Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 26-06-2012, 22:21   #166
TomcaT
Aktivan član

TomcaT's avatar

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 12
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 34
TomcaT je na dobrom putu
Uobičajeno Re: eGo 2.4ml CC (Coil Changeable) clearomizer

Citat:
Originalna poruka od tabbywrc Vidi poruku
PG pojede super lepak,ja sam vec pisao o tome,cak se i oseca prilikom parenja zadah na super lepak,moze da posluzi kao neko trenutno resenje,mozda 1 dan,vec za nekoliko dana super lepak se raspadne,informacija iz prve ruke
Ako je tacno to sto si napisao (a ne vidim ni jedan razlog zasto ne bi bilo tacno), onda je ovo sto sam rekao da juice nema dodir sa lepkom istina, i ovo sto sam uradio je ispalo dobro, jer, da ne lazem, ali mislim da je ovo peti dan da nemam nikakvih problema, niti se oseca lepak, niti se bilo sta odlepilo.

TomcaT nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-06-2012, 22:25   #167
tabby
Prijatelj foruma

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 456
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od TomcaT Vidi poruku
Ako je tacno to sto si napisao (a ne vidim ni jedan razlog zasto ne bi bilo tacno), onda je ovo sto sam rekao da juice nema dodir sa lepkom istina, i ovo sto sam uradio je ispalo dobro, jer, da ne lazem, ali mislim da je ovo peti dan da nemam nikakvih problema, niti se oseca lepak, niti se bilo sta odlepilo.

Pa u principu ako zavrsava posao onda ga forsiraj,tip ionako nije u dodiru sa tecnoscu,eventualno kondenz dospe do njega,a i lepak je sa spoljnje strane tako da nema brige

Ali vec lepljenje tanka super lepkom nije neko resenje
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-06-2012, 10:36   #168
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 281
Pohvaljen: 757
Nivo reputacije: 208
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od TomcaT Vidi poruku
Meni se vec izvukao navoj, odmah, pri pucanju, tako da sam to resio na nacin ne tako lep za oko, ali sam siguran da ce trajati, jer od kako sam zalepio nemam probleme.

Prvo sam zalepio navoj, tako sto sam oblozio lepkom tip iznutra (prethodno ocistio sav preostali lepak), i stegao tako da se pukotina spoji. Kada se osusio lepak, probao sam da zategnem tip, i video da se spoj i pored toga i dalje siri na pukotini, tako da sam onda presao lepkom preko tipa na spojevima (oba, za svaki slucaj), ostavio da se osusi, posle presao jos jednim slojem, i od onda nemam probleme...
Tako je i najbolje zalepiti, onda si siguran da si uradio posao kako treba.

Lepo zalepis prvo tip za bazu, a zatim lepis samo tip. Obzirom da pucaju po istom sablonu, ocigledno je da plastici nedostaje malo prostora. Tamo gde je tip pukao samo preci lepkom (napuniti pukotinu), i pustiti da gravitacija uradi svoje. Lepak udje izmedju pukotine, sve lepo popuni i problem resen.

Sto se tice lepka i isparenja, koristiti:

Najbolje drzi a kada se osusi pretvara se u plastiku. Nema nikakvih isparenja niti ukusa/mirisa lepka.

Citat:
PG pojede super lepak,ja sam vec pisao o tome,cak se i oseca prilikom parenja zadah na super lepak,moze da posluzi kao neko trenutno resenje,mozda 1 dan,vec za nekoliko dana super lepak se raspadne,informacija iz prve ruke
Evo iz prve ruke da 2 glave rade preko 7 dana bez ikakvih problema, nista se ne raspada i sve je cvrsto na mestu. Jos i namerno natezem jace, da vidim koliko dobro drzi i nema nikakvih problema.

Mesecar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-06-2012, 11:32   #169
tabby
Prijatelj foruma

tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Ma super lepak je cudo

Zahvalili :
Staro 27-06-2012, 11:49   #170
svetabond007
Senior

svetabond007's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 439
Pohvaljen: 347
Nivo reputacije: 109
svetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosi

Citat:
Ma super lepak je cudo

Onda su verovatno lepkovi koji se prodaju za e-cig. po online shopovima neka velika patka za uzimanje para!!!Pitam se zasto ih uopste prodaju kada super lepak odradjuje posao???

