
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Evo, da malo revidiram svoje utiske posle vise od 24h parenja na ovom kliru i povratku na eGo-T:
- Pare ima nesto malo vise nego na eGo-T
- TH mi je tu negde, priblizan
- Aroma mi nije jaca, vec samo drugacija i za mene prijatnija (konkretno, shade je u pitanju)
- Nesto toplija para i laksi draw (sto mi takodje prija)
- Kondenza je bilo nesto malo samo u poceku, Nista nije stiglo do baterije.
- Nigde nije pustio nijednu kap tecnosti.
Sve ukupno, nekako mi vise prija i lepo klizi. Dobar osecaj. Ipak mi jos uvek vise lezi pljosnati mouthpeace.

I definitivno, cim nivo padne ispod pola, desavaju mi se dry hitovi. Rekao sam vec da ih eliminisem drzanjem sa baterijom na gore, a nadam se da ce duzi fitilj resiti i to.

Sve u svemu, nisu bacene pare
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-06-2012, 01:10   #143
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 659
Pohvaljen: 956
Nivo reputacije: 225
Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu

Naravno nisam imao vremena da sacekam rezervne glave morao sam da rastavim jedinu koju imam.
Napunjen izmedju 5 i 10 puta (ko ce da broji)
Kantal je namotan na 4 struka fibera (ovo je vazno za Mesecara)
Princip je isti kao kod Vision-a,sto znaci da donji pin(ili kako vec) mora da se izvuce sa donje strane glave a kantal i gumica sa gornje.
Malo je pipavo(sve je umanjeno u odnosu na Vision) ali uz malo strpljenja da se odraditi.
Veci problem bice vracanje ali uz malo vezbe,koje ladno pivce da se zameniti.

Inace grejac,kantal i fiber su toliko bili zaprljani da je to neverovatno,to jos nisam video,da li je na brzinu prljanja uticao super lr otpor(na mom primerku) ili nesto drugo ?

Da prica ne bi imala srecan kraj pobrinuli su se cevapi od prstiju i kasni sati.
Lepo sam sve uradio,stavio duzi fiber,namotao kantal 0,20 savrseno, poceo sve da vracam na svoje mesto kad se zacu GLUP (zvuk pina koji upada u odvod cesme,zbog boljeg svetla radio sam iznad lavaboa u kupatilu okacen na svetlo pametno nema sta ),e tu sam odustao za daljom potragom,nasu sebi Maxx-blend 18mg i sa casom konjaka(prev.pivcuge) se uvalio u fotelju uz fantasticnu knigu Zila Verna 20000 hiljada milja pod morem

Poenta price je valjda da se moze zameniti grejac
Jos jedan savet...svako ko se upusti u slican poduhvat trebao bi da pripazi na silikonsku kapicu koja ide sa gornje strane glave,vrlo je tanka i moze se pocepati noktom .
Cha Du-Ri nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-06-2012, 13:39   #144
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Mislim da sam skapirao zasto mi vise prija parenje na ovom kliru nego na eGo-T...

Prilikom parenja na eGo-T, grlo mi je prilicno suvo i kasno prdvece krene da me grebucka. Sa ovim klirom mi se to ne desava.
Pretpostavljam (ali ne mora da znaci da sam u pravu) da mouthpiece eGo-T tanka u onim svojim pregradama zadrzi veliku kolicinu kondenza i vlage, pa je para koja izadje prilicno "suva". Nek me ispravi neko ako gresim. Mozda ima veze i sa laksim draw-om, jbmlg.
E sad, ako sam u pravu, sta je realno bolje za mene da udisem... suvlju ili vlazniju paru?
Staro 22-06-2012, 14:49   #145
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Posto jos uvek ne postoji nista relevantno vezano za pitanje da li je uopste dobro udisati ovu nasu paru, sve se svodi na licni afinitet: pari ono sto ti prija
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-06-2012, 14:57   #146
TomcaT
Aktivan član

TomcaT's avatar

TomcaT je na dobrom putu

... i tako i meni puče drip na spoju... a sto je najgore, ja ga uopste nisam puno zatezao, cak mislim da ga nisam ni zavijao do kraja, jer mi se desilo par puta malo skupljanja tecnosti oko navoja i spolja na plastici...

Staro 22-06-2012, 14:59   #147
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

@Shaka: Ma prija mi i jedno i drugo, samo mi klir malo vise prija uvece recimo i kod frekventnijeg parenja.
Ne pada mi na pamet da se odreknem eGo-T-a
Zahvalili :
Staro 22-06-2012, 15:52   #148
liberprint
Senior

Pohvala: 311
Pohvaljen: 522
liberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvalu

I meni ego-c ostade broj 1. Cimam cesto CC, ali mislim da modeli poput ego-t/c jos dugo nece naci adekvatnu zamenu po mnogim pitanjima i da ce jos dugo biti u opticaju.
liberprint nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-06-2012, 11:11   #149
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 281
Pohvaljen: 757
Nivo reputacije: 208
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Ego-C radi besprekorno sto se funkcionalnosti tice. Meni jedino vise odgovaraju klirovi (i Vision, ne samo CC) jer im je para toplija i daju mi izrazeniju aromu. Stvar ukusa ,kao i sve drugo.

Mesecar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-06-2012, 11:25   #150
liberprint
Senior

Pohvala: 311
Pohvaljen: 522
liberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvalu

Ovde je tema cc, ali kad smo se vec dotakli ego-t/c ajd da se nadovezem. Dok sam koristio tecnosti iz domace radinosti, stalno sam imao neke muke sa ego-c, curenje, cudni zvuci, brzo prljanje fitilja i grejaca... od kad koristim iskljucivo dekang i joyeteh tecnosti tih problema vise nema. I ego-c i ego-t su postali sasvim novi atomizeri. Moj ego-c cistim jednom nedeljno cisto iz fazona, ali mi se vise ne desava da mi tecnost posle nekoliko dana promeni boju. Slicna je situacija i sa zeninim ego-t koji nisam pipnuo mesec dana do pre neki dan dok nije pocela da koristi CC. Nisam mogao da verujem da je fitilj skoro skroz beo.
liberprint nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 15:43 sati.