Престиж про Престиж танк Елеганс про
"В2 Мод","Твист","еГо-Т/Ц","Стардуст 2.0","ДЦТ","И свашта нешто у канти за смеће"
svetabond007 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-06-2012, 13:21   #171
dudasd
Iskusan član

dudasd's avatar

Pohvala: 16
Pohvaljen: 19
Nivo reputacije: 37
dudasd je na dobrom putududasd je na dobrom putududasd je na dobrom putu

Krenula mi kao jedna pukotinica, mada ništa ne utiče na rad, a toliko je dobro zalepljena plastika za metal da mi je žao to da razvaljujem - je li ok samo da se zalije pukotina lepkom bez drugih intervencija? Bojim se da prsne skroz ako probam da odlepim.

Ali klir... i dalje oduševljena.
dudasd nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-06-2012, 14:21   #172
duracos
Moder

duracos's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 688
Pohvaljen: 428
Nivo reputacije: 133
duracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosi

Posto to lepljenje tako dobro odradjuje posao...dali je bolje da odmah u startu raskupusam klir tu gde puca... nalijem super lepkom i sprecim...probleme koji mogu dalje nastati...nekako mi se to resanje samo namece iz vasih primera...

Pulsar..forever...
>>>Mala crna gumica iz Kineskog paljaca, nema slike paljaca.<<<
duracos nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-06-2012, 14:35   #173
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,896
Pohvaljen: 8,538
Nivo reputacije: 1172
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Dobri su izgledi da ti prilikom kupusanja odmah naprsne. If It Works, Don't Fix It!
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-06-2012, 14:56   #174
duracos
Moder

duracos's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 688
Pohvaljen: 428
Nivo reputacije: 133
duracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosi

Ok

Pulsar..forever...
>>>Mala crna gumica iz Kineskog paljaca, nema slike paljaca.<<<
duracos nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-06-2012, 19:53   #175
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od svetabond007 Vidi poruku
Onda su verovatno lepkovi koji se prodaju za e-cig. po online shopovima neka velika patka za uzimanje para!!!Pitam se zasto ih uopste prodaju kada super lepak odradjuje posao???
Nije svaki super lepak isti.

Citat:
Krenula mi kao jedna pukotinica, mada ništa ne utiče na rad, a toliko je dobro zalepljena plastika za metal da mi je žao to da razvaljujem - je li ok samo da se zalije pukotina lepkom bez drugih intervencija? Bojim se da prsne skroz ako probam da odlepim.
Samo nalij pukotinu lepkom, nema potrebe da razvaljujes. Ne znam zasto bi iko razvalio ako radi ok.

Citat:
Posto to lepljenje tako dobro odradjuje posao...dali je bolje da odmah u startu raskupusam klir tu gde puca... nalijem super lepkom i sprecim...probleme koji mogu dalje nastati...nekako mi se to resanje samo namece iz vasih primera...
Nema potrebe to da radis. Finder ti je lepo to rekao.

Zahvalili :
Staro 28-06-2012, 18:20   #176
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Posle par dana preznojavanja 2 primerka CC-a, utisak je sledeći: više nego zadovoljan dobijenim.

Kao pluseve bih izdvojio finu i obimnu paru, lep ukus, zadovoljavajući TH(ali je i dalje "kliromizerski", slabiji nego što mi treba). Lako se sipa i deluje kompaktno. Lako zamenjive glave su pun pogodak.

Para je prilično topla, a to već ne mogu da svrstam u plus ili minus: stvar afiniteta.

Kao minuse: vrlo česti zagoreli dimovi kada tečnost padne ispod pola. Da li je neko modifikovao grejač, i probao sa dužim nitima fibera? Glupo je imati tank od 2,4ml a opet morati dosipati čim potrošiš 1,5ml.
Veliki je potrošač, tečnost ide kao da curi iz njega(a osim kondenza kao kod svih cartova sa grejačem gore - još uvek nije procureo)
Ružno izgleda na eGo bateriji, širi je od nje. Ali zato na modu leži kao da je pravljen za njega
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-06-2012, 19:33   #177
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 42
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,548
Nivo reputacije: 552
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Meni je sinoć uspeo da se odlepi metalni prsten sa navojem za tip,zalepio sam i njega pažljivo da unutrašnji deo tanka ne dođe u dodir sa Loctite-om i spakovao u kutiju gde su mi penzionisani ...mizeri .
Dobar je ovo clir,ali za sad ima gomilu samorasklapajućih mana .
Da na Joyetech modu leži kao saliven ali na eGo bateriji je preširok,a pošto se šrafi na navoju za eGo Cone lako može da se pretera sa navrtanjem(u tome sam nepobediv) i da se onemogući protok vazduha.
Da ne bi ispod pola tanka bilo zagorelih dimova vrlo malo treba na gore povući gornju silikonsku kapicu a donju pogurati na dole do graničnika,malo raščupati fiber da ne bi procureo i može da se pari skoro do kraja tanka,normalno uz povremena okretanja da se fiber natopi .

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-06-2012, 22:13   #178
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 659
Pohvaljen: 956
Nivo reputacije: 225
Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu

Mali apdejt sto se tice ove sprave.
Ima potencijala tu nema spora...napisano je sve i sto se tice prednosti a sto se tice mana mora se dodati
-los drip
-fabricka glava od 1,8 daje cesto zagoreo ukus (2,2 resava problem)
-na dve glave sam pokusao rasklapanje i montiranje duzeg fitilja,sa rasklapanjem nisam imao problema ali montiranje mi nikako ne ide od ruke.
-gumica koja je montirana izmedju donjeg pina i kantala(grejaca) je loseg kvaliteta vec pri prvom rasklapanju se moze videti pohabanost istog,tj.gumica u delu koji je prislonjen na kantal gori cak se i cepa sto znaci da dugorocno cak i da se grejac moze menjati nece izdrzati duze od par menjanja istog.
Glave su relativno jeftine i kako za sad izgleda morace biti menjane posle nekog vremena.
Uskoro izlaze glave sa duzim fitiljem sto je naravno plus,jos da rese probleme sa dripom i mogu reci da su napravili sasvim solidnu spravu,vidi se da je CC izbacen pre vremena i ozbiljnijeg testiranja,ipak ovakve greske ne bi smele da se pojavljuju,sve u svemu dobar proizvod ,jeftin sa dobrim performansama koji ce biti unapredjen kako sledece verzije istog budu izlazile.
Nastavljam sa koriscenjem u nadi da ce neko uspeti da zameni fitilj,ja vise nisam imao zivaca
Cha Du-Ri nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-06-2012, 22:49   #179
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Moram da stanem u odbranu jedne karakteristike ovog klira, a to je davanje zagorelog ukusa... i pritom ne mislim na zagoreo ukus kada je tecnost na 1/3, tada je to normalna pojava obzirom da nema fizickog dodira fitilja i tecnosti, sto resava drzanje u visini usta, kao analogne... odnosi se na zagoreo ukus sam po sebi.

Definitivno stvar koja zavisi od nacina na koji neko pari, kao i kapaciteta pluca. Samo sam jednom osetio zagoreo ukus, prvog dana koriscenja kada sam terao da vidim dokle moze da se pari a da se ne dize EC u visini usta. I kada sam osetio tu granicu, zamalo sam povratio. Tada i nikada vise.

Drugim recima, nije mu mana zagoreo ukus vec nepodrzavanje agresivnijeg parenja

A opet, kao sto Chaduri rece, nista sto 2.2 oma glave ne resavaju.

Staro 29-06-2012, 00:16   #180
tabby
Prijatelj foruma

Cool Re: eGo 2.4ml CC (Coil Changeable) clearomizer

Citat:
Originalna poruka od Cha Du-Ri Vidi poruku
Veci problem bice vracanje ali uz malo vezbe,koje ladno pivce da se zameniti.

Citat:
Originalna poruka od Cha Du-Ri Vidi poruku
Nastavljam sa koriscenjem u nadi da ce neko uspeti da zameni fitilj,ja vise nisam imao zivaca
Pivo ne resava prbleme,ali ne resava ih ni mleko

Nova glava,otpor 1.3 oma
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 15:29 sati.